Snížená funkce štítné žlázy v 6tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenauk
Stálice 54 příspěvků 27.08.19 15:23
Snizena funkce stistne zlazy v 6tt

Ahoj holky, dnes mi bylo zjisteno z vysledku krve, ze mam snizenou funkci stistne zlazy. Jsem 6tt. Od zitrka mam zacit brat prasky na podporu. Nemate nekdo zlusenosti? Trochu me to vydesilo, i kdyz doktor rikal, ze se nic tragickeho nedeje a hodnoty jsou pouze hranicni. :zed:

Přečtěte si článek: Štítná žláza v těhotenství

Reakce:
Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 54970 příspěvků 27.08.19 15:24

@Lenauk co by se melo dit? Zjistilo se to nazacatku, leky beres, ted pravidelne kontroly, je to v klidu ;)

Russet
Neúnavná pisatelka 18349 příspěvků 27.08.19 15:39
@Lenauk píše:
Ahoj holky, dnes mi bylo zjisteno z vysledku krve, ze mam snizenou funkci stistne zlazy. Jsem 6tt. Od zitrka mam zacit brat prasky na podporu. Nemate nekdo zlusenosti? Trochu me to vydesilo, i kdyz doktor rikal, ze se nic tragickeho nedeje a hodnoty jsou pouze hranicni. :zed:

Nic tragického se neděje. Budeš sledovaná a případně ti zvýší dávku, pokud by se v krvi hodnoty změnily. Já mám také sníženou fukci a v pohodě jsem dítě donosila a zdravé.

debra.morgan
Extra třída :D 10034 příspěvků 27.08.19 15:42

No tak když bereš leky, tak je to ok… dost pravdepodobne ti budou davku v prubehu tehotenstvi zvysovat.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16257 příspěvků 27.08.19 15:57

@Lenauk budeš brát léky, hlavně na lačno, a bude to dobrý

DeLonde
Povídálka 47 příspěvků 27.08.19 16:21

@Lenauk nic se nedeje neboj. Ja ji mam od 17nacti snizenou take a tehotenstvi probehlo uplne ok. Kazde dva mesice na kontrolu na krev a vse ok. Jen si ty hodnoty budou vic hlidat, nekdy se i stane, ze se v tehotenstvi stitna zlaza zlepsi :)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 47624 příspěvků 27.08.19 16:30

Zjistilas to pěkně na začátku, léky jsi dostala, budeš pod dohledem, tak buď v klidu. někdy s nadsázkou říkám, že se štítnou žlázou dneska válčí každá druhá - podstatné je, abys byla (nejen) v těhotenství pod dohledem a bude to OK. Průšvih je, když se o tom neví nebo se kašle na léčbu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 03:13

Taky mi přišli na stitnou :nevim: do toho cukrovka, zkráceny čípek :roll: kvůli tomu čípku jsem nebyla ještě na kontrole, doktor mi zakázal kamkoliv chodit, prý je to pro mě hodně riziko.. ale co jsem tam byla posledně tak mi lehce zvýšil dávky, říkal, ze nic hrozného to není jen je dobre brát ty léky :hug:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 54970 příspěvků 02.09.19 13:56

@ugluk jo to se me ted ptali v nemocnici, co beru za leky, rikam zadne a pak vlastne ze na stitnou zlazu. Tak oni mavli rukou, ze to ma ted snad uplne kazda rodicka :mrgreen:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 47624 příspěvků 02.09.19 15:24

@blumen já mám v dnešní době taky takovej pocit. A to jsem byla před dvaceti rokama za exota, když jsem měla takovouhle poruchu v mladé věku, no a od té doby to kolm mě roste jako houby po dešti, zvlášť těhotenství bývá hodně častý spouštěč :?

Váš příspěvek
Reklama