Snažíme se o miminko a pracuji blízko ultrazvuku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 08.04.18 17:11
Snažíme se o miminko a pracuji blízko ultrazvuku

Přeji pěkné odpoledne. :)
Jdu si k vám pro radu, protože mi to docela vrtá hlavou. :) S přítelem se snažíme o miminko teprve první měsíc. No a já v práci přijdu občas do styku s průmyslovou ultrazvukovou myčkou. Slyšela jsem, že těhotné ženy být blízko nesmějí je to tak? A nevadí to už v průběhu snažení, pokud v úplném začátku těhotná budu, ale ještě to nebudu mít potvrzené? Nejsem u ní celé dny, ale pár hodin týdně většinou ano.

Reakce:

bloesty
Kecalka 259 příspěvků 08.04.18 19:43

Ahoj, nedělala bych z toho velkou vědu, ultrazvuk obecně (např. v medicíně) se považuje pro těhotné za bezpečný, ale nevím, jak je na tom ta vaše myčka. Nicméně předpokládám, že s ní stejně manipuluješ dokud je vypnutá a dovnitř během provozu nelezeš? Mikrovlnku v kuchyni a telefon v kapse asi taky neřešíš. Pro klid duše bych se zeptala své gynekoložky (pokud ta nebude vědět, tak nějakého vyššího rpacoviště, ale ptej se gynekologu, ne vyrobců myček;-)).Čili já bych to zatím neřešila. Přeju ať se brzo zadaří.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34130 příspěvků 09.04.18 09:05

Ultratzvuk se velmi málo šíří vzduchem, čím vyšší frekvence, tím méně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >