Snažíme se o třetí dítě a nejde to

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amandi
Stálice 80 příspěvků 05.10.18 15:29
Snažíme se o třetí dítě a nejde to

Zdravím,

chtěla bych s manželem třetí dítě a nedaří se nám, dnes jsem opět dostala mensturaci.
Dvě děti už máme (2,5 a 4,5), vždy na první pokus, těhotenství i porod bez sebemenších potíží, porody bez zásahů, žádně čištění apod… Snažíme se přes půl roku, předtím jsem nebrala žádnou antikoncepci, jsme mladí - já mám 29 a manžel 33, nekuřáci, téměř nepijeme atd atd.
Má někdo podobnou zkušenost? Je něco, čím bych mohla jít štěstí naproti?
Vím, že zním hrozně neskromně, ale snad tady mě pochopíte…
Děkuji za každou radu a slova útěchy :srdce:

Reakce:
Heivka
Závislačka 3242 příspěvků 05.10.18 15:56

Tak půl roku není žádná doba, jen jste měli kliku, že první dvě děti se povedly hned. Nám první trval rok a půl, oba zdraví a mladí (26), druhý pokus se pozvedl za 5 měsíců a bohužel po 7 týdnech skončil. Třetí pokus taky 5 měsíců a teď tu mám krásnou skoro tříměsíční holčičku. Takže na vašem místě bych to zatím nehrotila.

lusy.lus
Kecalka 290 příspěvků 05.10.18 16:10

Zkus pít kontryhel. My se snažili třičtvrtě roku, potom, co jsem ho začala pít, jsem byla hned druhý měsíc těhotná. Švagrová má stejnou zkušenost. Držím palce :)

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 05.10.18 16:14

No ono zlepšováků je fakt hodně kontryhel od ms do ovu, gel conceive plus, Femibion ,mamavit atd mohla bych pokračovat, u těch prvních 2 se vám povedlo hnedka :-) tak právě ,asi proto že to trápí, jinak půl roku není žádná doba :-) a máš můj obdiv, že jsou maminky,kteří chtějí 3 a více dětí :-)

Lenka_Hal
Kelišová 5673 příspěvků 05.10.18 16:30

Treba jsi jen ted unavenejsi ze dvou malych deti. Snaz se dobre spat, hybat se a jist zdrave tuky…zaklad zdravi je z toho co jis, jak spis a nestresujes se!

carola
Kelišová 6761 příspěvků 05.10.18 16:32

Po půl roce snažení si myslet,že se vám nedaří, mi přijde takové úsměvné. Máš 2 malé děti,tak se jim věnuj,hoď se do pohody a ono to třetí časem určitě přijde. :)

Keshi
Závislačka 2689 příspěvků 05.10.18 17:11

@Amandi Půl roku je hooodně krátka doba. I u totálně zdravého páru je rok v normě. Za sebe doporučím vitamíny mimiStar, podporují početí a působí i na psychiku. ;-) Držím palce.

Uživatel je onlineblueberryx
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 05.10.18 20:40

Jak ja ti rozumim. Take mame 2 deti (9 a 2) a snazime se o 3. Prvni se povedla hned,druhy 5.ty mesic. Ted jsem 2× otehotnela take napoprve,ale poprve potrat a pred tydnem praskle mimodelozni :,( . mne 32,manzelovi 34.

Amandi
Stálice 80 příspěvků 05.10.18 21:12

Holky, moc děkuji za reakce :-) asi máte pravdu, prostě uvidíme, co bude. Stejně to nechci hrotit přes doktory a tak, takže doufám, že to prostě vyjde časem samo :)
kontryhel jsem jeden měsíc pila, ale hodně po něm chodím na velkou, tak jsem další měsíc už nepila…no dám mu zase šanci :-D

Amandi
Stálice 80 příspěvků 05.10.18 21:14

@blueberryx to mě moc mrzí :-( budu vam moc držet palce, aby jste se dočkali :hug:

Uživatel je onlineblueberryx
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 05.10.18 23:05

@Amandi moc dekuji :hug: . momentalne jsem v divnem rozpolozeni a psychickém stavu co se tyka dalsiho tehotenstvi. Jedine co me drzi relativne dobrou,ze 2 deti uz jsou a nemit treti neni takova tragedie. Moc preji at se brzy zadari :hug: . my ted mame chvili povinnou pauzu a pak uvidime co bude dal :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >