Sobec s nevymáchanou pusou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnupAtum
Povídálka 27 příspěvků 08.06.19 09:32
Sobec s nevymáchanou pusou

Ahoj lidičky. Chtela bych znát názory jiných lidí na můj takový menší problém. Jsme s přítelem spoli dva roky. Rok bydlime spolu. Pritel je o 11 let starší. Občas mu s pusy vypadnou hrozny věty typu: Když tě to tvoje maminka a tatinek nenaučili… Nebo mě nazve pacientem psychyny pred jeho rodinou… Trápí mě spíš to že svych slov nelituje a neomluvi se nikdy. Jeho sobectvi nemá meze. Šíleně chrape a uz pul roku mi slibuje ze zajde k lekari nejde vedle nej spat. Jeden termin prosvihl spis se na nej vykašlal a ja hloupa sem mu objednala druhy ale co on udela? Vecer pred tim jde chlastat a rano se na to vykaslal. Ted sedim v kuchyni probuzena nehorazne hlučným chrapanim a prehravam si vsechna ty hnusny veci co mi rekl a přemýšlím jak je možné ze ja nechapu a presto sem to ja kdo chodi spat na gauč… Poradi mi nekdo jak vyzrat na pohodlneho sobce lehkeho mamanka co si nevidi do pusy? Dekuju moc předem vsem za odpovědi… Marky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11612 příspěvků 08.06.19 09:35

Kopnout ho do zadku s rozbehem?

Renca8
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 08.06.19 09:35

Najdi si jinyho chlapa, stejne staryho jako ty. Podle me si te ani nevazi

AjaF
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 08.06.19 09:36

Odejít od něj.

Martina D.
Závislačka 2529 příspěvků 1 inzerát 08.06.19 09:37
@AnupAtum píše:
Ahoj lidičky. Chtela bych znát názory jiných lidí na můj takový menší problém. Jsme s přítelem spoli dva roky. Rok bydlime spolu. Pritel je o 11 let starší. Občas mu s pusy vypadnou hrozny věty typu: Když tě to tvoje maminka a tatinek nenaučili… Nebo mě nazve pacientem psychyny pred jeho rodinou… Trápí mě spíš to že svych slov nelituje a neomluvi se nikdy. Jeho sobectvi nemá meze. Šíleně chrape a uz pul roku mi slibuje ze zajde k lekari nejde vedle nej spat. Jeden termin prosvihl spis se na nej vykašlal a ja hloupa sem mu objednala druhy ale co on udela? Vecer pred tim jde chlastat a rano se na to vykaslal. Ted sedim v kuchyni probuzena nehorazne hlučným chrapanim a prehravam si vsechna ty hnusny veci co mi rekl a přemýšlím jak je možné ze ja nechapu a presto sem to ja kdo chodi spat na gauč…Poradi mi nekdo jak vyzrat na pohodlneho sobce lehkeho mamanka co si nevidi do pusy? Dekuju moc předem vsem za odpovědi… Marky

Opustit ho?? :think: :lol:
Lepší už to nebude. Má pocit, že je starší, a proto všechno ví lépe. Chrápání ho netrápí a na tebe kašle. Porozhlédla bych se jinde…

Kriss Tina
Extra třída :D 11058 příspěvků 08.06.19 09:39

Jdi od něj, očividně mu na tobě nezáleží, je sobecky, hnusný a nejspíš si to ani neuvědomuje. S takovým by tě moc růžová budoucnost nečekala. On se nezmění, spíš naopak se ty zlozvyky časem horší.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 08.06.19 09:39
@AnupAtum píše:
Ahoj lidičky. Chtela bych znát názory jiných lidí na můj takový menší problém. Jsme s přítelem spoli dva roky. Rok bydlime spolu. Pritel je o 11 let starší. Občas mu s pusy vypadnou hrozny věty typu: Když tě to tvoje maminka a tatinek nenaučili… Nebo mě nazve pacientem psychyny pred jeho rodinou… Trápí mě spíš to že svych slov nelituje a neomluvi se nikdy. Jeho sobectvi nemá meze. Šíleně chrape a uz pul roku mi slibuje ze zajde k lekari nejde vedle nej spat. Jeden termin prosvihl spis se na nej vykašlal a ja hloupa sem mu objednala druhy ale co on udela? Vecer pred tim jde chlastat a rano se na to vykaslal. Ted sedim v kuchyni probuzena nehorazne hlučným chrapanim a prehravam si vsechna ty hnusny veci co mi rekl a přemýšlím jak je možné ze ja nechapu a presto sem to ja kdo chodi spat na gauč… Poradi mi nekdo jak vyzrat na pohodlneho sobce lehkeho mamanka co si nevidi do pusy? Dekuju moc předem vsem za odpovědi… Marky

Proč se namáhat? Drží tě něco u něj? Dělá ti tátu, vychovává tě. Nejste si v jeho očích rovni. Proč s ním ztrácíš čas? To chrápání nedělá schválně. Ale protože jsi v podstatě jeho další dítě, nebude tě poslouchat, co má dělat. Poslouchat musíš ty. A nebo odejít. Vyber si.

hanka.br.
Generální žvanilka 20248 příspěvků 08.06.19 09:39
@AnupAtum píše:
Ahoj lidičky. Chtela bych znát názory jiných lidí na můj takový menší problém. Jsme s přítelem spoli dva roky. Rok bydlime spolu. Pritel je o 11 let starší. Občas mu s pusy vypadnou hrozny věty typu: Když tě to tvoje maminka a tatinek nenaučili… Nebo mě nazve pacientem psychyny pred jeho rodinou… Trápí mě spíš to že svych slov nelituje a neomluvi se nikdy. Jeho sobectvi nemá meze. Šíleně chrape a uz pul roku mi slibuje ze zajde k lekari nejde vedle nej spat. Jeden termin prosvihl spis se na nej vykašlal a ja hloupa sem mu objednala druhy ale co on udela? Vecer pred tim jde chlastat a rano se na to vykaslal. Ted sedim v kuchyni probuzena nehorazne hlučným chrapanim a prehravam si vsechna ty hnusny veci co mi rekl a přemýšlím jak je možné ze ja nechapu a presto sem to ja kdo chodi spat na gauč… Poradi mi nekdo jak vyzrat na pohodlneho sobce lehkeho mamanka co si nevidi do pusy? Dekuju moc předem vsem za odpovědi… Marky

Nežaluj jak malá holka a najdi si chlapa, co nebude sobec s nevymáchanou pusou. Jestli nám chceš napsat, že jsi na něm citově závislá, je jinak naprosto vzorný obětavý a ohleduplný partner, co má spoustu dobrých vlastností, tak choď spát na gauč a nestěžuj si.

AnupAtum
Povídálka 27 příspěvků 08.06.19 09:48

Děkuji všem… O odchodu uvazuji nejakou chvilku.. Jen se mi to nejevi jako opravneny duvod odejit od něj… I když pravdou je ze i slova bolí. Problem je vtom že sem v bývalých vztazich byla bita a psychicky me taky dost sundaly na zem.. On nikdy na me nevztah ruku ani nezvysil hlas… Par lidi mi rika ze lepsiho uz nenajdu a doladnu tak jako pred tim…

Ou
Echt Kelišová 8172 příspěvků 08.06.19 09:50

Co to znamená na někoho vyzrát? Nalít mu jed do kafe? Najít si někoho jiného? Zmanipulovat ho tak, aby dělal přesně to co chceš?

Jeho chování nemá mezí, pokud mu je nevytyčíš. Pokud předpokládáš, že někdo druhý bude řešit tvoje potřeby, na úkor svých, tak úplně nerozumíš tomu, jak funguje lidská psychika. A sice se můžeš radostně zalykat nespravedlností a vztah naplnit pasivní agresí, ale spokojená z toho nebudeš.

Pokud tě zraňují jeho poznámky - řekla si mu to, tak abych pochopil že to pro tebe není zábavné?

To co potřebuješ je převzít zodpovědnost sama za sebe a své potřeby, dokázat je identifikovat, dokázat informace o nich předat ostatním a najít cesty jak je naplnit. Když k tomu ještě zvládenš respekotvat potřeby těch druhých, tak by to mohlo fungovat trvale.

Docela dobrá inspirace k tomu je metoda nenásilné komunikace -tady je k tomu ke stažení kniha https://uloz.to/!FuiyEcWo4/nenasilna-komunikace-ocr-pdf
případně pak třeba tenhle přístup.
https://www.kosmas.cz/…-sebeduvere/
Prostě potřebuješ vědět co chceš a umět to říct narovinu, bez manipulací a s respektem k druhým i sobě. Pak možná přestanete hrát hru na ufňukanou holku a líného taťku.

A nebo ty dospěješ natolik, že tu hru nebudeš chtít hrát a najdeš si člověka kde si od začátku nenastavíte pravidla tak, že ty jsi tatínkova holčička a on je ten skvělý a zkušený, co to zařídí.

divine woman
Extra třída :D 12315 příspěvků 08.06.19 09:52

@AnupAtum Tak to ti ke spokojenosti stačí málo. Sama být neumíš? Aspoň na chvíli, aby ses dala dohromady a srovnala si v hlavě, co chceš od života. Normální chlap nemá potřebu ženy bít, ponižovat ani urážet. Jestli ti stačí, že tě nemlátí tak ok. Ale jsou i jiní, kteří své ženy „nosí na rukou“ a řídí se heslem ženu ani květinou neuhodíš.

Michelle_M
Závislačka 2736 příspěvků 08.06.19 09:54

Chodíš na nějakou terapii? Stálo by za to zjistit, proč si vybíráš pořád ty samé typy mužů nevhodných pro vztah a zkusit to změnit. Do té doby klidně být bez chlapa, naučit se být jen sama se sebou, bez citové závislosti na někom.

Monchichik
Echt Kelišová 9082 příspěvků 08.06.19 09:55

Tak radu vidím jedinou, nebudu s někým, kdo se ke mně takhle chová a je schopný o mně říct, že jsem psychiatrický pacient…To má být jako láska? Nevidím důvod chtít nad ním vyzrát a ani si to neumím představit, jak bys to chtěla udělat. Tohle vypadá, jakože jste si zbyli.

Ou
Echt Kelišová 8172 příspěvků 08.06.19 09:55
@AnupAtum píše:
Děkuji všem… O odchodu uvazuji nejakou chvilku.. Jen se mi to nejevi jako opravneny duvod odejit od něj… I když pravdou je ze i slova bolí. Problem je vtom že sem v bývalých vztazich byla bita a psychicky me taky dost sundaly na zem.. On nikdy na me nevztah ruku ani nezvysil hlas… Par lidi mi rika ze lepsiho uz nenajdu a doladnu tak jako pred tim…

Aha - vstup do indiivduální psychoterapie a nauč se vážit si sebe sama, pročisti to co ti dělali rodiče a ošetři svoje rány v duši.

Evidetně si už na sobě dost zapracovala - od vyložených tyranů ses dostala k někomu kdo si jen trošku honí ego, na tom, že přeci jen jsi ta co se bojí vrátit šťouchanec.

To ale znamená, že je možné vybřednout ze starýh vzorců, a v okamžiku kdy se budeš věnovat sama sobě, svému přijetí, odpuštění starých vin a bolestí, tak pak se zamiluješ do někoho, kdo tohle už taky zvádl. A nebo se naučíš komunikova tak, aby si nebyla v pozici malé vyděšené holčičky a tvůj současný partner to ustojí a svou proměrnou mu pomůžeš taky se změnit k lepšímu.

Ale primárně se nauč mít ráda sebe samu, vážit se sebe sama a svých potřeb a zajištovat si cestu k jejich naplnění. A pokud máš ve svém příběhu týrání, tak je opravdu nejrychlejší a nejméně bolestivá cesta k tomu skrze psychoterapii. Najdi si nejdříve ženu - psychoterapeutku. Držím palce.

Monchichik
Echt Kelišová 9082 příspěvků 08.06.19 09:58

@AnupAtum Jako to má být důvod, že na tebe nevztáhl ruku? To ti stačí? No nevím, proč bys lepšího neměla najít. Co to je za řeči? To budeš s tímhle nevychovaným buranem? Trošku se seber, přestaň si myslet, že tohle je lepší než nic, protože tohle fakt nemá nikdo zapotřebí a byla bych raději sama než s někým kdo se ke mně takhle chová.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama