Snědl 14 dní prošlý zrající sýr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 13:18
snědl 14 dní prošlý zrající sýr

Holky jdu pro radu, manžel včera ráno snědl 14 dní prošlý zrající sýr /já mu říkala, ať to nejí/, no večer musel 4× na záchod, nafouklý břicho a padla na něj unáva, zima, ráno letěl ještě 3× a už je mu lépe. Mohlo to být po to sýru nebo střevní? Ale špatně od žaludku mu vůbec nebylo…dietu samo nedrží :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
luca241
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 18.03.19 13:20
@Anonymní píše:
Holky jdu pro radu, manžel včera ráno snědl 14 dní prošlý zrající sýr /já mu říkala, ať to nejí/, no večer musel 4× na záchod, nafouklý břicho a padla na něj unáva, zima, ráno letěl ještě 3× a už je mu lépe. Mohlo to být po to sýru nebo střevní? Ale špatně od žaludku mu vůbec nebylo…dietu samo nedrží :zed:

Dej mu uhlí.To stáhne toxiny.Mohlo to být po syru,může to být střevní.tezko říct :nevim:

histep
Závislačka 4542 příspěvků 18.03.19 13:23

Jestli mu ten sýr nešel naproti, tak to po sýru spíš nebylo.

pikola
Generální žvanilka 20464 příspěvků 18.03.19 13:23

No tak se posral, no. Není to malé dítě, to přežije

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 13:26

je mi jasné, že to přežije, ptám se proto, že k nám dnes mají přijít děti od sousedů…kdyby to byla střevní, rušila bych…ale při střevní člověk nemůže jídlo ani vidět…což neměl

Netopirek
Echt Kelišová 9044 příspěvků 18.03.19 13:27

Jestli už mu je líp, tak si tělo poradilo. Tak bych to už nijak neřešila

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 8593 příspěvků 18.03.19 13:28
@Anonymní píše:
je mi jasné, že to přežije, ptám se proto, že k nám dnes mají přijít děti od sousedů…kdyby to byla střevní, rušila bych…ale při střevní člověk nemůže jídlo ani vidět…což neměl

Pokud to je ze sýra,pak to těžko chytnou děti. Ale těžko to takhle poznáš.

ka2ka
Extra třída :D 14570 příspěvků 18.03.19 13:30
@Anonymní píše:
je mi jasné, že to přežije, ptám se proto, že k nám dnes mají přijít děti od sousedů…kdyby to byla střevní, rušila bych…ale při střevní člověk nemůže jídlo ani vidět…což neměl

zrušila bych jistá si být nemůžeš ted je toho všude spousta

Netopirek
Echt Kelišová 9044 příspěvků 18.03.19 13:32
@Anonymní píše:

A teď ještě na záchod běhá? Jestli ne,.Tak bych chlapa někde izolovala. Pořádně vyčistila záchod a neřešila.

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 18.03.19 13:37

zjevně toxiny přežily ph žaludku a rvou se ve střevě. Pokud to nebylo plesnivé, tak mu to neuškodí. Jen rozpad na ethanol sebou přinesl generaci plynného CO2 a ještě se mu odbourává alkohol. Koupte mu essentiale forte .

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 18.03.19 13:39

Zrusit,deti pozvat az dalsi den, az bude jasne, proc se po… a neobjevi se to u jineho clena domacnosti.

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 18.03.19 13:44

Když je to zrající sýr a byl dobře skladovaný, tak by mu nic být nemělo. Jak se říká, francouzské sýry se nekazí, jen mění jméno :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 13:59

už od rána nebyl…už mu je ok

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 18.03.19 14:00
@barbuchablond píše:
Když je to zrající sýr a byl dobře skladovaný, tak by mu nic být nemělo. Jak se říká, francouzské sýry se nekazí, jen mění jméno :mrgreen:

Jen prase to ale jí. Možná to by mohlo sousedovic dětem vadit.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 18.03.19 19:04

Zrajici syry jim bezne po datu spotreby, protoze jsou nejlepsi, a nikdy mi nic nebylo. Takze bych radsi navstevu zrusila.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama