Snubní prstýnky – který z nich prosím

Anonymní
14.11.19 14:19

Snubní prstýnky – který z nich prosím

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o názor, jaký snubní prstýnek vybrat… rozhoduji se mezi několika kombinacemi: 1.) růžový s odsazenými diamanty 2.) bílé (ne champagne) diamanty blízko u sebe (bohužel nejdražší varianta) a 3.) jedním zásnubním prstýnkem (přikládám dvě možnosti) a obyčejnými klasickými kroužky. Budu moc ráda za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33184
14.11.19 14:21

Vyloženě se mi nelíbí žádný, ale s kterým bych asi neměla problém je ten druhý :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3269
14.11.19 14:25

Mě se líbí ty 4. a pak se mi hodně líbí ten poslední, ten je fakt originální:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
14.11.19 14:25

Neni divny se ptat cizich lidi? Kazdy ma jiny vkus. Spis by ses mela radit s budoucim manzelem. My ty prstynky nosit nebudeme. :roll: Za me zadnej se mi nelibi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
14.11.19 14:26

Za mě také ten druhý. Také bych si ale vybrala uplně jiný než jsou na obrázku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4293
14.11.19 14:27

Mne se nelíbí žádný. Ale je těžký brát něčí názor. Každa máme jiný vkus. Všechny jsou hezký, a kdyby mi někdo řek, že si můžu vybrat jen z těchto tří variant, tak se mi líbí ta druhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.19 14:29

Můj vkus neni ani jeden, jelikož nosím zásnubní i snubní na jednom prstu, tak jsme snubní volili obyčejné kroužky s drážkou :) takže bych volila asi ty čtvrté.
Pátý a šestý bych brala spíš jako zásnubní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10274
14.11.19 14:29

Nelibí se mi žádný, ale když už, tak ta 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
14.11.19 14:30

Já osobně bych si z těhlech nevybrala ani jeden.
Vyprdni se na názor cizích lidí. Ten prstýnek budeš celý život nosit ty, ne anonymní uživatelé emimina ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
14.11.19 14:30

Kdybych si musela vybrat, tak ty klasické kroužky. Nelíbí se mi přeplácané šperky, ten poslední zavání lacinou bižuterií. Ale záleží, jaký máte vkus :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3541
14.11.19 14:33

Ty je budes nosit a ne my :nevim: Vyber si co nejjednodušší. Az casem ztloustnes, tak se da pak lehce zvetsit. I zmensit samozrejme. Milion vsazenych kaminku je neprakticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57507
14.11.19 14:35

Taky bych si z těchto asi nevybrala žádný :think:
Ale co…já to nosit nebudu…
Musíš sama vedet, co se ti líbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52497
14.11.19 14:37

Pátý mi přijde jak zásnubák, z šestého bych snubák netipovala ani na správným prstu. Ten první je blbý v tom, že se pak případně blbě upravuje, kdybys potřebovala zmenšit nebo zvětšit. Já osobně mám ráda, když snubák vypadá jako snubák a pokud ho partneři mají minimálně hodně podobný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4304
14.11.19 14:38

A už máš zásnubní? Vybírala bych podle toho, aby se k sobě hodily, líbí se mi oba na jednom prstě. A jinak se mi líbí ten první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6915
14.11.19 14:41

Mně se moc nelíbí jen ten první, s ostatními bych neměla problém je nosit, i když souhlasím, že ten poslední, ačkoliv je takový nejzajímavější, působí trošku pouťově a spolu s předposledním bych ho označila spíš za zásnubní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat