Sobec, lhář a závislák hraní pokru na mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 19:07
Sobec,lhar a zavislak hrani pokru na mobilu.

Uz to trva priblizne rok, kdy zacal hrat poker na mobilu nejdrive to bylo jen hrani pro zabavu tak 3hod.za den. Pak to preslo na dulezite hrani co hodinu i po vecerech tudiz skoncili spolecne vecery s detmi a semnou u tv. Dokonce to zacal hrat uz pri vsem u jidla, ve vane, pri vareni, pri opekani a bohuzel tomu zacal davat prednost nez si hrat s detmi. Kvuli tomu taky zacalo peklo mezi nami, ze to uprednostnuje pred syny a mnou, diky tomu si taky zacal pridavat nove pratele na fcb hlavne tzv. kamaradky se kteryma se pry musi domlouvat pres zpravy na turnaje kde kdo hraje.To bych jeste brala a chapala, ale zacali si i vymenovat tel. cisla pry taky kvuli tomu kdy ho zacali prozvanet. Jenze kdyz ja zacala chodit unavena drive spat a treba jsem se probudila a sla na wc tak jsem ho uz parkrat nacapala, ze si i vola s nejakou tou kamaradkou z pokru a nebyl to zrovna kamaradsky pokec ale flirtovaci rozhovor z ktereho slo si domyslet, ze si i posilaji fotky. Slibil mi, ze uz to neudela, ze to byla chyba a vi ze mi tim ublizil. Jenze jsem zjistila, ze to neskoncilo a dal si vola s ni po vecerech. Kvuli tomu vsemu si zacal zasivat penize a kupuje si co se mu libi. A nezajima ho, ze zrovna treba je neco dulezitejsiho poridit.Ted dokonce zacal o vikendech s jinou praci kdy v patek po sve praci odjizdi a vraci se v nedeli odpoledne.To se musi dulezite oholit a vzit si sebou spoustu cisteho pradla.Ja jsem mu rekla, ze hrani uz prechazi hranice normalu a ze mi to vadi, ze netravime spolecne chvile spolu a s kluky, ale proste on se toho nevzda to mi rekl. Rodina mi rika, ze to neni zivot s takovym chlapem, ze to mam ukoncit.Ja blba proste porad doufam, ze jsme snad pro neho jeste duleziti.Ale takovy clovek se uz asi nezmeni, ze? :think: :nevim: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PetrDOA
Povídálka 27 příspěvků 26.04.19 19:12

Myslim ze nejezdi za praci. Ale asi za tou co si s ni volal. Mas tohle zapotrebi? Myslim ze nikoliv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 19:30

To asi nemam, ale bohuzel si ted nemuzu moc vyskakovat, jelikoz jsem bez prace a hledam takovou at muzu vodit do skolky, skoly a zase vyzvedavat a ucit se stim starsim, jelikoz veskera pece o kluky je jen na me.Kdyz uz jsem mela nastoupit tak mi ten mladsi onemocnel a zase ja s nim musela zustat doma. :(

PetrDOA
Povídálka 27 příspěvků 26.04.19 19:41

Je jasny ze to neni jednoduchy, ale tohle si zadna zenska nezaslouzi. Ja si prosel necim podobnym, ale nebyly v tom deti a bylo to obracene. Byl jsem za vola ja. Vstrebat to chvili trva, ale az se ti to povede, budes silnejsi nez driv. Hlavne si nenech ublizovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 19:58

Dekuji za podporu :) To si taky myslim, a jeste kdyz se snazim starat at vse funguje a kluci jsou spokojeni ale ty zbytecne hadky kvuli blbostem protoze ho vse vykoleji to nebude nej pro nas vsechny.

PetrDOA
Povídálka 27 příspěvků 26.04.19 20:00

Snaz se to nejak zvladnout. A casem uvidis ze bez nej budes stastnejsi nez s nim. A treba brzy potkas nekoho kdo te bude mit opravdu rad a kluky taky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 20:13

Budu muset to zacit resit co nejdrive.Uz me nebavi chodit sama spat a travit vecery sama u tv.Ted bych byla vdecna i za blbe obejmuti od muze ktery by me opravdu miloval.

PetrDOA
Povídálka 27 příspěvků 26.04.19 20:37

Zase se dockas. Uvidis. Ten kdo te bude milovat se objevi necekane. Vydrz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 20:44

Ty uz jsi to prekonal? a nasel tu pravou?

PetrDOA
Povídálka 27 příspěvků 26.04.19 20:48

Asi neprekonal uplne, jeste se v tom trosku pleskam. Nikdy nedokazu pochopit duvod proc me zacala po tom vsem nenavidet, ale tusim ze v tom uz delsi dobu byl nekdo jinej a jen proste lhala. Ale spis uz jsem se s tim smiril a uz nejak pomalu zapominam a zjistuju ze jsem vlastne poznal kdysi uplne jinou holku nez byla na konci. Ale to je na dlouhy vypraveni. A tu pravou jsem zatim nenasel. Nekdy ji nenajdu ani za celej zivot.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 20:55

Jo taky nechapu s kym to vubec ziju jak se zmenil. Nejtezsi je asi pak nekomu verit, a nemit strach aby se znovu neopakovalo.

PetrDOA
Povídálka 27 příspěvků 26.04.19 20:58

Presne tak. Ja uz ale vim ze to byl omyl. Slychaval jsem to denne od lidi ze je takova jen tomu neveril. Dneska uz vim ze vsichni pravdu meli. Ta holka byla manipulatorka.

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 26.04.19 21:45

Zakladatelko, myslím, že moc dobře víš, kde asi tráví víkendy…

PetrDOA
Povídálka 27 příspěvků 26.04.19 21:55

Zakladatelka to urcite sama dobre vi. Ale nekdy je tezky si to priznat. Ja to taky loni v lete vedel, ale nedokazal si to priznat. Stalo se mi totiz neco podobnyho.

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 27.04.19 16:06

Tak pokud jede na pokrový zápas tak ano, potřebuje se oholit a mít čistý oblek.

Otázkou je, jak moc má svoje hraní pod kontrolou a jestli máš reálnou a podloženou představu, kolik peněz do toho sype a jestli je alespoň na nule.

A ano - i lidi věnující se pokeru mohou a bývají často gambleři. A dost reálně do toho může spadnou i tvůj muž.

Ty potřebuješ především ochránit rodinné finance. To je velmi aktuntí a chce to minimálně zúžené společné jmění manželů. To začni zařizovat hned v pondělí, najdi si advokáta a řeš to. Je teoreticky možná, že ještě to má pod kontrolou, ale nebude to trvat dlouho. A prohrát statek v kartách je taková národní tradice.
Ochraň sebe sama a svoje děti, bez ohledu co budeš dělat pak. Ostatně tenhle krok vcelku jednoznačně naznačí tvému muži, že fakt svým chováním miminálně narušuje stabilitu své rodiny.

No a posléze se rozhodni co chceš - v okamžiku kdy je schopný přiznat si, že nově nalezené vzrušení ze hry a přijetí novými lidmi a nejspíš i nové flirty mu ničí rodinu a že o ni nechce přijít, tak je cesta k tomu, abyste to nějak vyřešili - a to i bez toho, aby se pokeru vzdal a tebe to neohrožovalo. Čistě teoreticky může hrát tak, aby měl pozitivní bilanci. Ale není to úplně pravděpodobné. Na to je ideální aby se o tomhle tématu bavil s nějakým dlouhodobým hráčem co má stabilní rodinu a má mechanismy jak to kontrolovat.

No a pokud dá přednost karbanu před rodinou…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama