Sny o bývalém partnerovi pořad a pořad

Anonymní
2.7.20 12:11

Sny o bývalém partnerovi pořad a pořad

Zdravím Vás holky ženský proste všechny :) mám takový problém před 5 lety jsem se rozešla s chlapem takový nevyjasněný rozchod mě došla trpělivost s řekla jsem dost od té doby když se potkáme víme o sobě ze se máme rádi ale nemuzem proste spolu byt. Je to na delší povídání. Dlouho jsem na nej nedokázala zapomenout. Mám nového přítele rodinu a je vše jak má byt. Ale můj ex partner mi stále a stále leze do snu ty sny jsou tak reálné ze to nechápu pravidelně zamnou chodi ze mě miluje a chce mě zpátky chodi pořad ke mě domu ve snu minimálně 1× za měsíc mi vleze do snu. Někdy i častěji odstěhovala jsem se s partnerem 30km pryč od města kde jsem žila kolik let na vesnici a dnes v noci se mi zdál sen ze přijel ke mě na barák a v mem telefonu mu namackal jeho číslo a ať mu zavolám ze mě miluje ???????? No co mám dělat aby mi v těch snech dal pokoj. Jsou na to nějaké rady? Nebo někam zajít? Sem tam si na nej vzpomenu ale co par měsíců nezijem v tom městě tak vůbec vlastně na to ani nebyl čas a najednou přijde opět? Řešili ste to nějaká z vás také??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1452
2.7.20 12:14

Ja jsem od byvaleho 8 let pryc, nemyslim na nej ( psychicke tyrani). Bydlim uplne jinde, s manzelem mame dve deti a obcas se mi o nem zda, ze jsem zase tam a drzi me a nechce pustit. 8o 8o Taky nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 12:16
@paandatko píše:
Ja jsem od byvaleho 8 let pryc, nemyslim na nej ( psychicke tyrani). Bydlim uplne jinde, s manzelem mame dve deti a obcas se mi o nem zda, ze jsem zase tam a drzi me a nechce pustit. 8o 8o Taky nevim

Ale o to desivejsi je to ze to číslo ze snu je Pravdivé :zed: normálně jsem si ho dala do telefonu a zjistila přes whatsapp ze to je on

• Nahlásit
  • Citovat
9819
2.7.20 12:18

Taky se mi to zdava, najednou je ve snu vse ok. Nevim proc, snad je to neco spojene s podvedomim. Mozna nam to nekdo objasni, nejaky odbornik na spankove faze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1452
2.7.20 12:27
@Anonymní píše:
Ale o to desivejsi je to ze to číslo ze snu je Pravdivé :zed: normálně jsem si ho dala do telefonu a zjistila přes whatsapp ze to je on

8o 8o pockej a ty jeho cislo jinak neznas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 12:29
@paandatko píše:
8o 8o pockej a ty jeho cislo jinak neznas?

Ne nemám 5 let jsem sním nemluvila vyměnila jsem 3× telefon. Takže vůbec jsem ho neměla. Proto to nechápu proč mi přišel říct telefoni číslo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.7.20 12:53

Taky to tak mám. Rozešli jsme se před více než 10lety, po cca 4letech, o důvodech se odmítl bavit. Zdálo se mi o něm ze začátku hodně často, teď míň, třeba jednou za měsíc. A taky jsem se svou současnou situací nadmíru spokojená. Je to zajimavé a při tom vztah a rozchod s následujícím byl mnohem víc psycho a o něm téměř nic :)

• Nahlásit
  • Citovat
2.7.20 12:59

Měla jsem s tím zkušenosti, když jsem PODVĚDOMĚ nebyla na 100 % smířená se situací s ex. Navenek jsem to tak brala, ale uvnitř jsem to neměla dořešené. Zmizelo to až jsem se se vším smířila, přijala to a naplno žila… i po mém novém partnerovi, kdy jsem se naplno věnovala jemu, to zmizelo. Občas se to stane, třeba 1× za měsíc znovu, ale nic to neznamená. Je to jen sen, pokud v tom budete zbytečně hledat nějaké náznaky, nezbavíte se toho nikdy. Prostě zapomenout a neřešit ten sen. Jako kdyby se nestal. Pak zmizí. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6860
3.7.20 15:24

Výrazy jako „leze mi do snu“, „přišel mi říct číslo“ vyznívají, že to jemu dáváš za vinu, že se ti o něm zdá. Přitom ten dotyčný je v tom nevinně. :nevim: Sny se ti zdají na základě tvého podvědomí, možná to v sobě nemáš úplně vyřešené, možná máš trochu výčitky, proto ti ty sny vrtají hlavou. Občas se mi taky zdá o bývalém, na kterého bych jinak ráda zapomněla. Jsou to jen sny, někdy prostě bývají nereálné a nelogické. Brala bych to s rezervou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama