Snížená funkce slinivky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mončiči21
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 30.11.18 13:03
Snížená funkce slinivky

Ahoj všichni, najdu tady nějakou lékařku či laborantku? Dnes mi byly zjištěny nižší hodnoty u slinivky, konkretně s_ams a to 0,39. Jako zadna tragedie. Norma je od 0,47. Ale MUDr mi k tomu nic nerekla. Jen vim, ze me pak nejak posle na gastro. Mohu se zeptat, co to muze znamenat, jake muzou byt priciny, prip. nejaky rezim, dieta? Mam ted hodne strevni potize, boli me casto bricho ale na sonu slinivka vypadala ok. Zlute prujmy a hlavne po vsem :oops: Poradí mi prosím někdo? Děkujiiii :mavam:

Reakce:
admin
Extra třída :D 11465 příspěvků 04.12.18 13:59

Dobrý den,

Vidím, že Vám nikdo zatím neodpověděl, tak se pokouším něco vymyslet já.
Pátrala jsem na emiminu, jestli zde nemáme něco k vašemu tématu, moc toho není to je pravda, ale můžete vyzkoušet hodit Váš dotaz třeba do poradny, napadla mě tato, jestli by se Vám líbila https://www.emimino.cz/…rirodni-ces/
Ačkoli to není zcela stejný případ, slinivku řeší naše uživatelky i v této diskuzi , tak se můžete zkusit podívat, jestli tam náhodou někdo není koho byste mohla oslovit. Pokud mě ještě něco napadne ozvu se, ale třeba se Vám ozve i někdo jiný. Přeji Vám hodně štěstí.

hezký den :kytka:

Diana

Lenka_Hal
Kelišová 6299 příspěvků 04.12.18 16:43

Ty hodnoty se muzou lisit mezi laboratorema, nektere dolni hranici ani neresi. Ale podle tohoto:
 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/…/PMC5669605/

je ta tvoje hodnota v norme.

Ale ten prujem, co popisujes, to uz v norme samozrejme neni, tak pokracuj v patrani. Ja se synem resim neco obdobneho, taky se nemuzeme niceho dobrat. V patek mame konecne gastro, tak snad se neco dozvim. Preju, at se dari lip :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >