Sny o pohlaví miminka - vyplnily se?

786
7.2.20 10:17

Sny o pohlaví miminka - vyplnily se?

Zdravím a mám otázku :-) Zatím nevíme pohlaví, ale zdávají se mi sny a v nich je miminko už na světě a je to holčička. Měly jste taky takové a vyplnilo se to? Jsem docela zvědavá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5895
7.2.20 10:20

@Liška32 jo mě se zdál sen že budu mít holčičku ještě než jsem věděla pohlaví a teď vím že za měsíc a půl přiblížene se mi opravdu holčička narodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1919
7.2.20 10:25

2× se mi zdálo o holčičkach, ty máme. Teď mě celé těhotenství pronásledují sny o chlapečkovi, mám i divný pocit, ale veškeré Utz, testy a tak tvrdí 99% holčička :mrgreen: až příští týden vykoukne kluk, bude chudák v růžovém 🙈 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.20 10:31

Jo, u mě to docela platilo. Nejdřív 3 kluci a o holčičce se mi nezdálo. A ted čekám holčičku a zdálo se mi o ni už několikrát ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1017
7.2.20 10:32

Mám dva kluky a ve snech v těhotenství jsem vždycky rodila holčičky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
7.2.20 10:38

Jojo, mě se zdálo taky o holčičce a Sarince už je pět měsíců. A už od začátku těhotenství jsem věděla, že to bude holka - nevím, jak, ale věděla :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
7.2.20 10:41

Mě se o žádných dětech natož o jejich pohlaví v těhotenství nezdálo a bum!, nevyšlo to, narodily se a mám je. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12440
7.2.20 10:56

Ne. U prvniho se mi zdalo a i jsem byla docela presvedcena, ze to bude holka a je to kluk, ukazovaly to utz ale ja se stejne po porodu koukala, jestli opravdu :mrgreen: U druheho jsme vedeli pohlavi brzy, tam se mi tusim nic zdat nestihlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6080
7.2.20 11:11

Ani u jednoho těhotenství jsme si s mužem nenechali říct pohlaví, ale u obou jsem měla pocit že čekám to, co se potom narodilo. Nebylo to ani vědomé, ale spíš takové že když jsem pořizovala výbavu pro syna tak jsem jela v hodně neutrálních věcech (bylo v plánu víc než jedno dítě, tak aby se věci daly dědit) ale hrozně jsem si dávala záležet aby něco nebylo náhodou holčičí. Když jsem potom doplňovala výbavu pro druhé dítě, tak mě to hrozně táhlo k vyloženě holčičím věcem. Nakonec jsem to udělala tak, že jsem koupila pár kousků neutrálních a dala švagrové seznam co mi má na holku koupit až bude na světě :mrgreen:

Na druhou stranu, sestra si byla jistá že čeká kluka a ve 20tt jim na ultrazvuku ukázali jasnou holku, ségra byla nakonec ráda že si nechali pohlaví říct, protože byla natolik naladěná na kluka, že se s tím, že bude mít holčičku musela dost dlouho vyrovnanávat. Naštěstí to stihla ještě před porodem a byla jednou z těch, co popisují lásku k dítěti jako blesk z čistého nebe v okamžiku kdy svoji holčičku dostala do náruče. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
7.2.20 11:25

Mě se též zdálo, že rodim holčičku a byla to pravda. Navíc zajímavé bylo, když byly dceři 4 měsíce tak vypadala naprosto přesně jako v tom snu. :think: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
7.2.20 11:28

Ne. Zdálo se mně o holce, celou dobu jsem byla o holce přesvědčená a narodil se kluk :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
7.2.20 11:37

Zdálo se mi o klukovi, narodila se holka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.20 12:04

Mě se taky zdálo o holčičce několikrát. Přítel taky pořád zvěstoval holku - každý den mi dával pusu na břicho se slovy; tak se mějte princezny. A je z toho princ. Jenže jsme to skoro do poslední chvíle nevěděli takže měl většinu věcí růžových a v porodnici byl zabalený do růžové pleny. A nějaká paní povídá; jé no to je holčička, kuči kuči :*. Ale to je Vladimír. :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
7.2.20 12:23

Věděla jsem, že čekám chlapce a narodil se chlapec. Ale před porodem se mi zdálo, že se nám narodila holčička. Kdyby to nakonec byla pravda, tak jsem jí asi dala jméno z toho snu, protože pro holku jsme jméno ani pořádně vybráno neměli 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6080
7.2.20 13:53

@pipa.k My to se jmény měli podobně, první byl syn, na kluka jsme měli jméno jasné, na holku jsme se nemohli dohodnout, měli jsme vybraná dvě jména a nějak nám to pořád nesedělo. Druhá byla dcerka, tam jsme měli jméno pro holku zcela jasné a pro kluka jsme našli jméno na kterém jsme se shodli, ale nebylo to ono :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama