Snažíme se o miminko, březen 2017

39
9.3.17 09:48

Snažíme se o miminko, březen 2017

Ahoj holky, kdo taky čekáte na první testování a hledáte na sobě příznaky jako já? :-) :mrgreen: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

671
9.3.17 09:55

Ahoj, taky čekám na testování, ale myslím, že to nevyjde, protože jsem začátkem ledna přestala brát HA a první cyklus dobrý, ten byl po 28 dnech a ten druhý jsem měla už po 21 dnech. Ovulaci jsem na sobě pociťovala v neděli a sex jsme měli v pátek a v pondělí ráno. Jak ale říkám, myslím, že to neklaplo, protože ta ovulka mi vycházela 8. den cyklu a myslím, že vajíčko nestihlo vyrůst. :nevim: Jaké příznaky na sobě pociťuješ? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
9.3.17 09:55

:mrgreen: ovulace podle všeho včera.. takže čekám. Jak dlouho se snažíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
9.3.17 09:57

Tak já už na sobě hledám příznaky rok a půl :cert: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
9.3.17 10:04

Holky, my se snažíme první měsíc, no vlastně ještě úplně aktivně se nesnažíme, ale přestali jsme si dávat pozor. Já na sobe poznám období ovulace, nicméně břicho mě vždycky bolí třeba 5 dnů v kuse (na začátku víc, pak slaběji) a nevím, který den ta ovulace proběhne.. No sex jsme měli v pátek a v sobotu, to mě ještě břicho ovulačně bolelo, ale už třetí den, takže je možné, že už jsem byla po ovulaci… Jsem ale optimistická a beru pátek jako OV :mrgreen: čili by to znamenalo, že bych dnes měla být 6 DPO, od včerejška mám pocit, že mě bolí břicho na MS a záda dole. A jsem hrozně zvědavá, jestli to může být to uhniz'dování, nebo jsem hypochondr :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4243
9.3.17 10:06

@Esmara Jsi hypochondr :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671

@Esmara :) a kdy máš dostat MS?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696

My se snažili loni a pan doktor řekl, že musíme každý druhý den na to hupsnout. :lol: A netrvalo to ani dva měsíce a zadařilo se. A lepší to vypustit z hlavy, zda je ovu nebo není. Já na to nemyslela, teprve až když jsem koukla do kalendáře a řekla, mám dva dny zpoždění (menzes byl jak hodinky), tak jsem udělala tes a byly tam //. ;) Tak jsem ani nehledala příznaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
9.3.17 10:08
@Dady20 píše:
@Esmara :) a kdy máš dostat MS?

Noo, to je právě to, já nevím, nenapsala jsem si poslední ms :zed: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
9.3.17 10:08

@sim.04 :D také jsem se snažila to vypustit z hlavy, ale prostě na sobě poznám, že přišla ovulace :D bolí mě vaječníky a dole to je jak bazén :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
9.3.17 10:09

@Esmara :D aha, no tak teď musíš čekat a uvidíš :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
9.3.17 10:10
@Icestar píše:
@Esmara Jsi hypochondr :P

asi jooo no:-D ale u první dcery jsem měla taky při uhnizdování pocit jako na ms a špinila jsem, což teda teď nešpiním zatím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
9.3.17 10:10
@Dady20 píše:
@sim.04 :D také jsem se snažila to vypustit z hlavy, ale prostě na sobě poznám, že přišla ovulace :D bolí mě vaječníky a dole to je jak bazén :D

mě taky, já si musím i pomalu sedat, jak mě bolí vaječníky! Bolí tě jenom jeden, nebo víc dnů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
9.3.17 10:16

@Esmara vždy mě to bolí jen jeden den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
9.3.17 10:36

Ahoj, holky, nechci zakládat novou diskuzi, tak se připojím k Vám, ačkoliv nevím zda se stihneme „začít snažit“ ještě v březnu, ale to nevadí…
Jsem po revizi dělohy po ZT (3.3.,8+0), otěhotněla jsem letos v lednu po 3m (antikoncepci neberu několik let, ale chránili jsme se jinak do svatby).
Nikdo mi k tomu nic neřekl, jen, že se to stává a nemělo by to mít vliv na další těhotenství. Aktuálně čekám na 1. MS a pak tomu necháme volný průběh.
Chci podpořit všechny čekatelky na //, neupínejte se na těhotnění, nepůjde to. Já se naučila vnímat svoje tělo, čípek a dobré jsou ovulační testy (pro kontrolu zda to funguje jak má). Berte vitamínky (kyselinu listovou nebo Chytré miminko - modrá krabička - mě je doporučil dr. i v těhotenství - mám zásobu, tak jsem je nepřestala brát). V lednu jsme s manželem oba brali Fertlity blend, ale zda to mělo vliv na početí nebo ne netuším, pila jsem i čaje do ovulace, spíše věřím bylinkám, o tom ale třeba příště.
Všem přeji co nejdříve // a hlavně donosit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama