Sny, po kterých jsem psychicky vyčerpaná celý den

Anonymní
23.11.20 17:25

sny, po kterých jsem psychicky vyčerpaná celý den

Holky asi nehledám radu, ale spíš chci zkusit, jestli by se mi po vypsání neulevilo. Občas mívám sny, které mě rozhodí na hodně dlouho. Jsem v situaci, kdy můj chlap je zlatý, ale bohužel nemocný a to tak, že to těžce ovlivňuje naše každodenní fungování (prakticky nemůže mít sex) a já v tomhle ohledu už jsem vyčerpaná na max. No a dneska se mi zdál neskutečně živý sen, že jsem zůstala se svým bývalým, on zdravý, všechno krásné, milovali jsme se a žili spolu. No a probudila jsem se do své reality a je mi normálně úplně zle. Uvědomuju si, že je to blbý sen, a že mi to podsouvá unavený mozek, ale já celý den přemýšlím nad tím, jak jsem se vlastně teoreticky mohla mít dobře, mít normální život. I když to vlastně nemůžu vědět a můj současný chlap toho se mnou strašně moc prožil a v mnohém mě posunul dál. Moje situace mě žere a nemám cestu ven, jsem strašně unavená. Takže dík, že jsem si tu mohla odložit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29182
23.11.20 18:08
@Anonymní píše:
Holky asi nehledám radu, ale spíš chci zkusit, jestli by se mi po vypsání neulevilo. Občas mívám sny, které mě rozhodí na hodně dlouho. Jsem v situaci, kdy můj chlap je zlatý, ale bohužel nemocný a to tak, že to těžce ovlivňuje naše každodenní fungování (prakticky nemůže mít sex) a já v tomhle ohledu už jsem vyčerpaná na max. No a dneska se mi zdál neskutečně živý sen, že jsem zůstala se svým bývalým, on zdravý, všechno krásné, milovali jsme se a žili spolu. No a probudila jsem se do své reality a je mi normálně úplně zle. Uvědomuju si, že je to blbý sen, a že mi to podsouvá unavený mozek, ale já celý den přemýšlím nad tím, jak jsem se vlastně teoreticky mohla mít dobře, mít normální život. I když to vlastně nemůžu vědět a můj současný chlap toho se mnou strašně moc prožil a v mnohém mě posunul dál. Moje situace mě žere a nemám cestu ven, jsem strašně unavená. Takže dík, že jsem si tu mohla odložit.

Technicky nemůže mít sex. A jinak tě uspokojit nemůže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 18:12

Já to mám od dětství. Některé sny si pamatuji i z té doby. Zrovna nedávno se mi zdál sen, že mě hladí můj fyzioterapeut a že jsem se do něj zamilovala. Dlouhodobě mi od manžela chybí pohlazení, on je spíš bezkontaktní studenější typ. Fyzioterapeuta samozřejmě nemiluji, ale celý den mne to mrzelo a je mi z toho úzko. Sny mívam i naprosto nesmyslné, horory, šílenosti, romany na knihu. Snažím se tomu nepřikládat váhu, nemyslet na to, vytěsňovat. Někdy je to těžší, ale nakonec ten pocit vzdycky zmizí nejpozději do pár dní. Jak jsem psala, žiju s tím od dětství a babicka to tak taky měla. Dodnes si pamatuju, jak mi vyprávěla, že je sedřená, že celou noc stavěla z cihel dům :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat