Snažíme se o první listopad 2014

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tunkam
Povídálka 41 příspěvků 14.11.14 18:00
snažíme se o první listopad 2014

Listopad, ideální čas šupky dupky do pelíšku aaa… Nezdá se jaké je to tabu, v jaké situaci se člověk ocitne, nechce nic řešit s kamarádkami, známými a rodiči už vůbec ne. Nezbývá než servery…a tak sem tu :-)Holčinky, prosím o vaše zkušenosti - moc by mě zajímalo, jak jste na sobě poznaly, jestli jste na sobě vůbec poznaly že „JSTE V TOM“. Jaké máte zkušenosti s těhotenskými testy atd… Prosím o info od zasloužilejch mamin…já jsem ještě takový malý nezkušený tele..díky moooc :-D :mavam:

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10675 příspěvků 14.11.14 18:11

No nedostala jsem MS a levny mama test ukazal //

Tunkam
Povídálka 41 příspěvků 14.11.14 18:19

Hned ta první nepřišla?

JarPe
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 14.11.14 18:19

Ahojky, já jsem po ´tom´ zacla za 3 dny růžové špinit a to trvalo 5dni. normálně mám cyklus 33dni a ovu musela proběhnout 11dc..pro mne nepochopitelně.. Mám ovu okolo 21dc… :D tělo je nevyzpitetelne..to ze jsem těhotná mne napadlo toto pondělí, když můj tep v klidu vyskočil na 155 za minutu..udělalo se mi zle v leze :think:

Šarlota4
Extra třída :D 10675 příspěvků 14.11.14 18:22

@Tunkam ano hned ta prvni. Nechali jsme tomu volny prubeh a ono to bylo hned

JarPe
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 14.11.14 18:22

A Taky jsem asi17dcmela běhá klů celou noc a zimní či..tak Ti To do toho taky pocitaaaam :P

JarPe
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 14.11.14 18:23

Promiň píse to automaticky jiná slova.. Behavku a zimnici

Tunkam
Povídálka 41 příspěvků 14.11.14 18:47

Děkuji za odpovědi… A co blinkání nebo návaly?? ;-)

Tunkam
Povídálka 41 příspěvků 14.11.14 18:52

My to zkusili před týdnem poprvé bez (půl roku nejím tabletky) a od pondělka mi je nárazovkama „blivno“ ale nejen po ránu:-/ Zas si říkám, že je to blbost aby mí bylo po 3 dnech už blbě a navíc, když sme to zkusili zatím jen jednou :-D

kleopa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 10:10

Já to na sobě poznala asi týden po sexu. :D A přítel mi to nechtěl věřit, tak jsem čekala na MS a ta nedorazila 10 dní, pak 4× pozitivní test a přesto tomu přítel nevěřil :D a pak potvrzení od dr, že jsem 5+4 tt xD A Jakmile padl 7 týden bylo mi spatně a občas ještě je a to jsem 22 týden. :D Neboj, to poznáš.:)

JarPe
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 15.11.14 19:05

Já si také myslím, že to můžeš poznat dřív - já to poznala snad i ten daný sex - i když to bylo moc brzo podle pozorované ovu.. bylo to intenzivní tušení..hned jsem si psala, jak se cítím, proto vím, že jsem měla zimnici.. i když jsem začala 16-tý den cyklu růžově špinit, říkala jsem si, že to může být teprve ovu, tak po 5 dnech jsem si byla jistá, že to je těhu.. ;) přeju Ti, aby se zadařilo :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Grossová přišla o ňadra: Lékaři jí zřejmě odeberou i dělohu a vaječníky

Šárka Grossová (39) má za sebou náročnou operaci a dost možná ji čeká další.... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >