Snížená funkce štítné žlázy a bolest pod čelistí a na krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 19:23
Snizena funkce stitne zlaty a bolest pod celisti a na krku

Dobry den, chtela bych se poradit. Mam snizenou funkci stitne zlazy, Hashimoto. Beru Letrox 120 mg dene rano na lacno. Boli me pod celistmi a pri vetsi namaze i krk, svaly u sije a celkove. Dr mi ze 100 zvýšila na 120,stejně jsem unavená ale výsledky v normě. Mate někdo také potíže?
 Dekuji

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 06.06.19 19:25
@Anonymní píše:
Dobry den, chtela bych se poradit. Mam snizenou funkci stitne zlazy, Hashimoto. Beru Letrox 120 mg dene rano na lacno. Boli me pod celistmi a pri vetsi namaze i krk, svaly u sije a celkove. Dr mi ze 100 zvýšila na 120,stejně jsem unavená ale výsledky v normě. Mate někdo také potíže?
Dekuji

Není to od zubu? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 19:26

@Russet ne ne, mám v pořádku. Vytery krku mi také dělali vše ok.

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 06.06.19 19:27
@Anonymní píše:
@Russet ne ne, mám v pořádku. Vytery krku mi také dělali vše ok.

Já mám jen sníženou funkci a nebolí mě nic. Leda bych si přeležela krk.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 19:29

Občas to bolí ze začnu na par dni chraptit jak stary chlap

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15226 příspěvků 06.06.19 19:29

Byla jsi na sonu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 19:31

@ka2ka ano před 5 ti lety když mi ji zjistili, tenkrát jsem začínala na 25 mg letrox. Furt se to horší, mám tam jen uzly. Teď mě čeká za 2 měsíce vyšetření buď sono nebo tunel.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15226 příspěvků 06.06.19 19:34
@Anonymní píše:
@ka2ka ano před 5 ti lety když mi ji zjistili, tenkrát jsem začínala na 25 mg letrox. Furt se to horší, mám tam jen uzly. Teď mě čeká za 2 měsíce vyšetření buď sono nebo tunel.

tak to je dost dlouho :think:

debra.morgan
Echt Kelišová 8963 příspěvků 06.06.19 19:37

Taky mám sníženou, a nic mě nebolí…na kontrole to řekni, ale nemusí to být nutně od šž…btw sono po 5 letech, hmm to je dost pozdě, mě ho dělají ob kontrolu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 19:41

@debra.morgan teď jsem to spletla, ano sono mi dela když si dojdu můj internista. To říká ze je ok, sice je to prý úplně černé na obrázku od uzlu ale nic neříkal. Ptala jsem se ze mě to bolí, ale nic nenašel.
Myslela jsem ct vyšetření, co mi dělali před 5 ti lety. To mě tedy čeká teď, za ty dva měsíce. Dělají tam jen ct a magnetickou. Tak jedno z toho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 19:44

No mě dříve také nic nebolelo začlo to cca 5mesicu zpět. Nevím kde je problem prave, krev ok. Crp 1,20. Vše v normě

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 06.06.19 20:01
@Anonymní píše:
@ka2ka ano před 5 ti lety když mi ji zjistili, tenkrát jsem začínala na 25 mg letrox. Furt se to horší, mám tam jen uzly. Teď mě čeká za 2 měsíce vyšetření buď sono nebo tunel.

Mně dělají sono co dva roky :nevim: A nemám ani uzel.

sediza
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 06.06.19 20:31

Mne dr. dela sono 1× ročně a to jsem tam ani nemela zadny uzlik. To je teda zvlastni ta frekvence sono. Vzdyt muzete mit klidne stitnou zlazu vrustajici dovnitr.

Váš příspěvek
Reklama