Soaphoria - kosmetika zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stazina1
Kecalka 387 příspěvků 25.12.17 09:57
Soaphoria-kosmetika zkušenost

Ahoj holky.
Máte zkušenosti s touhle kosmetikou?
Poslední dobu mám velmi citlivou pleť, červené místa na tváři o oblasti brady a tak potřebuji změnu kosmetiky.
Děkuji a hezké sváteční dny

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 25.12.17 10:08

Vyzkoušela jsem jejich jily, oleje, šampon a, kondicioner, kvetove vody, peeling a sůl do koupele, masky, tablety a bomby do koupele. A tahle značka si našla místo v mojí koupelně.

Niki1695
Nováček 1 příspěvek 23.01.18 14:42

Ahoj, taky mě trápí z ničeho nic červené fleky na tvářích, chvíli mi pomohla micelární voda Bioderma, no a sehnat krém, který bude příjemný a řeknu si, fakt je dobrý, musím se zas namazat nebo po kterém se nebudu škrábat a červenat je těžké, ráno se člověk vzbudí rudý jak rajče. Mám teď nový krém, je moc příjemný, neštípe, příjemná vůně, fajn konzistence, nutkání si hladit tváře, jsou takové hladké, cítím se nemastně a ani napjatě. Ráda se podělím o zkušenost, je to česká kosmetika Age Defence, odpovím na případné dotazy, co budu ze své zkušenosti vědět. :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >