Sněhobíle negativní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.4.21 01:34

Sněhobíle negativní

Je možné abych měla v 11 tt těhotenský test negativní? Pořád se cítím těhotně a ms skoro vůbec (pár kapek). Někdo tu psal že existuje porucha vylučování HCG.. existuje to vůbec? Každopádně měl to někdo popřípadě stejně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
996
9.4.21 02:31
@Anonymní píše:
Je možné abych měla v 11 tt těhotenský test negativní? Pořád se cítím těhotně a ms skoro vůbec (pár kapek). Někdo tu psal že existuje porucha vylučování HCG.. existuje to vůbec? Každopádně měl to někdo popřípadě stejně?

Ze by byl v 11tt test negativni je hodne nepravdepodobne, stejne jako nejaka porucha vylucovani hcg.

Zajdete si na krev jako samoplatce a mate vysledek hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
9.4.21 05:03

To vás za celou dobu nenapadlo, zajít si na krev nebo na gyndu? :roll: kdyžtak si 30 týdnů počkejte.. buď porodíte nebo ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3733
9.4.21 06:47

Tezce nepravděpodobné. Tak jestli si myslis, ze si tehotna a uz by to mel byt 11 tyden, tak nechapu, na co cekas, uz jsi mela davno mazat k doktorovi! Jestli je test bily, tak bych to spis tipla na nejakou cystu, nebo hormonalni poruchu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67507
9.4.21 07:02

Dojdi si na krev.. Mmchdm, příznaky si spousta žen pouze vsugeruje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4495
9.4.21 07:13

Je to úplně normální, ze v pozdějším stádiu těhotenství to uz test neukáže
Stačí pohledat i zde na emimi, kolik holek ma stejnou zkušenost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
9.4.21 07:29

@Deninina o tom jsem nikdy neslyšela, hcg he snad přítomné celé těhotenství…nicméně, pokudv pozdějším stadiu, tak né v 11.tydnu, tp je stopro pozitvni, pokud je zakl. tehotna…zajimalo by mě, kde vzala, ze je v 11.týdnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
9.4.21 07:38

A to máš potvrzené od doktora že jsi v 11tt a děláš si přesto testy nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
9.4.21 07:44

Otazka je, jak vis ze jsi 11tt? Jestli proto, ze chodis na kontroly k lekari, tak uz se na naky testy vykasli. Jestli proto, ze mas skoro dva mesice vynechanou ms, tak bez k lekari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16079
9.4.21 07:45

Já jsem v 8tt a cítím se úplně netěhotně. Co zajít na gyndu když nemáš téměř MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
9.4.21 07:47

@Melodie91 zakladatelka menstruaci asi má ale slabou :nevim: takže si myslím, že počítá od poslední silné mentruace. Bohužel poruch nebo důvodu co se mentruace týče, může být taková spousta, že s negativním těhotenskym testem, by mě možnost těhotenství napadla asi jako poslední :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11998
9.4.21 08:16
@Deninina píše:
Je to úplně normální, ze v pozdějším stádiu těhotenství to uz test neukáže
Stačí pohledat i zde na emimi, kolik holek ma stejnou zkušenost ;)

I v pozdějším stádiu těhotenství je test pozitivní. Nevím, kde se vzal ten hoax že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 08:18
@karkarka píše:
I v pozdějším stádiu těhotenství je test pozitivní. Nevím, kde se vzal ten hoax že ne.

Někdo psal že to těhotenský test není schopný pobrat takové hodnoty a proto je negativní tak nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 08:19
@Melodie91 píše:
Otazka je, jak vis ze jsi 11tt? Jestli proto, ze chodis na kontroly k lekari, tak uz se na naky testy vykasli. Jestli proto, ze mas skoro dva mesice vynechanou ms, tak bez k lekari

Počítám podle poslední menstruace která byla normální jako ji mám vždycky. Ona mi ta ms přijde ale jen tak vždycky 2 dny a slabě.

• Citovat
  • Nahlásit
3989
9.4.21 08:22
@Anonymní píše:
Počítám podle poslední menstruace která byla normální jako ji mám vždycky. Ona mi ta ms přijde ale jen tak vždycky 2 dny a slabě.

Pokud si myslis, ze jsi tehotna, tak uz jsi mela byt davno u doktora..ten by ti to bud vyvratil, vysvetlil, ze ms muze byt slaba a hledal treba nejakou cystu..nebo uz by te posilal na krev na prvni screening..jako pokud bys byla opravdu tehotna, tak nevim, na co cekas? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat