Snížená potřeba sexu-přechod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 20:21
Snížená potřeba sexu-přechod?

Prosím o anonymitu. Je mi 44 a už mi začínají první příznaky premenopauzy. Co mě ale trápí nejvíc, že se mi dramaticky snížila chut na sex a odráží se to v partnerském životě. Dříve jsem byla náruživá, milování mě bavilo a často jsem byla iniciátorem. Poslední rok se mi ale libido výrazně snížilo na minimum a sexu se vyhýbám, jak můžu. Hormony neberu a ani mít vzhledem ke zvýšené srážlivosti krve nemůžu. Dr. říkal, že to prostě patří k věku…To chápu…občas se k sexu přemůžu ( cca 1×týdně), ale je na mě vidět, že mě to nebaví…máme doma kvůli tomu konflikty. Rada asi není, ale třeba někomu něco nehormonálního aspoň trochu pomohlo…

Reakce:
s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 09.09.18 07:20

A co zkusit Sarapis se sojou a při suchosti sliznice na zvlhčení nějaký gel? Hormony bych také nebrala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >