Reklama

Jeden den bez práce, sociální a zdravotní pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GianaS
Kecalka 477 příspěvků 14.09.18 08:58
Sociální a zdravotní pojištění

Ahoj ženy :-), potřebovala bych poradit…21.9 (Pátek) mi končí RD, v zaměstnání se mnou nepočítají, tudíž jsme rozvázali pracovní poměr dohodou k 22.9 (Sobota), nastupuji hned v pondělí 24.9 do nového zaměstnání…jde mi o ten jeden den (neděle 23.9), jestli mám řešit sociální a zdravotní a jak a kde :D nikdy jsem toto řešit nemusela, tak vůbec nevím. Předem děkuji za rady :-)

Reklama

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 13231 příspěvků 14.09.18 09:32
@GianaS píše:
Ahoj ženy :-), potřebovala bych poradit…21.9 (Pátek) mi končí RD, v zaměstnání se mnou nepočítají, tudíž jsme rozvázali pracovní poměr dohodou k 22.9 (Sobota), nastupuji hned v pondělí 24.9 do nového zaměstnání…jde mi o ten jeden den (neděle 23.9), jestli mám řešit sociální a zdravotní a jak a kde :D nikdy jsem toto řešit nemusela, tak vůbec nevím. Předem děkuji za rady :-)

Nic řešit nemusíš. Jeden den neřeš. Zdravotní pojišťovna řeší měsíce.

GianaS
Kecalka 477 příspěvků 14.09.18 12:53

@eumedon moc děkuji za odpověď a radu :-)

eumedon
Extra třída :D 13231 příspěvků 14.09.18 12:58
@GianaS píše:
@eumedon moc děkuji za odpověď a radu :-)

Ještě takhle: kdybys náhodou měla tak nízkou mzdu, že by zdravotní pojištění z ní bylo menší, než minimální zdravotní pojištění, tak by tě nový zaměstnavatel musel vyzvat, že to máš doplatit sama. Jenom že - když vynecháš jeden den a zrovna neděli? Možná, kdyby ti dal zrušení PP ve zkušební době.

Prostě neřeš to, že nebudeš jednu neděli zaměstnaná, není nic k řešení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama