Soaphoria - kosmetika zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stazina1
Kecalka 386 příspěvků 25.12.17 09:57
Soaphoria-kosmetika zkušenost

Ahoj holky.
Máte zkušenosti s touhle kosmetikou?
Poslední dobu mám velmi citlivou pleť, červené místa na tváři o oblasti brady a tak potřebuji změnu kosmetiky.
Děkuji a hezké sváteční dny

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5484 příspěvků 25.12.17 10:08

Vyzkoušela jsem jejich jily, oleje, šampon a, kondicioner, kvetove vody, peeling a sůl do koupele, masky, tablety a bomby do koupele. A tahle značka si našla místo v mojí koupelně.

Niki1695
Nováček 1 příspěvek 23.01.18 14:42

Ahoj, taky mě trápí z ničeho nic červené fleky na tvářích, chvíli mi pomohla micelární voda Bioderma, no a sehnat krém, který bude příjemný a řeknu si, fakt je dobrý, musím se zas namazat nebo po kterém se nebudu škrábat a červenat je těžké, ráno se člověk vzbudí rudý jak rajče. Mám teď nový krém, je moc příjemný, neštípe, příjemná vůně, fajn konzistence, nutkání si hladit tváře, jsou takové hladké, cítím se nemastně a ani napjatě. Ráda se podělím o zkušenost, je to česká kosmetika Age Defence, odpovím na případné dotazy, co budu ze své zkušenosti vědět. :cert:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama