Reklama

Snažíme se o miminko a pracuji blízko ultrazvuku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 08.04.18 17:11
Snažíme se o miminko a pracuji blízko ultrazvuku

Přeji pěkné odpoledne. :)
Jdu si k vám pro radu, protože mi to docela vrtá hlavou. :) S přítelem se snažíme o miminko teprve první měsíc. No a já v práci přijdu občas do styku s průmyslovou ultrazvukovou myčkou. Slyšela jsem, že těhotné ženy být blízko nesmějí je to tak? A nevadí to už v průběhu snažení, pokud v úplném začátku těhotná budu, ale ještě to nebudu mít potvrzené? Nejsem u ní celé dny, ale pár hodin týdně většinou ano.

Reklama

Reakce:

bloesty
Kecalka 160 příspěvků 08.04.18 19:43

Ahoj, nedělala bych z toho velkou vědu, ultrazvuk obecně (např. v medicíně) se považuje pro těhotné za bezpečný, ale nevím, jak je na tom ta vaše myčka. Nicméně předpokládám, že s ní stejně manipuluješ dokud je vypnutá a dovnitř během provozu nelezeš? Mikrovlnku v kuchyni a telefon v kapse asi taky neřešíš. Pro klid duše bych se zeptala své gynekoložky (pokud ta nebude vědět, tak nějakého vyššího rpacoviště, ale ptej se gynekologu, ne vyrobců myček;-)).Čili já bych to zatím neřešila. Přeju ať se brzo zadaří.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34003 příspěvků 09.04.18 09:05

Ultratzvuk se velmi málo šíří vzduchem, čím vyšší frekvence, tím méně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama