Snažíme se o druhé miminko červen 2015

533
25.6.15 20:45

Snažime se o druhé miminko červen 2015

Milé maminky,
je tu nekdo, kde se s)tejně jako my rozhodl, začít pracovat na druhém miminku? :-), nespojíme síly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

324
25.6.15 23:11

@januse1 ahoj :-) my jsme se tento měsíc pokoušeli o druhé miminko, ale bohužel neuspěli, tak budeme muset snažení přesunout na červenec. Přeji ti hodně štěstí :) Jak staré máš první dítko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
26.6.15 07:33

@Veverko ahooj :kytka: my ještě nevíme, jak snažení dopadlo, tak snad to vyjde, ale první prcek nám trval docela dlouho.. :-(.. jinak mám synka, Mikuláše, a v srpnu mu budou dva ročky :-) a co tvoje mimčo? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
26.6.15 08:29

@januse1 tak to by bylo krásné kdyby ti to vyšlo tentokrát hned :-) Já jsem testovat tento měsíc ani nemusela, protože měsíčky přišly o den dříve, na 27 den.
Mám taky synka, Šimonka, zanedlouho bude mít 19 měsíců :-) Povedl se nám na druhý pokus, naštěstí.
Tak snad se k nám ještě někdo přidá a kdyby ne, tak nevadí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
26.6.15 08:52

Ahoj holky..taky se snažíme o druhé mimčo, jen té první bude za pár dní patnáct :lol:. Mě je 38 let a s přítelem bychom moc chtěli ještě společné miminko. HA jsem vysadila po Novém roce a zatím se nedaří…a je fakt, že mě to trochu trápí, protože jsem starší a tudíž moc času nemáme. Tenhle měsíc jsem začala brát gynex a nosifol, tak uvidíme, jestli to pomůže. :dance: Budu moc ráda, když si o tom budu moct s někým pokecat :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
26.6.15 11:36

@Veverko já to zatím nijak extra nepočítám :D.. jen čekám, jestli to přijde.. Šimonek je krásné jméno :-)) jsem zvedavá, jestli to vyjde.. treba na stejno :-D

@atinka77 to je krásný!!.. já mám ve svém okolí hodně maminek, které mají takového benjamínka, nemusím chodit ani daleko, mam o 11 let mladšího bráchu, mamka ho měla také ve 38 :-).. a manželova nevlastní máma má také dvě děti, které měla až po 35. Jinak jsem slyšela, že pomáhá bylinka kontryhel, kamarádka taky nemohla otěhotnet a po tom, co zača pít čaj z kontryhele to bylo jedna dvě :-)

Jinak jsem ráda holky, že se někdo přidal :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
26.6.15 12:00

@januse1 Děkuji moc za povzbuzení :D, snad to vyjde…ale je pravda, že mám trochu strach, aby to všechno vyšlo :roll:. Přítel je mladší, svoje dítě zatím nemá a moc by chtěl.. Zatím jsme na žádném vyšetření nebyli, necháváme to přírodě s povzbuzením vitamínama a bylinkama a uvidíme. Když to nedopadne do konce práznin, asi to začnem řešit…přece jen čas letí rychle. Jak dlouho se snažíte vy? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
26.6.15 13:22

@januse1 děkuji za pochvalu jména. Líbilo se mi strašně dlouho, několik let, tak výběr jména pro kluka byl jednoznačný :-) Mikulášek je ale taky krásné jméno
No a kdyby nám to vyšlo na stejno, tak to by bylo opravdu milé :-)

@atinka77 neboj, určitě vám to vyjde, když si to přejete a máte se rádi. Máš rezervu ještě několik let :-) Vážně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
26.6.15 21:56

Ahojky. My se se letos pokoušíme už na druhý pokus. V lednu se nám zadařilo hned napoprvé, ale skončilo to zamlklým t. :( Tak ted uvidíme na začátku července jestli přijdou nebo nepřijdou měsíčky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
26.6.15 22:28

@Rony.23 ahoj, tak to mi je líto… držím palce ať se vám miminko brzy povede :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 22:59

Ahoj holky :mavam:,
také jsme se rozhodli zapracovat na druhém mimču. Máme už tříletou Victorku a je jí smutno. Tento měsíc to asi nevyšlo, ještě jsem do toho marodila s angínou, takže to necháme na červenec a uvidíme :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
2.7.15 08:35

@Rony.23 Já také čekám podobně jako ty..měly by dojít až 10.7. :roll: Jsem nervozní, jestli už to konečně vyšlo a budou konečně // :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
2.7.15 13:47

Já je očekávám 8.7 ale myslím si že to nedopadne. U prvního dítka si příznaky nepamatuju, ale vím jak jsem otěhotněla v lednu tak snad už po týdnu jsem zvracela a všechno mi smrdělo a byla jsem unavená. Ted si připadám normálně :) Dnes jsem si jen tak z nedočkavosti udělala test a jasně že jen jedna /.No nechám se překvapit, ale myslím že v březnu se nám ještě mimčo nenarodí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
2.7.15 19:37

Holky, jsem moc ráda, že se vás připojilo víc. Já teď byla par dni mimo internet, čekám měsíčky někde okolo 5., nemam je pravidelně. Každopádně jsem si dnes dělala test, protože mi bylo poslední týden tehotne :D a našla jsem ducha.. Tak vám nevím, jestli máme tentokrát takovou kliku :)) počkám týden a zkusím testovat znovu :) jestli ovšem týden vydržím :) :mrgreen: i

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
2.7.15 19:39

@Rony.23 je mi moc líto, jak dopadl vás pokus. Já to takhle měla u prvního dítka.. Každopádně držím palce, ať tento pokus vyjde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama