Jeden den bez práce, sociální a zdravotní pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GianaS
Kecalka 477 příspěvků 14.09.18 08:58
Sociální a zdravotní pojištění

Ahoj ženy :-), potřebovala bych poradit…21.9 (Pátek) mi končí RD, v zaměstnání se mnou nepočítají, tudíž jsme rozvázali pracovní poměr dohodou k 22.9 (Sobota), nastupuji hned v pondělí 24.9 do nového zaměstnání…jde mi o ten jeden den (neděle 23.9), jestli mám řešit sociální a zdravotní a jak a kde :D nikdy jsem toto řešit nemusela, tak vůbec nevím. Předem děkuji za rady :-)

Reakce:
eumedon
Extra třída :D 13965 příspěvků 14.09.18 09:32
@GianaS píše:
Ahoj ženy :-), potřebovala bych poradit…21.9 (Pátek) mi končí RD, v zaměstnání se mnou nepočítají, tudíž jsme rozvázali pracovní poměr dohodou k 22.9 (Sobota), nastupuji hned v pondělí 24.9 do nového zaměstnání…jde mi o ten jeden den (neděle 23.9), jestli mám řešit sociální a zdravotní a jak a kde :D nikdy jsem toto řešit nemusela, tak vůbec nevím. Předem děkuji za rady :-)

Nic řešit nemusíš. Jeden den neřeš. Zdravotní pojišťovna řeší měsíce.

GianaS
Kecalka 477 příspěvků 14.09.18 12:53

@eumedon moc děkuji za odpověď a radu :-)

eumedon
Extra třída :D 13965 příspěvků 14.09.18 12:58
@GianaS píše:
@eumedon moc děkuji za odpověď a radu :-)

Ještě takhle: kdybys náhodou měla tak nízkou mzdu, že by zdravotní pojištění z ní bylo menší, než minimální zdravotní pojištění, tak by tě nový zaměstnavatel musel vyzvat, že to máš doplatit sama. Jenom že - když vynecháš jeden den a zrovna neděli? Možná, kdyby ti dal zrušení PP ve zkušební době.

Prostě neřeš to, že nebudeš jednu neděli zaměstnaná, není nic k řešení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >