Snažíme se o třetí - červen 2020

204
1.6.20 07:49

Snažíme se o třetí - červen 2020

Ahojky holky, zakládám nové téma, abychom měly podobné problémy, než ve skupinkách, kde řeší první či těhotenství. :)
Já jsem Míša, je mi 34 a mám doma osmiletou princeznu a tříletého kloučka. Iniciativa třetího miminka byla má a to po příchodu z porodnice s druhým prckem, ale díky vlivu okolí a řečí podobných: buď ráda, že máš dvě zdravé děti, však máš jen dvě ruce, už do třetího nechoď, podívej jak mě vypadaly vlasy a zhoršilo tělo, rozjelo se ti podnikání tak přeci teď vše nezabalíš. No a jelikož jsem přestala poslouchat hlasy okolí a zkusila si promluvit sama se sebou, tak jsem manželovi řekla, že do miminka půjdeme, protože to byl sen nás obou mít tři lásky. :) Test si doufám budu dělat 10.6. to budu mít po termínu MS. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1037
1.6.20 08:04

Ahoj, tak já se přidávám… :) Vlatsne Tvůj příspěvek me i odkopal k tomu napsat na skupinu snažení červen 2020 :) Ze jsem na tom podobně. Také si to chci nechat déle pro sebe. Jsme skoro stejně staré a mám doma skoro tříletého a ve stridave péči devitileteho. Jsem nyní 25 DC a čekám jestli dojde m/s nebo ne. Tak ať se nám brzy zadari :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
1.6.20 08:50

@lucyne A jaký je tvůj důvod si to nechat co nejdéle pro sebe? :) Já kdybych mohla, neoznámím nikomu ani narození…ale bohužel na své postavě to asi až tak dlouho neutajím…Nicméně udělám pro to všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
1.6.20 09:23

@sportyM Chtěla bych alespoň do nějakých těch větších testu to udržet v tichosti. Měla jsem teď dva případy, ze jedné řekli podezření na Dawnuv syndrom -pak to dopadlo dobre a druhy, ze bohužel se narodil s postižením a to si mysleli cele těhotenství, ze je vše OK. A nadruhou stranu jsme sportovní rodina, ale to sebou nese i, ze si dáme skleničku s přáteli a já pak nechci poslouchat, nějaké rady, ze se nám to nepovedlo, protože jsem rok predtim neabstinovala a ze jsem se důkladně nepripravovala. Jako nejsem ta co si bude měřit teploty, jist vitaminy. Jo, mám tady jen kyselinu listovou. Ale jinak tomu nechávám volný průběh. A co Ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
1.6.20 09:25

A vy už se snažíte nějak déle? Nebo také první měsíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
1.6.20 09:56

@lucyne Jééé vidíš, my jsme taky velcí sportovci :) máme to stejně - nechci poslouchat rady typu, tohle nesmíš, tohle bys neměla, netahej to, já ti pomohu, nechceš si odpočinout… nechci ani slyšet rady od maminek kolem mě co mají tři děti…a tomu bych se asi nevyhnula. A hlavně, chci si chránit miminka, jsem v tomhle majetnická, žádný hlazení, povídání o něm…vše si ráda řeším sama. Ano, začali jsme teprve nyní…manžel už dva roky přemlouval a já teprve teď když jsem si to sama v sobě srovnala.
A odkud jsi? Vy ten syndrom máte v rodině či jak je to možné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
1.6.20 10:12

@sportyM :) musím se úplně smát, protože to máme vážně podobně… do me také hucel manžel a já totiž po těhotenství a porodu, řekla, ze už nikdy :) a také jsem se nějak potřebovala sama se sebou říci jestli ano či ne. Nás malý je totiž takový velký mamanek, ale je to i tím, ze je vážně 24 hodin stále semnou. A přesně takové řeči, co píšeš nechci také poslouchat :)
Ne nemáme tohle byly případy jen u známých.
Jsme z jižních Čech a Vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
1.6.20 10:16

Jee a rady od maminek co mají děti? Tak těch se také rada ušetřím :) Já je uz nemusím ani teď. :) Já také neřeším jiné a nesnáším, když někdo řeší nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
1.6.20 11:28

´ @lucyne A jak dlouho se snažíte? U nás je ten mladší také mamánek, proto jsem nechtěla… ještě ani teď nespí celou noc a když mi říkal ať si uděláme miminko tak já neustále říkala ze ještě jedno mám… protože on kdyby mohl tak se ještě kojí… Ten miminko ponese asi hůř než dcera která naopak děti miluje. My jsme z Vysočiny ale kancelář jednu mám v Táboře:)
A někdo krom manžela vi ze se snažíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3427
1.6.20 11:51

Ahojky, taky jsem nakoukla ze skupinky snažení😀Tak zas tu můžem řešit sourozence a když nás tu nebude moc, tak se alespoň nebudeme překřikovat :D Mám dvě děti 11 a 8.Kluka a holku. U nás chtěl třetí manžel, kdyby to šlo, tak dírky v ant. udělá :lol: Postupem času začaly přemlouvat i děti :roll: MS mám dostat 11.Jsem teď 8 dní od možného oplodnění. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
1.6.20 12:05

@sportyM Ty jo :) tak u nás opravdu to samé!!! Malý je silenost mala :) Také nespí celou noc kolikrát a jsem z toho hotova. Vždy se jednou dvakrát za týden vzbudí a chce být vzhůru… někdy je to v jednu, někdy ve tři… tak jsem s nim vzhůru někdy až dvě hodiny a pak zase usne… někdy usne hned co ho prenesu do obýváku.
Ne ne nikdo neví. Snažíme se teď první měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
1.6.20 12:09

@Ráďa 25 Ahojky, tak ať se také brzy zadari :) Já teda nevím kdy to mám dostat… :( Predtim jsem měla delší cykly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
1.6.20 12:18

Tak by bylo fajn kdyby se nám povedlo najednou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
1.6.20 13:21

@Ráďa 25 Ahojky! Tak to budeme mít okolo sebe termíny MS :kytka: Alespoň to má člověk s kým trochu prožívat, když to nechce ventilovat ven. :) A odkud jsi a kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
1.6.20 13:31

@lucyne @Ráďa 25 Máte v plánu to v případě dvou čárek ihned hlásit manželovi nebo počkáte?
@lucyne a tři děti byl vždy tvůj sen nebo sis řekla že nad tím začneš přemýšlet až když tě přemlouval manžel? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama