Snažíme se o miminko - Rady a tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 12:15
Snažíme se o miminko Rady a tipy

Zdravím snažilky a maminky. Našla jsem par diskuzi nás tohle téma ale vše staršího data. Rada bych se zeptala na vaše zkušenosti se snažením jak dlouho jste se snažily, jestli vám pomohly nějaké vitaminky s početím a po jaké době to konečně vyšlo a podobně. S partnerem se snažíme už rok. Nějak na to nemyslíme a proste de snažíme většinou 3× do týdne. Nijak na to ovšem netlačíme až teď už po roce začínáme být trošičku nervózní tak se chci optat jake mate zkušenosti :roll: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13338 příspěvků 18.12.18 12:20
@Anonymní píše:
Zdravím snažilky a maminky. Našla jsem par diskuzi nás tohle téma ale vše staršího data. Rada bych se zeptala na vaše zkušenosti se snažením jak dlouho jste se snažily, jestli vám pomohly nějaké vitaminky s početím a po jaké době to konečně vyšlo a podobně. S partnerem se snažíme už rok. Nějak na to nemyslíme a proste de snažíme většinou 3× do týdne. Nijak na to ovšem netlačíme až teď už po roce začínáme být trošičku nervózní tak se chci optat jake mate zkušenosti :roll: :mrgreen:

Rok a dva měsíce. Žádné měření teploty, ohmatávání čípku, extra vitamíny (jen listovka pro dítě). Byla to radost - nemyslet na ochranu a užívat si. Žádné řvaní u sněhobílých testů nebo nad MS.

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 18.12.18 12:22
@Anonymní píše:
Zdravím snažilky a maminky. Našla jsem par diskuzi nás tohle téma ale vše staršího data. Rada bych se zeptala na vaše zkušenosti se snažením jak dlouho jste se snažily, jestli vám pomohly nějaké vitaminky s početím a po jaké době to konečně vyšlo a podobně. S partnerem se snažíme už rok. Nějak na to nemyslíme a proste de snažíme většinou 3× do týdne. Nijak na to ovšem netlačíme až teď už po roce začínáme být trošičku nervózní tak se chci optat jake mate zkušenosti :roll: :mrgreen:

Já jsem žádné vitamíny nebrala a nijak jsem se na to nechystala, u obou dětí mi to vyšlo hned, s jednou dcerou hned napoprvé a se druhou jsme se snažili cca týden- 14 dní.

skorotehotna
Kecalka 386 příspěvků 18.12.18 12:30

@malone.v A jak tohle pomůže člověku co se snaží rok?

Kukacka123
Závislačka 2861 příspěvků 18.12.18 12:31

Vzdy na prvni pokus - prvni SP v 5tt, pak ZT v 17tt a ted pulrocni holcicka :srdce: a brala jsem listovku akorat a pak pri zjisteni a potvrzeni tehotenstvi i vitaminy (vim o sobe, ze nedokazu kazdy den dodrzet tak pestry jidelnicek :nevim::mrgreen:

Lendie
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 18.12.18 12:32

Nic neresit a uzivat si sex a vztah. Vazne, nemysli na to nebo tu za 3 mesice budes jako „ta zoufalka“ co šílí. Nekomu to trva dele a nekomu kratce a tim, ze budes premyslet nad ovulaci,merit BT apod. tim jsi akorat na ceste zesilet. :lol: …Navic pak je to takovy jako „pojd na to ted hned mam ovulaci.“ No a jak si maji chlapy pak pripadat. My si uzivali sexu na nic jsme nemysleli a rikali si,ze pak si sexu uz tolik neuzijeme. A ejhle mimco je na ceste (jo a s pupkem je vazne sexu menne :lol: takze jsme si nasexovali dopredu :mrgreen: ).Novy zivot je dar, ktery urci priroda (teda dnes i IVF apod :,( )… moje rada zni. Zapomen na to,ze se snazite,nenervuj se,uzivej si a ono to pujde.

Russet
Extra třída :D 13338 příspěvků 18.12.18 12:35
@skorotehotna píše:
@malone.v A jak tohle pomůže člověku co se snaží rok?

Ona chce jen statistiku. K ničemu ji to není stejně. Kdyby věděla, že oba jsou zdraví a plodní. Ale info na epipi jí k otěhotnění nedopomůže.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 12:36

@Russet přesně takhle to teď máme ale přítel už je nervózní a strašně by chtěl tak uvažujeme pravé nad nějakými vitaminy pro oba : :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11634 příspěvků 18.12.18 12:37

Po roce uz bych řešila s dr zda jste v pořádku. U nás se po roce ukázal problém ;)

Zdeni86
Kecalka 229 příspěvků 18.12.18 12:37

8 mesicu. Po pul roce jsem zkusila ovulacni testy-k nicemu. Pak jsem brala gynex a manzel selzink a macu.

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 18.12.18 12:38

@skorotehotna slečna se na toto ptala… :roll:

Russet
Extra třída :D 13338 příspěvků 18.12.18 12:40
@Anonymní píše:
@Russet přesně takhle to teď máme ale přítel už je nervózní a strašně by chtěl tak uvažujeme pravé nad nějakými vitaminy pro oba : :mrgreen:

Stačí ta soulož.

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 18.12.18 12:41
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 12:41

@skorotehotna ano přesně jak tady zaznělo jen se tak informativně ptám nejsem ten typ co si měří teplotu a urputně chce miminko. Jsem toho názoru ze jak ti má přijít tak to přijde. :dance: a měření a podobně vůbec neřeším jen mě zajímala statistika. Kdo kdy po jaké době. Jediné víc téd vyzkousim je listovka nebo jiné vitaminy a dal to hrotit nebudu. :P

LeonkaLenka
Povídálka 42 příspěvků 18.12.18 12:42

U obou deti nam to vyslo hned prvni mesic,brala jsem jen listovku,nic vic,ale zkuste kapky gynex ty pry pomahaji :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >