Snažíme se o miminko a pracuji blízko ultrazvuku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 08.04.18 17:11
Snažíme se o miminko a pracuji blízko ultrazvuku

Přeji pěkné odpoledne. :)
Jdu si k vám pro radu, protože mi to docela vrtá hlavou. :) S přítelem se snažíme o miminko teprve první měsíc. No a já v práci přijdu občas do styku s průmyslovou ultrazvukovou myčkou. Slyšela jsem, že těhotné ženy být blízko nesmějí je to tak? A nevadí to už v průběhu snažení, pokud v úplném začátku těhotná budu, ale ještě to nebudu mít potvrzené? Nejsem u ní celé dny, ale pár hodin týdně většinou ano.

Reakce:
bloesty
Kecalka 425 příspěvků 08.04.18 19:43

Ahoj, nedělala bych z toho velkou vědu, ultrazvuk obecně (např. v medicíně) se považuje pro těhotné za bezpečný, ale nevím, jak je na tom ta vaše myčka. Nicméně předpokládám, že s ní stejně manipuluješ dokud je vypnutá a dovnitř během provozu nelezeš? Mikrovlnku v kuchyni a telefon v kapse asi taky neřešíš. Pro klid duše bych se zeptala své gynekoložky (pokud ta nebude vědět, tak nějakého vyššího rpacoviště, ale ptej se gynekologu, ne vyrobců myček;-)).Čili já bych to zatím neřešila. Přeju ať se brzo zadaří.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34457 příspěvků 09.04.18 09:05

Ultratzvuk se velmi málo šíří vzduchem, čím vyšší frekvence, tím méně.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >