Snažíme se o miminko a asi nám to vyšlo

Anonymní
28.4.21 14:13

Snažíme se o miminko a asi nám to vyšlo

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, už rok se snažíme s přítelem o miminko, a teď jsem byla netrpělivá a tři dny před MS se mi ukázal těhotenský test pozitivní, ale je to zatím slabá čárečka, tak bych se s Vámi chtěla poradit, jestli jsem teda těhotná nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8344
28.4.21 14:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, už rok se snažíme s přítelem o miminko, a teď jsem byla netrpělivá a tři dny před MS se mi ukázal těhotenský test pozitivní, ale je to zatím slabá čárečka, tak bych se s Vámi chtěla poradit, jestli jsem teda těhotná nebo ne.

Asi jsi. Ale to neznamena, že to ještě nemůže s menstruací odejít. Proto se má testovat až po vynechani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31042
28.4.21 14:23

Tak asi jo :lol: :palec: Čárka by měla na testu zesílit, menstruace by neměla přijít a pak tak 2-3 týdny po vynechání menstruace bych zavolala lékaři. Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2161
28.4.21 14:24

Ano, nejspis jsi tehotna. Testy jsou spolehlive. Zacatky jsou nejiste, takze zatim ticha gratulace. Uz se radsi chovej jako tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
28.4.21 14:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, už rok se snažíme s přítelem o miminko, a teď jsem byla netrpělivá a tři dny před MS se mi ukázal těhotenský test pozitivní, ale je to zatím slabá čárečka, tak bych se s Vámi chtěla poradit, jestli jsem teda těhotná nebo ne.

Pokud je test pozitivni, tak tehotna jste. Ale stale nemate vynechanou ms, proto se ma testovat az potom, protoze se velmi casto stava, ze se ms i pres pozitivni test rozjede a odejde to spolu s ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16521
28.4.21 15:54

Asi jo, ale nikdo neví co bude dál, udělej další test až vynechá ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2737
28.4.21 17:34

Těhotná zřejmě budeš, ale jestli bude vše ok to ti zatím nikdo neřekne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.21 18:32

Snažíme se o miminko.

Příspěvek upraven 05.05.21 v 00:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7522
3.5.21 18:35

Já tam teda nic nevidím. Pokud má MS přijít 17.5. tak tam snad ani nic nemůže být vidět, vždyť testovat se má po vynechané MS a ne 14 dní před.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
3.5.21 18:43

@Alžběta23 ahojky, já tam sice „ducha“ vidím, ale dle těch datumu to není fyzicky možné. Tudíž předpokládám, že to bude falešný duch. Ale projistotu zkus test za 2 dny a uvidíš na čem jsi 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.21 18:45

Příspěvek upraven 11.05.21 v 18:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
3.5.21 18:48
@Alžběta23 píše:
Dobrý den potřebovala bych od vás radu. 🤗 s přítelem se snažíme o miminko půl roků. Měli jsme nechraněný pohlavní styk 29.4 ms byla 21.4 ms má přijít 17.5 jen tak mě napadlo si udělat těhotnský test. Myslíte že se zdařilo nebo jsem ještě test dělala hodně brzy? Jde tam viděl slabý duch tak nevím jestli to takhle vidíte.. děkuji

28.4. jste psala, ze mate pozitivni test. To je uz pred peti dny. A psala jste tam uplne neco jinyho nez dnes. Tady je screen 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7522
3.5.21 18:48

@Alžběta23 načti si něco o cyklu, ovulaci apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.21 18:50
@janikema90 píše:
28.4. jste psala, ze mate pozitivni test. To je uz pred peti dny. A psala jste tam uplne neco jinyho nez dnes. Tady je screen 🤷🏼‍♀️

To nejsem já ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
3.5.21 18:52

@Alžběta23 já mám tyto „duchy“ pokaždé, a jak říkám, dle těch datumu to není úplně fyzicky možné, teď bys měla mít spíš termín ovulace ale pro tvou jistotu si udělej test ještě za dva dny a pokud to nebude již celkem zřetelná čárka, je to pouze stín, kde ta druhá čárka má být, bohužel. Příště raději s testováním počkej na termín MS ať to máš jistější 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat