snažíme se od listopadu 2008 a pořád nic

Anonymni
17.9.09 10:09

snažíme se od listopadu 2008 a pořád nic

ahoj najde se někdo kdo se snaží delší dobu a nic?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35426
17.9.09 10:11

ahoj, zaregistruj se a začni chodit do deníčku „psychika snažilky“, uvidíš, že seš na tom ještě dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16492
17.9.09 10:12

AHojky, my se snažíme od července 2008 a taky pořád nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.9.09 10:15

já jsem se zaregistrovala ale nějak sem furt anonym :?
pudloslava-já sem to nemyslela tak že je to dlouhá doba vím že některé jsou delší já už teda jedno dítě mám 2 leté a na to jsem čekala taky 2,5 roku takl asi nejsem ten tip co otěhotní hned.
ale chtěla jsem si psát s holkama co se taky třeba snaží delší dobu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
16492
17.9.09 10:19

Tak se zkus znovu přihlásit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
17.9.09 10:19

se musíš nahoře vlevo přihlásit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
17.9.09 18:01

V mém okolí u holčin většinou platí nesnažit se a povede se to. My si s manžou řekli, už bysme mohli mít mimi, tak jsem vy:,–(ila a normoš fungovala, žádný počítání ani hlídání při sexu. No a za 2 měsíce tu byla druhá čárka. Ségra se na obě děti moooc soustředila a snažila se a proto jim to taky nešlo. Zkoušeli snad všechny polohy a skoro si znechutili sex. Možná to zní divně, ale chce to být v pohodě, v klidu bez stresu a uvidíš mimi se povede. :wink: Držíme všechny palečky co s Terkou máme. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
17.9.09 18:20

Tak my se snažili skoro 3 roky a povedlo se až letos v létě po IVF, tak držim palce at máš brzy //

• Nahlásit
  • Citovat
13
17.9.09 19:57

tak jsem konečně přihlášená :)
no štve mě to a vím že "vypnout "by pomohlo ale nějak to v paxi nejde :?
vesna děkuji a tobě gratuluji k těhu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16492
17.9.09 21:46

TErezíku tak to já taky neumím vypnout. Pokaždé si říkám, že už se na to můžu vykašlat a tak, ale potom vidím pár kočárků a mamin s bříškem a je to všechno v háji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13095
18.9.09 08:06

Ahoj, tak nám se zadařilo až 20. měsíc snažení a za tu dobu jsem nabyla dojmu, že není žádná univerzální rada. Někomu pomohlo to, jinému ono a někomu ani svěcená voda. Na něčem jsme se ale my dlouhodobé snažilky shodly a to, že jsme ani jedna neotěhotněla proto že bychom na to přestaly myslet nebo že bychom jely na dovolenou a tam se zadařilo. To jsou totiž úplně nejčastější rady, kterých se ti dostane a já se jim dnes opravdu musím jenom smát. Zvlášť když tady člověk sleduje ty diskuze a vidí, některé holky jak testují už 8. den po ovulaci a nakonec většina z nich otěhotní celkem brzy a pak ty, které to až tak neřeší netěhotní roky, protože prostě mají nějaký problém. Jediné co je opravdu dobrá terapie je pokec s podobně postiženými děvčaty a těch diskuzí i deníčků tady pár je :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
18.9.09 11:09

mufino to jsem právě měla na mysli já vím že tu je dost místností jenomže už běží dlouho a mám strach že bych tam nezapadla tak jsem myslela že se třeba někdo přidá tady :wink:
no já první taky až tak neřešila a stejně jsem čekala jako dobu.a ted dítě chci to je pravda a tak na to samozřejmě myslím že jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
18.9.09 11:11

ještě dodávám že moje dvě sefry otěhotněly u obou dětí takřka hned jen já jsem nějaký exot :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12738
18.9.09 12:03

Ahojky,
my se snažíme stejnou dobu jako Maja a taky nic. Ty rady jako nemyslet na to, vypnout atd. jsem slýchávala a slýchám dodnes. Ale ať si to někdo zkusí, nemyslet na to, že se nedaří… :( Nejvíc mě ale štve to, že si lidi kolem nás myslej, že schválně děti nechceme, abychom si mohli užívat :cry: . Přitom opak je pravdou…a jen ti chudí duchem (a že jich není málo) nás berou jako exoty :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16492
18.9.09 12:05

No to nám spíše každý říká, že už by jsme si mohli pořídit mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama