Reklama

Snížené libido u muže cyklisty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 23:36
Snížené libido u muže cyklisty

Ahoj,
máte doma někdo chlapa, který má menší chuť na sex než vy? Četla jsem, že opravdu vrcholoví až bláznivě vášniví sportovci-extra cyklisti, chuť na sex tolik nemají. :nevim:

Jednoho doma mám 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

fera21
Stálice 75 příspěvků 22.09.18 23:44

Může to tak být, ale nemusí. Možná to souvisí s tím, že jak při sexu, tak při sportu se vyplavují endorfiny a po sportovním výkonu je člověk dostatečně uspokojenej. Ale spíš si myslím, že to bude souviset s chutí každýho chlapa. Někdo je na prostě víc a někdo míň ať je cyklista nebo není.

Mimochodem, dřív na vesnicích pošťáci obhospodařovali ženský ve staveních když chlapi byli na poli a poštu přitom rozváželi na kolech, takže to bude blbost :D

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 22.09.18 23:48
@Anonymní píše:
Ahoj,
máte doma někdo chlapa, který má menší chuť na sex než vy? Četla jsem, že opravdu vrcholoví až bláznivě vášniví sportovci-extra cyklisti, chuť na sex tolik nemají. :nevim:

Jednoho doma mám 8o [/citace
Tak o tomto mi není nic známo.. :think: :) ,sice mne sport(v tomto případě rekraační běh baví),ale jedná se pouze o rekreační bázi.. :)

Malaga
Generální žvanilka 24599 příspěvků 22.09.18 23:48

a třeba ne…je tu vlákno, kde chce poradit jeden bývalý vrcholový cyklista jak se seznámit a dle toho co psal, to libido má nejspíš hooodně snížené …

Labužník mirabelka02
Stálice 59 příspěvků 23.09.18 07:03

Zakladatelko, já bych tomu i věřila.....než jsem se rozvedla, tak u exe to mělo ten náběh.....Ale myslím, že jsem četla někde na netu zmínku, že tímto se seriozně zabývali lékaři.....tlak na kulky, sedlo, tlak na prostatu.....třeba na tom něco bude. Ostatně - ti 55kiloví chcípáčci z profesionálních stájí.....jsou spíš k smíchu, než k sexu.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 23.09.18 08:01

Můj manžel ma třeba menší potřebu sexu než já a na sport moc není. Muze to byt proste vlastnost toho člověka a ne nutně deformace sportem

Teresa.p
Kecalka 252 příspěvků 23.09.18 08:37

@Labužník mirabelka02 hm tak treba takovej Sagan by se dal
:mrgreen:

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 23.09.18 08:40
@Teresa.p píše:
@Labužník mirabelka02 hm tak treba takovej Sagan by se dal :mrgreen:

A Sagan je kdopak? :) :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 08:56

To je hodně velký mýtus, že muž chce víc, než žena. Kde jsi na to přišla

Teresa.p
Kecalka 252 příspěvků 23.09.18 09:01

@Stargust Mistr světa.
:*

PaníBovaryová
Závislačka 3912 příspěvků 23.09.18 09:04

Uz jsem to take slysela, ale kdovi jestli je to cyklistikou, kdovi kam s tim kolem jezdi :lol: delam si srandu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 09:48
@Anonymní píše:
Ahoj,
máte doma někdo chlapa, který má menší chuť na sex než vy?

Jo. A nesportuje vůbec.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 23.09.18 14:45

Tak jako je problém žena, která nechce, tak je problém, když chlap nechce nebo nemůže.
Asi bych se ho zbavila, dokud v tom nejsou děti. Je to jednodušší než když se problém stane obrovský a děti jsou stále malé.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 15:17

Ano, taky takoveho jednoho doma mam.
A se sportem to vubec nesouvisi, ten muj nesportuje, max. s ovladacem od televize

Hroznej puberťák
Závislačka 4489 příspěvků 23.09.18 16:53

Já takového chlapa doma nemám :jazyk: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >