Snubní prsteny - nevěsta zlato, ženich ocel

95
8.6.21 21:25

Snubní prsteny - nevěsta zlato, ženich ocel

Ahoj, neznáte nějaký e-shop nebo obchod, kde lze nakombinovat materiály snubních prstenů? Já chci bílé zlato a snoubenec chirurgickou ocel… Díky za tipy ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17098
8.6.21 21:29

@valacek my tedy máme každý stejný materiál, ale dost netradiční a vstříc nám vyšli ve sperky4you

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1316
8.6.21 21:37

Kupovali jsme na Luxur.cz ja mam bílé a růžové zlato a manžel má stříbro. Není na tom poznat žádný rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
8.6.21 22:06

Myslím, ze by to snad neměl byt problém nikde ne? My máme taky každý jiný kov, od Rydla (Praha, Ujezd), ale vubec mne nenapadlo, ze by to měl byt problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.21 22:15

Mam klenotnictvi o snubaky objednavame pres Rydla. Ruzne druhy materialu se berou bezne. Muzi to moc nenosi tak proc v jejich pripade investovat do zlata. Zkusila bych tedy prsteny.cz jsou malinko drazsi, ale maji zaruku 1× za 2roky poslete na bezplatne lesteni, obnovu gravirovani atp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.6.21 22:28

Doporucuju Brilas… Mam od nich i zásnubní (stribro) a snubni… Manzel ma ocel, ja bile zlato, jsou stejne… Ja nosim oba a nepoznate rozdily… Celkem nas snubaky vysli na 7900,– z toho skoro 6 stal muj😀…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
8.6.21 22:43

Také doporučuji Brilas, já mám ocel a manžel titan a nebyl problém s čímkoliv. Prima výběr příjemné jednání i ceny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
9.6.21 09:16

My máme vybrané u Zaczyk Jewellery, vyjdou vstříc se vším. Dělají prstýnky z různých materiálů včetně dřeva a minerálů 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
9.6.21 10:04
@valacek píše:
Ahoj, neznáte nějaký e-shop nebo obchod, kde lze nakombinovat materiály snubních prstenů? Já chci bílé zlato a snoubenec chirurgickou ocel… Díky za tipy ☺️

Tak to bude topovka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
10.6.21 07:54
@Pavlik Morozov píše:
Tak to bude topovka

Co tím chcete říct?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
10.6.21 08:01
@valacek píše:
Co tím chcete říct?

Prsten z chirurgicke oceli se nosi na koncer Mansona a ne na svatbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
10.6.21 08:09
@Pavlik Morozov píše:
Prsten z chirurgicke oceli se nosi na koncer Mansona a ne na svatbu.

Budoucí manžel by chtěl prstýnek nosit i do práce a zlato je příliš měkké…
Ale to se vůbec mého dotazu netýká, že? :) Takže si hloupé momenty můžete nechat pro sebe :) díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
10.6.21 08:14

Chirurgickou ocel nedělají, ale tantal, titan a zlato ano. Zlatnictví Invencie Praha - Žižkov. A měli byste opravdu originál. Já mám červené zlato, manžel titan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat