Snažíme se po ZT březen/duben 2017

326
14.3.17 07:34

Snažíme se po ZT březen/duben 2017

Ahoj, potřebuji s někým sdílet to, co právě prožívám. Jsem 11. den po revizi dělohy po ZT 8+0 (plod odpovídal, předtím bilo i srdíčko). Nemůžu se z toho pořád vzpamatovat, po fyzické stránce je mi dobře, nic nebolí, ale psychika moc trpí a mám obavy co bude dál. Mimčo jsme si moc přáli, v okolí je nyní dost těhulí a maminek, tak to na mě padá ještě víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.3.17 07:59

Ahoj, já jsem si tím také prošla…po 12tt me řekli ze mimi nemá srdeční odezvy…to byl čtvrtek, a az v pondělí jsem šla na operaci…takže cely víkend čekat, psychika to se nedá ani popsat, bylo to moje první těhotenství. Okolo me maminky tehulky, s kocarkama jak pises ty. Období to bylo strašný…hodně lidi mi říkalo: všechno špatný je k něčemu dobrý. Co kdyby a bla bla bla.Kdo si tím neprojde neví. Byla jsem na dne ale bojovala jsem dal, i pres ten pristup doktoru ze mi špatně udelali operaci a po 14dnech jsem jela opět na sál. Musíš bojovat a těšit se na další dny ikdyz je to ted složité. Lepší ted než později…co tady ctu denicky…Všechno špatne je pro něco dobre, to mi tenkrát někdo řekl, a já jako proč?? Odpověď zněla: asi to tak melo byt, třeba by mimi nebylo zdravý. Bala jsem se co bude dal, jestli budu zase těhotná, jestli bude vše vporadku. Prostě jsem bojovala ikdyz ztráta bolela.Ted mám miminko, vše bylo v pořádku. Takže hlavu vzhůru ikdyz prozivas smutné období. Ničeho se neboj, hlavu vzhůru, pokud mate možnost tak třeba zajedte někam na víkend a tam přijdes na jiné myšlenky. Preji hodně štěstí a hlavně žádný stres, to ti jen ubližuje. Určite se dockas jako já :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
14.3.17 08:18

Díky za podporu, prosímtě a za jak dlouho jste se začali snažit a kdy se to povedlo? Já vím, že je to individuální… taky šlo o mé 1. těhu a povedlo se přirozeně po 3m (4. cyklus nedorazil). Mám aktuálně pocit, že mi nikdo nerozumí a hrabu se v tom sama… manžel je mi oporou, ale bere to jinak než já, navíc je nyní hodně časově zaneprázdněný prací takže to mi taky nepřidá… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
14.3.17 08:36

Ahojky, my jsme přišli s manželem o mimco v 9tt, byl to zamkly potrat, nastesti to příroda vyřešila za nas a byli jsme rádi, protože po pitvě se přišlo na to, ze měla Turneruv syndrom. Bylo to těžký, ale cas všechny rány zahoji. Rok jsme to nechali byt, meli jsme svatbu, jeli na svatební cestu a přivezli jsme si černého pasažéra:) ted jsem v 32tt a snad uz to bude vsechno Ok. Držím palce, at si co nejdřív b pohodě a at brzy najdeš dvě čárky na testu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 08:43

No já pak mela ještě jiné problémy, musela jsem jít na konizaci čípku, takže jsem se bala jak to dopadne aby jsem vůbec mela mohla mít děti. To ti řekne nejlépe doktor kdy můžete začít znovu.To ze ti nikdo nerozumí chápu…oni si mysli ze to nic není, ze to byla jen malilinka fazolka…ale ty to vidíš jinak a já ti rozumím. Z toho si hlavu nedelej.Mas manžela a v něm velkou oporu, to je to nejdulezitejsi. Zeptej se doktora kdy můžete začít znovu, kup si kyselinu listovou…ta se ma užívat 3mesice před…a v lékárně sem si koupila (nevím už jak se to jmenuje) rozpustný prášek - jako sumak, na podporu početí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 08:49

@Carolin14 To je hezky :lol: My jsme si také přivezli černého pasažéra :D Me doktoři neřekli proč se to stalo, byly neprijemni, operaci udělali špatně a celkový přístup katastrofa. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
14.3.17 08:52

Vitamíny beru už víc jak půl roku, v podstatě jsem nepřestala (beru Chytré miminko na doporučení dr., mám zásoby) a piju čaj L. Mojžíšové (pila jsem ho i v lednu a zadařilo se). Je mi jasné, že se tělo musí vzpamatovat, na kontrolu mám jít až za měsíc (jakoby po 6-ti nedělí). Holky, díky za podporu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.3.17 09:21

Ahoj tak já jsem dnes 14 od revize. Mimcu přestalo být srdíčko v desátém týdnu. Zítra jdu na kontrolu, tak mám strach aby bylo vše ok. Já na to ještě byla dost sama protože přítel byl na cvičení a nemohl se vrátit jinak piju kontryhel každý den.

• Citovat
  • Upravit
5330
14.3.17 09:22

@Shel obreč si miminko. To pomůže. Ale radši se moc neupinej na to, že by se hned povedlo další. Spíš si naplánujte dovču na leto, řešte práci, bydlení, sport, cokoliv. Jsem v diskuzi snažení po zt a 99% do roka mají druhé. Já jsem to jedno %, co nemá. Když jsi otěhotněla poprvé rychle, tak to určitě půjde zas :hug: jen to musí přebolet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
14.3.17 09:33

@Celestýna7 to je hezky :).. děkujeme moc! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
14.3.17 09:35

@rigousek To je mi moc líto, jak se cítíš? Dej vědět, jak jsi na tom po kontrole, myslím na Tebe. Můj gyndař má dovču, k jeho zástupu nechci, tak si počkám ještě měsíc na kontrolu… třeba do té doby přijde i MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
14.3.17 09:37

@masinka9 Díky moc za podporu, snad se obě brzy dočkáme vytouženého miminka. Já nepočítám s tím, že by to šlo hned, ale kdyby se to znovu povedlo ještě letos, tak bych byla moc šťastná… ale uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.3.17 10:19

@Shel Teď už je to trochu lepší, ale teď jsem zase nervní před tou kontrolou. Navíc už pak k tomu doktorovi nechci ani chodit, takže o to víc se mi tam nechce. Ze začátku to ale bylo peklo. Teď jak který den, ale někdy to na mě ještě padne úplně jak černý mrak a zase je mi pořád do breku. Snad alespoň ta kontrola dopadne dobře. No a fyzicky už ok, naštěstí už nekrvácím a nic mě nebolí, tak aspoň to. Jen mě už nebaví pořád ty řeči, že už mám přece dvě zdravé děti, tak můžu být ráda. Jako kdyby to znamenalo, že to míň bolí, když člověk přijde o miminko. I tohle bylo moje. (Ale samozřejmě jsem ráda, že je mám). Jinak já to nechám přírodě a uvidíme jak to dopadne. Kamarádka je teď těhule po zamlklým takřka ihned. Snad ani neskončila šestinedělí a byla zase v tom. Docela jsem valila oči.

• Citovat
  • Upravit
326
14.3.17 10:47

@rigousek Určitě to bude v pořádku, uvidíš. Já krvácela jen v den zákroku a pak asi 3 dny slabounce špinila, podbřišek mě bolel cca týden, včera jsem trošku špinila taky, ale přikládám to spíše tomu, že nedodržuji 100% klidový režim (musím něco dělat, jinak se zblázním). Jinak to má nárok ještě na čistění, tak to neřeším. Nic mě nebolí (jenom dušička), fyzicky je mi dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.3.17 12:08

@Shel já právě po zákroku skoro vůbec a začala jsem krvácet až asi třetí den. Ale naštěstí teď už dobrý, občas malinko špinění. Ale já taky rozhodně klidový režim nemám. S dvěma malýma dětma to ani nejde :) Zase ženský už chodí po týdnu po zákroku i do práce. Ale už se těším až budu mít po kontrole a pak uvidíme, jak to bude dál

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama