Snížená funkce štítné žlázy v 7 tt

Anonymní
21.5.20 14:55

Snížená funkce štítné žlázy v 7 tt

Dobrý den, zjistila jsem, že jsem v 7tt, ale je tu problém. Už od cca 10 let mám sníženou funkci ŠŽ. Problém je ten, že jsem poslední rok a půl kašlala na braní léků, tudíž je ani nemám doma. Ale zítra si budu volat, aby mě objednali na kontrolu a předepsali mi nové. Mám Letrox 100. Nemohlo se mimi nic stát, za těch 7 týdnů? Teď si fakt vyčítám, že jsem byla blbá a nebrala je a mam o to malý strach :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
382
21.5.20 17:16

Ja bych to tak černě neviděla. Kolik lidi neví ze ma s tím problém a maji krásné děti. Důležitá je teď kontrola co nejdříve u dr a začít brát prášky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
21.5.20 18:09

Zrovna dnes doktorka napsala do zprávy: V případě těhotenství kontrola co nejdříve, ihned po pozitivním testu…V těhotenství se chodí na krev, co měsíc, hlavně ze začátku, když mimino nemá ještě vlastní štítnou žlázu. Ten hormon potřebuje hlavně pro správný vývoj mozku…dle doktorky i menší nedostatek při vývoji snižuje IQ dítěte..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 18:27

@AnceA

Ja prave vim, proto mam strach, jestli se neco nepokazilo :(

• Citovat
  • Nahlásit
704
21.5.20 20:10

Spousta žen na problémy se štítkou přijde až v těhotenství, buďte v klidu. 7tt je ještě brzy. Ale je potřeba to co nejdřív řešit a během těhotenství hlídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat