Soc.dávky

Anonymni
3.10.09 12:20

Soc.dávky

Ahoj mamči,sem tu jen na skok a možná tohle téma už tady někde proběhlo tak se omlouvám.Ale právě se rocházím s přítelem a nahlásím se na sociálce jako svobodná matka,jenže zatím budu muset zůstat ve společným bytě,než najdu něco jiného.Mám 8mimi a potřebovala bych poradit co budu potřebovat na úřady a na co mám-nemám nárok.Bohužel jsem pozdě přišla na to,že přítel je hrozný lhář a podvodník,který nemá absolutní zájem o děti,z předchozího vztahu má dvě,na který snad pořádně neplatil nikdy,zato teď dostal dvou letou podmínku :cry: A mě řek,že na malou určitě nebude platit,ať se starám sama,ale když to nahlásím tak ho zavřou,ne?To znamená,že stejně od něho nedostanu ani korunu??Chjo omlouvám se,že si tady tak vylejvám srdce :oops: ,ale nevím si rady a vyšlo to všechno najevo,když jsme se dostali jeho dluhama,který mi zatajil!!!!!do finanční krize a vůbec se nestaral,že malá nemá co jíst,prakticky ho to vůbec nezajímalo a vůbec stím nic ndělal :evil: .Tak se ještě jednou moc omlouvám a díky za rady!Christy

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
3.10.09 12:35

Do dvou let by mel platit i na tebe.Nejspis je uvedenej v rodnem liste takze narok nebudes mit na nic az na nejake prispevky na bydleni ale to nevim jak to je.Pokud ti pul roku neposle alimenty myslim ze je to pul roku kydz tak me nekdo opravte tak pak by mohl jit sedet a nebo udelaji exekuci.A z vezeni ti alimenty posilat bude urcite.Tam si to pohlidaji.Jeste se da nechavat to strhavat od zamestnavatele primo pokud nejake ma.Drz se bude to narocne.jinak kdyz se zaregistrujes tak tady probiha diskuze s holkama ktere jsou na tom jak ty a tam ti poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
3.10.09 12:43

Zkus se zaregistrovat a napsat holkám ze skryté skupiny „Sama mama a tata“ - jsou to právě holky, které jsou s mimčem samy a vzájemně si radí a pomáhají.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
3.10.09 12:57

Lesinko ja byla rychlejsi. :lol: Akorat jsem nevedela nazev te skupiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
3.10.09 14:11
kattkka píše:
Lesinko ja byla rychlejsi. :lol: Akorat jsem nevedela nazev te skupiny.

Ty holky jsou super, mají můj obdiv - teď bývám v týdnu s holkama sama, chlop je služebně mimo a je to děs. Bývám ztahaná jak kotě…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.10.09 12:45

Soc.dávky

Ahojky asi sem úplně blbá :oops: ,ale kde teda najdu to sama máma a táta?To najdu jedině když se zaregistruju?a pak se tam dostanu jak??Dííííky moc za radu,ja bohužel nemám moc času tady všechno sjíždět,chjo :( christy

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.8.13 17:18

Mám postiženého syna a zažádali jsme si na auto o přízpěvek. Už to trvá 3 měsíce a pořád nic nám ještě nepřišlo. je možný že to tak dlouho trvá? Moc bych byla vděčná, kdyby mi někdo napsal jak to všechno probýhá. Děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
Martinka56432
27.8.13 09:37

odpověď

Trvá to ze zkušenosti i 12 měsíců hodně trpělivosti :D

• Nahlásit
  • Citovat
koleso
19.11.13 15:43

Na co mám JEŠTĚ nárok? Mám žádost o přídavek na dítě-mam problém-dostala jsem papír na roční příjmy to je po materské řijen listoped prosinec a v byvale praci mi potvrdila 3 měsíce, co jsem dělala, ale zahrnula do toho i odstupný a to už bylo tento rok leden unor březen

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama