Snížená chuť na sex při vynechání MS

Anonymní
2.11.20 12:01

Snížená chuť na sex při vynechání MS

Ahojky,
stalo se Vám, že jste neměli prostě chuť na sex, když vám vynechala MS? Mě se to právě děje.. Vždy když vynechá menstruace, tak prostě nejsem schopná mít sex.. Když menstruce je normálně, tak chuť na sex taky.. Setkala se s tím některá? :)
Manžel je tolerantní a když prostě řeknu, že nemám chuť na sex, tak mě nechá a nenaléhá, ale mě je to pak líto, že ho nemohu uspokojit, tak jak by chtěl..
Neznáte třeba nějaké třeba bylinky na zvýšení chuti na sex?

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49
2.11.20 13:15

Ahoj,
menstruace mi nevynechava, ale po porudu jsem zacala cvicit cviky na panevni dno, protoze jsem ho mela trochu povolene a skoro vzdy, kdyz cvicim (ne ze zacatku, to jsem ani nevedela, zda to delam dobre, dostavilo se to tak po mesici) mam chut na sex. I orgasmus mam ted intenzivnejsi, nez pred porodem. A rekla bych, ze je to fakt temi cviky. Ucila jsem se podle tohodle videa https://www.musimcasto.cz/…ni-informace a pak par dalsich, ale ty uz ulozene nemam.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.20 13:20
@janca_ln píše:
Ahoj,
menstruace mi nevynechava, ale po porudu jsem zacala cvicit cviky na panevni dno, protoze jsem ho mela trochu povolene a skoro vzdy, kdyz cvicim (ne ze zacatku, to jsem ani nevedela, zda to delam dobre, dostavilo se to tak po mesici) mam chut na sex. I orgasmus mam ted intenzivnejsi, nez pred porodem. A rekla bych, ze je to fakt temi cviky. Ucila jsem se podle tohodle videa https://www.musimcasto.cz/…ni-informace a pak par dalsich, ale ty uz ulozene nemam.

Moc děkuji za radu :) To by mohlo pomoct :)

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat