Sny o lásce z dětství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:37
Sny o lásce z detstvi.

Ahoj holky. Letos je tomu už dvacet let co jsem ukončila základní školu. Ve třetí třídě jsem se zamilovala do spolužáka. Bylo to velmi silné krásné jedinečné. Tato láska nám oběma vydržela až do prvaku střední školy. Za nějaký čas jsme se potkali a strávili spolu par měsíců. Ja poté odjela pryč a už jsme se neviděli. Mezitím jsem se vdala porodila a tak. Můj problém je v tom ze se mi o něm často zda.jsou to krásné emoční sny kdy jsme oba v osmé třídě a mluvíme spolu libame se. Zkousela jsem hledat ve snari co to znamená proč se mi o něm neustále zda. Je to už devět let co jsme se neviděli. Pro mě tato láska byla tou opravdovou. I můj syn se jmenuje po něm. 8o :srdce:

Reakce:
Pamplemouse
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 29.07.19 14:40

No nevidím otázku, takže asi není třeba na nic odpovídat, ale pokud se ti o něm pořád zdá a ještě po něm pojmenuješ svého syna? No chudák manžel.. :roll:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18348 příspěvků 29.07.19 14:41

Predpokladam, ze manzel nevi o puvodu jmena vaseho syna, ze? :mrgreen:
A co vlastne chces slyset? At ho najdes a kontaktujes :think:?

Nnaud2
Povídálka 47 příspěvků 29.07.19 14:48

A ty víš, jak se má, jak dnes vypadá, co dělá??
Hlavně, jestli by o setkání s tebou vůbec stál…
Třeba má rodinu, děti… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:50

@Nnaud2 nevim o něm nic. Nechci ho vyhledávat jen spis nechápu proč se mi o něm pořad zda a co tyto sny mohou znamenat?

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9666 příspěvků 29.07.19 14:56
@wildcherry píše:
Predpokladam, ze manzel nevi o puvodu jmena vaseho syna, ze? :mrgreen:
A co vlastne chces slyset? At ho najdes a kontaktujes :think:?

Jedinna prevence je, aby ženská dávala jméno dceři a chlap synovi, trochu to narušuje bisexualita. :D

Pamplemouse
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 29.07.19 14:58

Tak já vyndám věšteckou kouli a počkej… jo, už to vidím. Znamená to, že on tě pořád děsně miluje a myslí na tebe proto se ti o něm zdá.. Nebo taky, že jsi nespokojená v manželství a něco ti chybí, proto myslíš na něj… Nebo že jsi pořád ještě nedospělá, tak vzpomínáš na lásku v době, kdy jsi neměla žádnou zodpovědnost… No každopádně pojmenovat dítě po něm, fakt úlet… :pankac:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18348 příspěvků 29.07.19 15:15
@Anonymní píše:
@Nnaud2 nevim o něm nic. Nechci ho vyhledávat jen spis nechápu proč se mi o něm pořad zda a co tyto sny mohou znamenat?

znamena to jedno-nemas to doreseny sama v sobe. Kdyby ano, nepojmenujes po nem syna 8o.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 15:24

@wildcherry syn má 15 let :mrgreen: a to jméno jsem chtela už od dětství. manzel ví a neměl s tím problém. Navíc s tou dětskou láskou nikdy neproběhl Sex byla to opravdu taková ta dětská láska.

Váš příspěvek
Reklama