Snažíme se o miminko - zakloněná dělohy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
13.11.21 22:36

Snažíme se o miminko - zakloněná dělohy

Ahoj holky, už nějaký ten pátek tu čtu a hledám podobné situace. S přítelem se snažíme o miminko (první). Problém je u mě, mám založenou dělohu a mám strach, že se to prostě nepovede 😕 zkouším všechny rady jak od dr. tak z internetu, kyselinu listovou beru už třetí měsíc a stále nic. Snažíme se intenzivně třetí měsíc, anti jsem vysadila v srpnu. Měla některá z vás stejný problém? Vím ze 3 měsíce je málo ale i tak. Nikdo v rodině nikdy problém neměl jen já musím mít vždy něco extra 🤦‍♀️ 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28166
13.11.21 22:42

@Tristar24 no a gynekolog radí co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 22:44

Mne na to upozornil gynekolog, ale mam dve krasne deti. O prvni jsme se snazili rok, pak jsem otehotnela tesne pred menstruaci. U druheho jsem uz sledovala, kdy mam ovulaci a bylo to hned. Takzi si spis nakup testy na ovulaci, jak mi rikal muj dr., ona muze byt uplne jindy, nez zena predpoklada.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 22:50

A co kdyby jste to neřešila, ono to třeba pak přijde samo. Ten stres není nic moc. Jinak obdivuji, v této době mít dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
6
13.11.21 22:52

@stinga když to řeknu blbě, polohy a postup jak na to, vitaminy a kyselinu a sledovat ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3098
13.11.21 22:55

3 mesice vubec neres. To je nic a je to nejspis jen nahoda, ze se to nepodarilo. Se zaklonenou delohou je pry lepsi pozice ze zadu, tak to muzes zkusit, jestli to neni jen kec. Ta rada to neresit a uzivat si je asi nejlepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28166
13.11.21 22:59
@Tristar24 píše:
@stinga když to řeknu blbě, polohy a postup jak na to, vitaminy a kyselinu a sledovat ovulaci

tak asi to chce trpělivost, považuje se za problém až když neotěhotníš za rok snažení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
14.11.21 01:11
@Anonymní píše:
A co kdyby jste to neřešila, ono to třeba pak přijde samo. Ten stres není nic moc. Jinak obdivuji, v této době mít dítě.

A kdy je vhodná doba na to mít dítě? Kdyby měl člověk čekat na vhodnou dobu, tak se taky může stát, že ho nikdy mít nebude. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 01:15

Kamaradka se zaklonenou delohou se snazila pres rok. Pak ji doktor poradil polohu zezadu a podarilo se hned napoprve

• Citovat
  • Nahlásit
9325
14.11.21 06:39

Já měla taky zakloněnou dělohu. 4× těhotná a vždy hned. Vůbec to neřeš a třeba to hned další měsíc vyjde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3625
14.11.21 09:09
@Anonymní píše:
A co kdyby jste to neřešila, ono to třeba pak přijde samo. Ten stres není nic moc. Jinak obdivuji, v této době mít dítě.

A v cem je tak nevhodna doba mit dite? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27092
14.11.21 09:13

Zakloněná doba není problém. Otěhotněla jsem s ní vždycky hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7824
14.11.21 11:41

@Tristar24 Zakloněná děloha nemusí znamenat hned problém. Má ji asi pětina žen a normálně rodíme, je to dědičné, tak možná ji má i tvá maminka, jen se to nikdy extra neřešilo. 3 měsíce je taky dost krátká doba na nějaké závěry. Pro začátek můžeš sledovat ovulaci, ať víš, jak to v tom cyklu máš. Pokud používáte lubrikační gel, můžeš koupit raději nějaký na podporu početí. Jen jsem sáhla po Conceive plus, hned se první měsíc zadařilo. Možná náhoda, možná pomohlo to navození „přátelštějšího“ prostředí pro spermie. Zatím se hlavně nestresuj, ono to početí je docela náhoda, bohužel se každý neúspěch protahuje o další a další měsíce. Někdy nejde mít všechno hned, jak si to naplánujeme. Zatím však nemáš důvod hlásat, že je v tobě problém, protože zakloněná děloha problém nemusí vůbec být. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
15.11.21 19:33

Mam taky, snažení 7 měsíců, potom rada od tety, která dělala celý život porodni asistentku: delat to zezadu a po výkonu zůstat v té poloze na čtyřech (ne na dlaních, ale na predloktich) aspoň 15 min. No, přišla jsem si k smichu, ale jsem ted 24tt :nevim: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat