Sny a jejich význam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cumlík19
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 02.07.19 09:50
sny a jejich vyznam

Ahoj vzdy jste mi tu dobre poradili, tak to zkusim i ted.
Tak pred 3 tydny se mi zdal sen o tehotenstvi a porodu, mela sem syna, bylo to tak opravdové a bolesti mi přišly že mě vážně bolí v tom snu bylo to jako živý prostě no a vlastně teď tři dny po sobě se mi zdály sny podobné opět těhotná po tom jsem byla těhotná a porodila jsem a dnes v noci se mi zdálo že jsem porodila Měla jsem synabyl taky malinkatý No a najednou Prostě zmizel Tak jsem lítala po porodnici a hledala ho pak to řekla sestřičkám že si myslím že mi ho někdo ukradl a oni ho vyměnili s nějakou holčičkou tak jsme ho vrátili No a pořád jsem ho kojila Musela jsem se vždycky najíst abych měla mléko, no a najednou sem se ocitla v autě a chodila s miminkem po úřadech nebo kde.
No a me zajima jestli nevite co by ty sny mohli znamenat. :roll: :nevim:
Neco podobneho se mi stalo nez sem cekala svyho 2,5letyho syna, ale ne tak zive sny jako ted.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 09:59

Mě se zdálo, že jsem porodila holčičku. Ten sen se furt opakoval a za dva týdny mi to nedalo a udelala jsem si TT a byl pozitivní. Teď jsem 33tt a čekáme holčičku. Něco na tom asi bude

Anet131
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 02.07.19 10:10

My jsme se s manželem snažili o dítě 5 let, 2× jsem potratila a až když se mi začali zdát sny o porodu, tak jsem znovu otěhotněla a teď jsem 20tt :)

Cumlík19
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 02.07.19 23:23

No ale problem je ten, ja miminko chci jeste, ale pritel je starsi o 12 let ma dcery 12 a 9 a memu synovi je 2,5 roku. Jsme spolu zatim par mesicu, moc spolu nespime a kdyz tak to do me nedava, omlouvam se za vyraz. A dalsi dite on uz nechce, ze zacatku rikal ze nevi, mozna a co jsme se bavili naposledy tak nechce.
Ty sny me nekdy az desi a nemam si s tim ani s z nikym promluvit o tom :( :(
Mrzi me to, ze pritel uz nechce, sice ted mam 3 deti, z toho dve holky, beru je za sve, vsechny delime stejne ale snad me pochopite, porodila sem si jen jedno miminko a ten pocit je k nezaplaceni proste :srdce: :,(

Váš příspěvek
Reklama