Sníh padá vrchem do sněhulí- návleky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 06.01.17 12:28
sníh padá vrchem do sněhulí- návleky?

Ahoj. nemáte některá nějakou vychytávku, jak zabránit napadání sněhu do bot? Myslím, že se prodávaj nějaké návleky na boty :think:
Myslím, že mám jinak oblečení na tříletou dceru docela vychytané, ale poslední dny má mokré punčochy, jak je tolik sněhu…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 12:37

Proč ji kalhoty nepretahnes přes ty boty?

acimedaca
Nadpozemská drbna 25983 příspěvků 06.01.17 12:46

@123Soňa už takové návleky sháním dva dny a nikde to nemají, jen pro dospělé - pokud má někdo typ, kde to sehnat, tak sem s ním

luc31
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.01.17 13:00

Já jsem dole na kalhotách zevnitř nasila knoflíky a tím pripevnim gumu přes boty. Je to taková guma s dirama, co se dává třeba u kalhot ke stažení

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 06.01.17 13:06
@123Soňa píše:
Ahoj. nemáte některá nějakou vychytávku, jak zabránit napadání sněhu do bot? Myslím, že se prodávaj nějaké návleky na boty :think:
Myslím, že mám jinak oblečení na tříletou dceru docela vychytané, ale poslední dny má mokré punčochy, jak je tolik sněhu…

Teď budu za nejhorší, ale tohle je cena za šetření na botách. Buďto je reklamujte (na to máte právo dva roky), nebo je vyhoďte a kupte dítěti kvalitní zdravotní obuv, do které jí nic padat nebude. Jinak moje děti mají jak oteplovací kalhoty tak kombinézy, na kterých jdou nohavice stáhnout tak, aby obepínaly obuv. :nevim:

Tamtama
Extra třída :D 11778 příspěvků 06.01.17 13:07
@Annapavelkovaml píše:
Proč ji kalhoty nepretahnes přes ty boty?

já dávám přes boty, ale vždycky se jim to hned vyhrne..

luc31
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.01.17 13:14

@Tamtama proto ta guma jak jsem psala vyse ;)

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 06.01.17 13:16

@luc31 Já tam rovnou natvrdo přišiju kus gumy a je :mrgreen:

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 06.01.17 13:20

@holkaZ Já myslím, že zakladatelka neřeší to, že se boty promočí. Její dceři tam sníh padá horem, když se jí vyhrnou kalhoty.
To se občas povede i mému synovi a to má boty od Superfitu.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 06.01.17 13:27
@TerezkaW píše:
@holkaZ Já myslím, že zakladatelka neřeší to, že se boty promočí. Její dceři tam sníh padá horem, když se jí vyhrnou kalhoty.
To se občas povede i mému synovi a to má boty od Superfitu.

Dobře, ale když kupuju kvalitní boty, tak vezmu dítě sebou a v dobrém obchodě si prodavačka vezme dítě, vyzkouší mu obuv, případně podle nohy doporučí jinou. Pokud je vrchní část obuvi,,rozčvachtlá", prostě široká, tak to není kvalitní obuv, ale nebezpečná. Noha musí být v celé obuvi na pevno, takže sníh nemá kam padat. Může se sníh dostat při sáňkování do nohavic, pak bude punčocha mokrá nad botou, ale ne v botě.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63291 příspěvků 3 inzeráty 06.01.17 13:32

@holkaZ A koukám, že rozumy ohledně sterilního prostěradla nestačili, už tu máme podle čeho se poznají kvalitní boty :mrgreen:

luc31
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.01.17 13:33

@Pipet to mi přijde právě zas blbý, když není sníh, tak buď přes botu to bude špinavý nebo když to nedas přes botu tak se to plete kolem nohy

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 06.01.17 13:38
@j.a.n.i1 píše:
@holkaZ A koukám, že rozumy ohledně sterilního prostěradla nestačili, už tu máme podle čeho se poznají kvalitní boty :mrgreen:

No, tak určitě ne podle ceny-že. Zdravotní boty se obvykle kupují ve specializovaných obchodech, ale předpokládám že Vy jste na vše odbornice a s přehledem objednáte dítěti boty přes net :lol:
Ale klidně rýpejte, je mi to šumák :lol:

kacka52
Závislačka 4149 příspěvků 06.01.17 13:45

@holkaZ Ty jo, pojem zdravotní obuv a já mám osypky :mrgreen: Taková bota mi nesmí do baráku, ale na tohle má každý jiný pohled. Jinak já objednávám dítěti boty přes net úplně normálně. Zrovna dnes dorazily zimní. U nás v malém městě je jedna specializovaná obuv, jinak klasika Baťa… A tam boty nekupujeme.
Jinak k tématu. Pokud bota teče horem, přetáhnout kombinézu přes botu, jak někdo radil tou gumou je to dobrý, máme taky. Pokud někde jinde, chce to kvalitní impregnaci, případně přetřít voskem, na topení nechat ‚zapéct‘ a pořádně rozetřít. Snowseal je dobrá značka vosků.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >