Reklama

Snažit se o bývalého? A jak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 12:42
Snazit se o bývalého? A jak?

Ahoj holky. Jsem sama se skoro dvouletým chlapečkem. Kdysi jsem asi půl roku žila s jedním klukem, byla jsem víceméně dítě a bydlela jsem u něj místo intru. Jenže jsem jako velmi mladá nezvládla žít sama, o vše se starat, prostě chápete, odešla jsem z domu moc brzy a nakonec jsem to vzdala a od bývalého odešla. Teď jsme na sebe narazili. On je sám, já jsem sama. Chvíli jsme si psali, zeptal se mě jestli mám nějakého partnera, ale teď se lehce odmlčel. Nevím jestli to znamená že tedy nemá zájem, nebo co si o tom myslet. Já bych ho ráda poznala teď v téhle době kdy jsem starší, rozumnější.. je ro přeci jen už 10 let zpět. tehdy jsme si rozuměli, vztah selhal na mě… jen nevím jak na to? Nemáte nějaký nápad, a myslíte že se do toho mám vůbec nějak pouštět? Asi si o tom potřebuji spíš jen popovídat, kdyžtak vyvést z omylu. :) prosím anonym, chodí sem rodina a nechci aby o tom někdo věděl.. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8764 příspěvků 04.01.18 12:44

To dítě máš tedy s ním? Jinak nevím, záleží jaké to mezi vámi bylo. Obecně jsem ale proti obnovování předchozích vztahů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 12:54

@Emimin7 nene, dítě mám z jiného vztahu. Bylo to fajn, než jsme spolu tehdy začali žít. To byl kámen úrazu, ale mě bylo 16… opravdu jsem to v tom věku nedávala.. byli jsme spolu asi rok a půl..

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 17 inzerátů 04.01.18 13:03

Ja jsem byla s chlapem od 16 ti. V 21 letech jsme se brali. Ve triceti rozvedli. Zadne zasadni problemy jsme nemeli. Po trech letech od rozvodu se chtel vratit. Ja asi taky chtela, ale i on i ja mame nekoho jineho. S partnerem mam 19 ti mesicni dvojcata a po nejake dobe, kdy jsme se v tehotenstvi s byvalym manzelem odmlceli, jsme si pred par tydny opet zacali psat. Asi bych ho ted i brala zpet, ale nevim, co on na to. :think: Kdyz jsem mu psala vzpominas co jsi mi rekl atd. napsal, ze samozdrejme vi co rekl, ale ze uz jsme oba dal atd atd..

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 04.01.18 13:15

Zakladatelko-asi by hodně záleželo na tom, jaký má bývalý přítel vztah k dětem. Zda už by se cítil na to, že byste nebyli jen vy dva. Možná by do vztahu šel, kdyby si byla sama. I toto musíš vzít v úvahu. Dost chlapů na sebe nechce převzít závazek v podobě vlastního dítěte. Natož vychovávat dítě partnerky.

MKrizie
Stálice 67 příspěvků 04.01.18 14:06

Myslím si, že není dobré vstoupit dvakrát do jedné řeky, ale na druhou stranu pokud jste byli mladí a v tu dobu ještě vlastně hloupý tak bych to možná i vyzkoušela znovu jestli jste oba sami :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 15:24

@pajinkapajinka @lasička1 @MKrizie dobře, dejme tomu že by mu dítě nevadilo. Ale nevím jak navázat takový kontakt abych se dozvěděla jestli by měl ještě vůbec zájem o mě… ta naše konverzace mohla ve skutečnosti být tak, že ho jen zajímá jak se mám.. a já právě teď nevím. Nechci na něj po deseti letech nějak vyrukovat s tím že co my dva.. :lol: nějaké rady?

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 04.01.18 19:01

Já bych to klidně znovu zkusila. Pro obnovování vztahů moc nejsem, ale jestli jste spolu byli v 16ti tak proč ne. A co ho zkusit někam pozvat a zavzpomínat na staré časy? :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 20:08

@Lady_Anne napadlo mě to.. říkala jsem si že pokud dnes ještě bude psát, tak že ho někam pozvu. Ale on nepíše :lol: ráno mi odepsal na sms z večera a já jemu a tím to zhaslo. Tak mi to příjde hloupý to na něj vybalit. Právě jsem chtěla spíš nějak navázat konverzaci abych věděla že tam je aspoň nějaká šance že nebudu odmítnutá :lol: :lol:

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 04.01.18 20:19

Když se odmlčel, pochopila bych to že jsi ho zaskočila a nevěděl jak reagovat. Já být tebou kašlu na to buď on začne jako první ale osobně bych to nezačínala. Vždyť to je role chlapa nabalovat ženský!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 20:49

@Berushka1 je sám na dovolené, psali jsme si celý den, ne v kuse.. a večer jsem se zeptala co takhle celý den dělá a on mi na to odepsal, a já napsala že chápu že odpočívá když potom toho zase bude mít tolik. Psal i o práci a tak. Já se s tímhle nikdy moc nesetkala :lol: zájem bych měla ale vůbec nevím jak se k němu dostat blíž alespoň takhle po zprávách.. Od rána jsem mu už nenapsala, říkala jsem si právě že když bude chtít, že to udělá on.. si připadám zase jak puberťák :mrgreen:

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 04.01.18 21:20
@Anonymní píše:
@Lady_Anne napadlo mě to.. říkala jsem si že pokud dnes ještě bude psát, tak že ho někam pozvu. Ale on nepíše :lol: ráno mi odepsal na sms z večera a já jemu a tím to zhaslo. Tak mi to příjde hloupý to na něj vybalit. Právě jsem chtěla spíš nějak navázat konverzaci abych věděla že tam je aspoň nějaká šance že nebudu odmítnutá :lol: :lol:

To chápu. :lol: Píšeš ještě, že je na dovče. Tak bych třeba počkala až se vrátí, zeptala se jak se měl a po nějaké konverzaci se zeptala co má v plánu teď, když se vrátil. A zeptala se na nějakou schůzku, sejít se prostě jako kamarádi, on by ti povyprávěl o dovče.. :mrgreen: Nebo to nech na něm, jestli se k něčemu rozhoupe. A kdo komu začal psát první? Nebo jak jste na sebe po těch letech narazili? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 22:26

@Lady_Anne no, ne že by jsme na sebe úplně narazili, psali jsme si vždy na nový rok, narozeniny a svátky. A já mu napsala na nový rok, on odepsal mimo jiné že je tedy na dovče a já jen ať si užívá sluníčka a on se rozepsal. Ale teď prostě celý den nic, tak z toho asi nic nebude, protože já mu asi psát už nebudu… počkám na jeho svátek, napíšu a zkusím trochu rozvinout konverzaci, pokud se sám neozve. :lol:

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 04.01.18 22:36
@Anonymní píše:
@Lady_Anne no, ne že by jsme na sebe úplně narazili, psali jsme si vždy na nový rok, narozeniny a svátky. A já mu napsala na nový rok, on odepsal mimo jiné že je tedy na dovče a já jen ať si užívá sluníčka a on se rozepsal. Ale teď prostě celý den nic, tak z toho asi nic nebude, protože já mu asi psát už nebudu… počkám na jeho svátek, napíšu a zkusím trochu rozvinout konverzaci, pokud se sám neozve. :lol:

Tak uvidíš, třeba překvapí. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 01:03

Ahoj. Tady zakladatelka. :lol: tak s ex to nakonec tak nějak vyšlo a o víkendu si máme vyjít. Domluvili jsme se že půjdeme do čajovny. Holky nějaké nápady na témata k rozhovoru? 10 let jsme se neviděli, ani si už moc nepamatuju nic kolem toho našeho tehdejšího vztahu. O čem se tedy bavit na takovém rande? :lol: berte to jen jako takovou diskuzi pro odlehčení :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >