Snažíme se o první mimčo s pomocí CARu

1280
6.8.15 16:27

Snažíme se o první mimčo s pomocí CARu

Ahoj všem :)..Vím, že témat o asistované reprodukci je tu hodně, ale nějak jsem nenašla to pravé pro mě, proto zakládám..
S přítelem jsme začali od května docházet do Pronatalu, zatím jsme podstoupili ty základní vyšetření jako je krev, spermiogram, ultrazvuk na ovulaci..
A proto bych zde našla ráda někoho, kdo je na tom podobně a popovídá se se mnou o tom..Společně se podpoříme v dalším vývoji, budeme si sdělovat rady a pocity..
S kamarádkama se o tom těžko mluví, protože už mají děti přirozenou cestou a nechápou jak se cítím..Na větu,,moc na to tlačíš,,, už jsem vyloženě alergická :zed:
Budu se těšit na každou odpověď :)
kdyby nás bylo více můžeme udělat uzavřenou skupinu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4225
6.8.15 16:40

@Didlinka33 :mavam: Já se hlásím :mrgreen: My od července FN Olomouc. Jsme na tom stejně. My teď čekáme, až zavolají z genetiky, že můžeme dorazit na vyšetření a pokud to dobře půjde a budou všechny výsledky v říjnu by začli stimulovat na IVF :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
6.8.15 16:44
@VeHE píše:
@Didlinka33 :mavam: Já se hlásím :mrgreen: My od července FN Olomouc. Jsme na tom stejně. My teď čekáme, až zavolají z genetiky, že můžeme dorazit na vyšetření a pokud to dobře půjde a budou všechny výsledky v říjnu by začli stimulovat na IVF :andel:

Jééé ahoj :mavam: No já tam jedu teďko v úterý, protože jsem dobrala clostylbegyt, tak jedu na ultrazvuk a měli by mi rovnou říct výsledky z genetiky, tak uvidím no..Ten clostyl už sem brala dříve a stejně jsem tu ovulku prostě neměla :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4225
6.8.15 17:01

@Didlinka33 Mě brali krev na HP na dvakrát 3. a 21.DC a z toho poznali, jestli ovulace je nebo ne a to prý bylo v pohodě. U nás je problém u manžela, líní pulcové :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
6.8.15 17:22
@VeHE píše:
@Didlinka33 Mě brali krev na HP na dvakrát 3. a 21.DC a z toho poznali, jestli ovulace je nebo ne a to prý bylo v pohodě. U nás je problém u manžela, líní pulcové :nevim: :mrgreen:

Tak u nás je spermio z 98% dobrý..Vlastně nám řekla, že jsem oba dva úplně zdravý..Jediný problém je, že od tý doby co jsem přestala brát HA, což už je přes rok, jsem ještě ani jednou neměla ovulaci :zed: A kdybych nebrala ještě duphaston, tak nemám ani menstruaci :zed: Se z toho fakt picnu..I když v tom caru mi řekla, že ovulace je nejmenší problém, že s tím určo něco uděláme, ale moc nevěřím už :(
Každopádně se nás ptala, jestli bychom pak chtěli zkusit aspoň IUI..tak ještě nevím, říkám si, že když jsme zdravý, že by se to mělo povést i normálně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
6.8.15 17:55

@Didlinka33 Ahojky, hlásím se do klubu :) v sobotu jdu na ET :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4225
6.8.15 17:58

@Didlinka33 Nám IUI rovnou řekli, že nemá cenu, že rovnou IVF, ale těším se na to… a věřím, že to vyjde :pankac: Když 3roky ani ťuk, tak teď už musí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
6.8.15 19:26
@kiwa píše:
@Didlinka33 Ahojky, hlásím se do klubu :) v sobotu jdu na ET :dance: :dance:

Ahoj :mavam: máš bombovou profilovku :mrgreen:
a to ET je přesně co? já jsem ráda, že rozumím IUI a IVF..vybalili tam na nás takových info, že jsem byla ráda, že všechno pobírám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
6.8.15 19:27
@VeHE píše:
@Didlinka33 Nám IUI rovnou řekli, že nemá cenu, že rovnou IVF, ale těším se na to… a věřím, že to vyjde :pankac: Když 3roky ani ťuk, tak teď už musí :mrgreen:

určo, musíme doufat :hug:
Mě ho právě nabídli, i když říkala, že se tam vlastně jen o trošku zvýší šance, ale já snad vyzkouším cokoliv, abych už měla mimíska u sebe :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4225
6.8.15 19:45

@Didlinka33 Tak pokud mate dobry spermio tak je lepsi zacit od tech min narocnych „procesu“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4225
6.8.15 19:46
@Didlinka33 píše:
Ahoj :mavam: máš bombovou profilovku :mrgreen:
a to ET je přesně co? já jsem ráda, že rozumím IUI a IVF..vybalili tam na nás takových info, že jsem byla ráda, že všechno pobírám :)

Jooo tak v tech jejich nazvech se taky ztracim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
6.8.15 22:15

@Didlinka33 Ahojky :) díky :), ET je embryo transfer. To znamená, že už mám po stimulaci a po OPU (odsátí vajíček) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
6.8.15 22:26
@kiwa píše:
@Didlinka33 Ahojky :) díky :), ET je embryo transfer. To znamená, že už mám po stimulaci a po OPU (odsátí vajíček) :kytka:

aha, takže teď ti je budou zavádět? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
6.8.15 22:28

@Didlinka33 přesně tak :potlesk: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
6.8.15 22:30
@kiwa píše:
@Didlinka33 přesně tak :potlesk: :dance:

Jéééé, tak to budu na tebe myslet, ať jde vše hladce a hlavně, aby se uchytilo :hug:
A necháš si dát 2 nebo jen 1?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama