Snažíme se o první mimčo už od 2012 a dosud nic - do 30 let

3909
10.8.13 23:34

Snažíme se o první mimčo už od 2012 a dosud nic...do 30 let

Ahoj holky, já vím, že podobných diskuzí je tady spousta… ale nemohla jsem si vybrat. Jelikož v každé mi něco nesedělo. Neberte to špatně, ale i příspěvky maminek, které už jedno mimčo mají a druhé se nedaří, mi poněkud vadí. Co já bych dala alespoň za jedno. Snažíme se už přes rok a čtvrt a pořád nic. Ze začátku jsem to brala dobře, ale poslední dobou to nějak přestávám zvládat. Nevím, co bych měla ještě zkusit. Ráda bych našla někoho, kdo je na tom stejně, abych v tom nebyla sama. Nemám žádnou kamarádku, která by na tom byla stejně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4047
10.8.13 23:41

Ahoj, my se snazime uz od roku 2011 a dite porad nemam…tedy mela jsem, vytouzeneho Vojtiska, bohuzel umrel a my stojime zase na zacatku…ceka nas IVF. Resila jsi snahu otehotetnet s lekari?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
526
10.8.13 23:42

@veveruschka Ahoj, jsem na tom hodně podobně. Snažíme se už rok o první mimčo a stále nic. Poslední dobou je kolem mě samá těhule a nějak to na mě padá. Budu moc ráda, když si budu mít s kým popovídat. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
526
10.8.13 23:45

@J3nie Ahojky, to mě moc mrzí! Snad se Vám co nejdřív zadaří a bude vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7152
10.8.13 23:46

Ahojky, my se snazime rok a pul, jiz jsme byli v caru a ted zkousime nativni ivf cykly. Je pravda, ze jsem plasila jiz po pul roce a skutecne se objevila chyba-manzel ma spatny spg. Je pravda, ze nas to litani po doktorech otravilo a dost me to stresuje, takze ted tomu chci nechat volnejsi prubeh. Cela ta situace me desne stve! Kde u vas je chyba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
526
10.8.13 23:51

@Tinkka Ahoj, zatím nevím jestli je nebo není nějaká chyba. Po vysazení antikoncepce jsem půl roku srovnávala cyklus, ale teď už začínám přemýšlet o návštěvě doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
10.8.13 23:54

@veveruschka Ahoj,já se snažila s přítelem přes rok a pul. Nakonec se zadařilo takže veř a podaří se.Brzo budeš koukat na dve čárky… :mrgreen:
P.dr me řekla at si koupim Nosifol, ani jsem ho nedobrala a byla jsem tehu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4047
10.8.13 23:58

@Tinkka Prosim Te, co je to ten „nativni IVF“? Ctu to casto, ale porad nevim a o co jde :-( @Lucík 88 Diky. Ja doutam, ze se zadari, je to zvlastni pul roku dite mit a najednou ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7152
10.8.13 23:58

Jakmile clovek navstivi doktory, roztoci se bludny kruh a neni uniku. Na jedne strane je dobre vedet pricinu, na druhe strane je to hrozne stresujici, alespon pro nas! Manzelovi nasli spatne spermie, nasledovala vsechna mozna i nemozna vysetreni,kt.nic neprokazala, vse ok..takze uplne na nic a cas bezi…stale jsme na neco cekali a cekame…je to hruza…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4047
11.8.13 00:01

@Lucík 88 Byt Tebou tak to poresim co nejdriv. Ja taky srovnavala cyklus po vysazení ATK, MS mi nechodila vubec, sli jsme na SPG a v pohode, nacez zjistili, ze mam anovulacni cykly, nenarustala sliznice. Dostala jsem Clostylbegit, sla na UTZ, doktor rekl „dnes a pozitri mejte sex“ a za 3 tydny jsem mela jasne //.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4047
11.8.13 00:03

@Tinkka Jo, je to beh na dlouhou trat a to čekání je nekdy ubijejici, tak jako vysetreni…jsou to nervy, ale pokud jsou doktori jediny zpusob jak mit deti, pak diky bohu za ne. Snad vi, co delaji :-) Kam chodite do CARu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7152
11.8.13 00:05

@J3nie je to bez horm. stimulace, pouze se sleduje rust folikulu, ve spravnou dobu se odebere vajicko a oplodni se spermii, kterou oni vyberou a injekci vpravi do vajicka..tzv. Isci Ma to ale sva uskali, je to na delsi lokte. U me byla 2× predcasna ovulace tj. nebylo co odebrat navic diky laxnimu doktorovi, takze zase nervy…v zari mam 3ti pokus nativniho cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
11.8.13 00:07

@veveruschka já jen přispěju a mizím, protože na tom stejně nejsem, jen chci dát naději. Jednou se to povede určitě, ale kdy je ten správný čas to nevím.

My jsme se s manželem snažili 4 roky. Už i doktor mi říkal, ať jdu do umělého nebo lépe řečeno asistovaného oplodnění.
Hmm. Nějak jsem se na to necítila. Nechala jsem si udělat tedy to základní i manžel - jen diagnostické vyšetření. Byli jsme oba zcela OK.

Když jsem si řekla, že tedy, pokud se to do konce roku nepodaří, holt půjdu do CARu, tak najednou po 4 letech z ničehož nic, šup a bylo to tu. Sice na poprvé to ještě nebylo s tím správným koncem, ale hned po šestinedělí znova a už mi spinká v postýlce téměř roční šídlo…
Dočkala jsem se a věřím tomu, že i ty se dočkáš. Řeči o tom, jak na to nemáš myslet a nezabývat se tím jsou zbytečné.

Doporučuji opak po sexu na to mysli intenzivně, objednej si to tam nahoře, že už jako a hned! Ale pozor buď konkrétní, já si na poprvé objednala otěhotnění, ne dítě. To byla chyba ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7152
11.8.13 00:09

@J3nie natalart plzen. Bohuzel ne vsichni delaji maximum a ne vsichni se chovaji profesionalne, ale to je tak vsude, je to o lidech a o pristupu ke sve praci!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4047
11.8.13 00:11

@Tinkka Aha, diky. Co je ISCI atd, jak probiha OPU a ET, vim z centra, ale ten nativ mi nejak unikal :-) Nas ceka klasická stimulace, IVF s PGD a asi i PGS. Jen u me hrozi hyperstimulacni syndrom, tak jsem zvedava, jak si doktori poradí :-) Drzim pesti i vam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama