Snězení velkého množství rozinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majousek
Stálice 99 příspěvků 23.02.17 08:39
Snezeni velkeho množství rozinek

Ahoj holky.
Tchýně mi vcera s vážnou tváří vypravela, ze po pozření většího množství rozinek vylitne teplota 8o 8o 8o
Bratranec manžela kdyz byl maly a nechtelo se mu do školy/skolky prý vzdy potaji spolykal pytlik rozinek, vylitla mu teplota a rekl ze mu neni dobře a zustal doma.
Prijde mi to jako úplná blbost ale nechtěla sem se tchyni vysmat když si nejsem jista :D :D

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10461 příspěvků 23.02.17 08:42

Tak to zkus :lol: neslysela jsem o tom

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 23.02.17 08:44

@majousek :D :D tak o tom jsem neslyšela. Já když nechtěla jako malá do školy, tak jsem vypila sklenici vody s dvěma lžičkami soli :poblion: :poblion:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 23.02.17 08:47

My zrali kridu :lol:

hofka
Extra třída :D 14991 příspěvků 23.02.17 08:47

Tak je možný, že to v žaludku nabobtnalo a nějak reagovalo:-)

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 23.02.17 08:57

Já bych tchýni moc vážně nebrala, ale to jen na základě zkušeností s tou mou :lol:
Asi bych netvrdila, že to je nemožné, myslím, že ta spousta cukru může někomu udělat nedobře, taky bývají chemicky ošetřené a můžou být i plesnivé…takže těžko říct.
Já jsem schopná sežrat pytlík brusinek a krom totalního přežrání se mi noc nestalo.

Kakika
Extra třída :D 14947 příspěvků 23.02.17 09:01

Moje mami si prý zase píchla pod kůží na ruce mléko. Taky prý teplota, navíc zánět…takže víc dní doma. Tomu bych i věřila :lol:

Pytlíku rozinek moc nevěřím. Pravda, pytlík najednou jsem asi nesnědla, ale když pečeme, tak toho naládujeme dost.

@Nymphetamine co udělá křída? :mrgreen:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 23.02.17 09:01

No, dceru to akorat prohnalo :nevim: :mrgreen: ale teplotu fakt nemela. Nevim, proc by mela po tom stoupnout 8o

viky23
Neúnavná pisatelka 16333 příspěvků 23.02.17 09:37

Taky si myslim,,ze se clovek maximalne po*ere :mrgreen: :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.02.17 11:58

@majousek malej je užírá ve velkém, když to přežene, má hnajdu :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >