Otěhotnět během pandemie?

1926
27.3.20 22:54

Snazit se o dite, v teto koro. situaci?

Holky snazime se o dite asi jako spousta z vas. Jaky mate pohled na soucasnou situaci? Snazite se dal, nebo jste to snazeni prerusili… nejak vaham, co mam delat. Nikdo nevime, jak to tady bude casem vypadat… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1670
27.3.20 23:06
@Renca8 píše:
Holky snazime se o dite asi jako spousta z vas. Jaky mate pohled na soucasnou situaci? Snazite se dal, nebo jste to snazeni prerusili… nejak vaham, co mam delat. Nikdo nevime, jak to tady bude casem vypadat… :?

https://www.emimino.cz/…iru--386097/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
27.3.20 23:17

Ano, snažíme se, zrovna dnes jsem byla u dr na kontrole s ovulaci. Take jsme premyslela, ze bychom snazeni odsunuli, ale pak jsem si rikala - odsunout a na jak dlouho? Pul roku, rok, dva roky? Nikdo z nas nevi, jak dlouho tato situace bude trvat a mne uz take neni 30, abych mohla buhvi jak dlouho cekat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2688
28.3.20 07:48

@Renca8 zjistila jsem před týdnem ze jsem těhotná… takže tak :) a holt se s tím budeme muset nějak popasovsat. Děti se rodily i za mnohem horších dob než je teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
30.3.20 23:22

Jizau

My se snažíme rok o druhé dítě a nedaří se. Teď jsme to odložili. Stejně by mi už rodičovská nenavazovala, tak půjdu do práce až to půjde a pak zkusíme znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama