Snažíme se po mimoděložním

42
12.3.17 18:56

Snažíme se po mimoděložnim.

Ahoj taky se snažíte po mimoděložnim? a jak dlouho už? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.3.17 19:09

Ahoj rok a pul az ted se zadarilo jsem sesty tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
12.3.17 19:38

A brala jsi antikoncepci nejaky cas nebo ne? Ono asi trva nez se da telo trochu do poradku..ja vysadila antikoncepci (uzivala sem ji 10 mesicu) a prvni menstruace po vysazeni prisla pouze o den dyl nez mela. Slysela sem ze nekomu se zadarilo hned po vysazeni, u kazdeho to je jinak no.Ja jen ze se bojim kdyz mam pouze 1 vejcovod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 22:35

Snazime se po mimodeloznim skoro dva roky, antikoncepci (pilulky) jsem nikdy nebrala. Vejcovody mi zustaly, oba dva, ale vzhledem k neuspesnemu snazeni to vypada, ze budou nepruchodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 14:19

Nebrala jsem antikoncepci, naposledy nekdy pred sedmi lety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 14:20

Taky mam jen jeden vejcovod a zadarilo se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
24.3.17 11:25

Ahojky, taky jsem po mimodeloznim, 12.1., vcera mi skončila 2MS, uz minuly měsíc jsme se snažili a nic, tak snad se brzy zadari…:) Nekdo nějaké pozitivni zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
12.10.17 11:08

Trošku to oživím. Jak jste na tom holky? Já měla mimoděložní v červnu 2016, odebrán levý vejcovod. Znovu jsme se začli snažit v září 2016 a stále ani ťuk :( zítra začnu druhým měsícem brát duphaston, ale jelikož mám asi teď ovulaci ze špatné strany, tak to k ničemu nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
12.10.17 11:12

@Peťuš89
Ahoj můžu se zeptat jak se projevilo mimodelozni? Nesilily testy nebo bolesti??jinak mě to moc mrzí a přeji ti aby si brzy našla // čárky a fazolka byla tam kde má být :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.17 11:12

@Peťuš89 mě už se po mimoděložním bohužel nepodařilo otěhotnět. už je to 8 let.

• Nahlásit
  • Citovat
262
12.10.17 11:25

Nikca200 : No když si to přeberu zpětně, tak jsem měla silnou nidaci (cca týden před ms) jsem 2 dny krvácela jako při ms, což nikdy nemívám. Ale tenkrát jsem to neřešila. A jinak asi nic neobvyklého nebylo. Dělala jsem si TT 2dny před očekávanou ms (bylo před víkendem a já si o víkendu ráda popiju :-) ), tam už byly dost zřetelný 2 čárky. Nechala jsem to být skoro 2 týdny, občas mě bolelo břicho jako při ms, ale nic extra. Pak jsem šla na gyndu s tím že jsem těhotná. Ale doktor to neviděl na utz, vzal mi krev a druhý den volal že se mám sbalit a jet do nemocnice. A tam po pár hodinách zkoumání na sál… promiň že jsem se tak rozepsala. Jsi těhotná a bojíš se aby to nebylo mimoděložní? Díky, snad už to brzo dopadne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
12.10.17 11:27

Anonymní: Moc jsi mě nepotěšila, sice jsem z toho všeho už dost zklamaná, ale říkám si, že kdyžtak půjdu na IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
12.10.17 11:37

@Peťuš89
No už po 3 těhotná, dva potraty v 5 měsíci a teď jsem minule úterý objevila dvě čárky na testu a jako zesilily pěkně ale už se tak bojím že z toho blaznim. Takže v podstatě ti nic nebylo?? Si mě Teda moc nepotesila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
12.10.17 12:26

@Nikca200 Jéžiš, no to máš teda za sebou pěkný věci :-( nebylo, jen klasický těhotenský příznaky, věčně unavená, nafouklý břicho a bolely mě prsa. Ale ta nidace byla fakt silná, normální krvácení 2dny. Takže si říkám, že když to příště nebudu tak mít, tak to nebude mimoděložní :-) tak si zkus zajít na gyndu, kdy jsi to měla dostat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
12.10.17 12:31

@Peťuš89
Myslíš že to krvácení mělo něco společného s tím mimodeloznim?? Mě nic není no jen klasicky bolest v podbřišku jak při MS. Minulé úterý jsem to měla dostat, já bych šla ale bojím se :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama