Snížená frekvence pohybů (34. týden)

12141
11.8.15 07:35

Snížená frekvence pohybů (34. týden)

Asi dva dny cítím výrazně méně pohyby plodu, ne že bych necítila vůbec nic, ale jestliže jsem před pár dny cítila téměř co hodiny několik pohybů, teď je ta frekvence o dost nižší a i těch pohybů je v době, kdy se zrovna hýbe méně a jsou i takové trochu jiné. Může to být třeba tím, že se malej otočil jinak, ale stejně jsem z toho nervózní. Do poradny jdu zítra. Máte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

282
11.8.15 07:44

Jsem ve stejnem tydnu a mam ten stejny pocit. Mluvila jsem o tom s por. asistentkou a ta mi rekla, co si myslim ostatne sama..ze ma prcek uz moc malo mista, tak jen muze kopat a hrat s ruckama. Mozna ty divocejsi pohyby, ktere jsi citila, bylo pretaceni a ted uz bude jen hajat a vykopavat.Uz taky citim jen mirnejsi pohyby a to stejne jsem mela i u prvniho.Jsem v klidu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16680
11.8.15 07:58

@eva valoi ja to mela taky. U dr vse v poradku. Jenze ja byla s pupkm taky pres leto a jak jsem sla na MD 6 tydnu pred porodem, uz jsem sotva rano vstala a spis polehavala. V tom vedru se nechtelo moc hybat asi ani mimcu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
11.8.15 08:06

Náš malej se vrtěl prakticky jen když jsem si lehla na bok. Línej byl v děloze a línej je i teď :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
11.8.15 08:10

@eva valoi jj mohl zmenit polohu stejne tak se uplne otocit nebo jak uz tam ma min mista tak vic odpociva ;) ja to mela taky tak a blo vse ok u obou deti ;)

• Citovat
  • Upravit
12141
11.8.15 08:45

Tak snad máte pravdu, zítra jdu na kontrolu, tak se ještě zeptám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama