Snažíme se o miminko - růžová krev při menstruaci

34
15.4.20 18:47

Snažíme se o miminko. Stalo se to někomu z vás ?????????

Krásný den všem, chtěla jsem se zeptat jestli se někomu z vás stalo ze jste normálně v měsíci odmenstruovala a dva dny po te co se nic nedělo se vám začala objevovat růžová krev? Já mám menstruaci pravidelnou po 30 dnech vždy 7 dni dva dny úplně bez krvácení a po dvou dnech slabá růžová krev bolí mě podbrisek jako bych to měla zase dostat. S přítelem se snažíme už nějakou dobu o mimi tak nevím. Nikdy se mi to nestalo. Jestli mate někdo nějaké podobne zkušenosti prosím o radu.????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9731
15.4.20 19:10

Nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
15.4.20 19:19

@Elinka167 Menstruaci 7 dni, to uz je docela dlouho. Probirala jsi to nekdy s lekari? Co se tyce toho ruzoveho krvaceni, tak to nenzam, ale stejne bych se zeptala doktoru.
A jestli se snazite dele, at ti zkontrolujou, jestli mas ovulaci - ultrazvukem. Rekla bych, ze se snazim vic nez rok a chci zkontrolovat. Meli by te objednat par dni pred ocekavanou ovulaci, jestli roste dominantni folikul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
15.4.20 19:34

@Petra Star no já jakoby nemám menstruaci celých 7 dni spis tak 4 dny jako silnou a pak ty tři už jenom takové spineni. To jsem měla i teď ale pak dva dny nic a teď ta růžová krev 🤷🏻‍♀️ To se mi nikdy nestalo. A doktorka mi děla pokaždé ultrazvuk a rikala ze je vše v poradku tak já nevím. Jsem z toho taková zmatená. Je mi 20 let tak mi přijde takové blbé říct ze se rok snažíme to mě pošle k šipku si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
15.4.20 19:36

Me se to stalo. Kazdou menstruaci po vysazeni ha (rok a pul) jsem mela jen jeden den silnejsiho krvaceni, druhy den spineni, treti den nic a ctvrty den tmave hnedy vytok - nazvala bych to docistovanim…jednou po tomto, zase den nic a pak ruzovy vytok, to uz mi bylo divne, ale stalo se to jen jednou…mela jsem to za hormonalni nerovnovahu ze stresu. Ale ta denni pauza treti den ms byla kazdy mesic, nemluve o te vseobecne slabe a kratke menstruaci a otehotnela jsem. Ted jsem v 5. mesici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
15.4.20 19:42

@Elinka167 jestli mas ovulaci si zjisti podle teploty nebo ovu testu…ve dvaceti rikat, ze se snazite rok pokud se teda rok nesnazite a tahat se po vysetrenich…nevim proc a co to je za radu. :roll: nejvic skodi stres a upinani se na to. Vim z vlastni zkusenosti. Pokud ovu zjistis, tak to proste chce jen trpelivost. Nam to trvalo 10 mesicu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
15.4.20 19:53

@Elinka167 Pokud je ti 20, tak to samozrejme hrotit nemusis :) Spis jsem to myslela tak, ze pokud mas nejakou „podivnou“ menstruaci, tak by to mohla byt hormonalni nerovnovahou a tim bys treba nemusela ovulovat. Pokud by se to opakovalo, tak bych to s doktorkou konzultovala. Poprve asi ne. @MissDetectiv Ono take „nejakou dobu“ se snazit kazdy mysli jinak a taky zalezi, kolik dotycne je. Ta kontrola ovulace neni od veci, pokud se „delsi dobu“ nedari. Mne treba ovulacni testy nikdy nevychazely, ale podle ulrazvuku jsem ovulaci mela naprosto v poradku (kontrolovano 2 cykly po sobe). Na teplomer jsem nemela nervy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
15.4.20 20:00

@MissDetectiv já jsem HA nikdy nebrala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
15.4.20 20:02

@MissDetectiv podle ovu testu mi každý měsíc ovulace probíhá měla jsem ten digitální od clearblue

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
15.4.20 20:04

@Petra Star ovulace určitě probíhá ovu testy jsem delala a vycházeli každý měsíc. Na měření teploty jsem také neměla nervy 😂tak snad bude vše ok a dekuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
15.4.20 20:06

@Petra Star a menstruaci mám opravdu pravidelnou. Každý měsíc jak podle hodinek vždy 30 den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
15.4.20 20:06

@Elinka167
Nestalo. Ale zaujalo mě, že máš MS 7 dní. Já jen 4 (neberu antikoncepci) - první den špinění, pak dva dny krvácení a pak zase poslední den jen už špinění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
15.4.20 20:07

@Petra Star přijde mi akorát strašně divné proste to růžové spineni nikdy se mi to nestalo tak mě jen zajímalo jestli s tím má někdo nějaké zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
15.4.20 20:08

@Petra Star také mám menstruaci 7 dní, někdy výjimečně šest a je to úplně v pořádku. Když jsem kdysi od kamarádky slyšela, že menstruuje 2-3 dny, myslela jsem si, že musí mít nějakou poruchu :lol:.. No, jo.. Závidím tak krátké MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
15.4.20 20:11

@Rachel_cz No já mám menstruaci tak ze ten první den je vždycky slabsi pak krvacim a ty 3 dny už jen spinim to je normální ne? Nekrvacim silné 7 dnů to by mi přišlo divné ale 3-4dny krvácení a pak spineni mi přijde ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat