Soběšovice seznámení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
2radus
Nováček 4 příspěvky 13.07.19 21:59
Soběšovice seznámení

Dobrý den, před 14 dny jsme se přistěhovali do Soběšovic a hledám touto cestou nějakou maminku/maminky, se kterými bych se mohla seznámit buď přímo v Soběšovicích, nebo okolí (Žermanice, Domaslavice, Těrlicko, Havířov). Mám dcerku, která má 2 roky a 1 měsíc. Budu moc ráda, pokud zde najdu kamarádku nebo pokud nás vezmete mezi sebe. :-) Je to tady krásné, ale trávit čas o samotě nás nebaví. :-) Přeji hezký pohodový večer. :-)

Reakce:
cokkina
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 13.07.19 22:09

Ahoj, tak předem, závidím že už tam bydlíte :D my se tam taky chystáme, ale nějak váznem se stavbou takže jsme zatím pořád ve FM, bohužel, ale dcera už tam rok chodila do školky a od září jde do 1. třídy a má to tam moc ráda, takže se tam nemůžeme dočkat, zatím bohužel máme jen pozemek :( a zvažujem že se aspoň přestěhujem do Havířova, ať máme to dojíždění blíž.. k 7 leté dceři máme ještě ročního chlapečka a snažíme se jezdit na všechny akce Soběšek co jdou, teda hlavně ty pro děti, byli jsme i na Sobíškových slavnostech :D

2radus
Nováček 4 příspěvky 14.07.19 10:28

Ahoj, díky, že jsi napsala. :-) No já doufám, že si tady zvyknu. :-D Z FM to zase nemáte na dojíždění tak daleko. My jsme to měli cca 50 minut jízdy, když jsme stavěli. Ještě nemáme hotovo, ale právě kvůli toho dojíždění jsme se už přestěhovali, ať neztrácíme denně jen 2 hodiny ježděním sem a tam. A v kterém místě máte ten pozemek? A už se chystáte začít stavět? Já teprve zjistila 3 dny zpátky, že je tady nějaká stránka Sobíšek, ale vůbec nevím, že byly nějaké slavnosti. Psala jsem tam a vím, že další akci mají až hasiči 24.8. a to zrovna budeme v lázních. No ta samota tady mi leze pořádně na nervy… :-D Přeji hezkou neděli. Radka

cokkina
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 11.08.19 16:27

Ahoj :) omlouvám se že píšu tak pozdě, my se na pár týdnů přestěhovali do hor, máme tady chatu, ať nemusíme s dětma trávit celé léto ve městě, ale nemáme tady internet… Určitě zvykneš, nejtěžší je začátek :palec: mě to tam taky čeká. Ty jo a kde jste předtím bydleli? Skoro hodina dojíždění už je fakt dost. Mě štve i těch našich 20 minut, někdy míň.. Pozemek máme jak je Husarůvka, asi 500m od školy pořád po hlavní, máme tam i el. Sloup a paní vedle nás už má hrubou stavbu hotovou, teď tam nestíháme sekat trávu tak je tam hrozně vysoká :roll: a vy jste kde? Taky na kopci nebo níž k přehradě? Zatím nestavíme, do konce měsíce dostanem rozhodnutí od stav. Úřadu tak snad už nám dají povolení a jdem na to. To je škoda, my na ty hasiče taky chceme jít právě, ještě uvidíme podle počasí. Hlavně si užijte lázně :D

2radus
Nováček 4 příspěvky 20.08.19 14:38

Ahoj, nevadí, to máte super, že máte takhle kde vyjet do přírody. :-) My jsme postavili u hlavní cesty cca 300 m pod obecním úřadem, takže i pod Husarůvkou, směrem od úřad na Domaslavice. Jestli to máte na hlavní, tak to musí být vedle nás někde. Teda pokud nemyslíš tu vedlejší ulici, která vede za úřadem doleva vedle školy, tam se také staví. :-) Tak akce hasičů mě dost štve, to byla dobrá příležitost, ale co se dá dělat. :-) Předtím jsme bydleli ve Věřňovicích a tam byl hrozný vzduch, tak jsem ráda, že jsme se konečně přestěhovali. Ahoj zatím a užívej pobyt bez internetu, to by měl na měsíc v roce absolvovat každý. :-D

Váš příspěvek
Reklama