Sociální činnost - maturita = materiály

6
23.8.20 22:26

Sociální činnost -maturita =materiály

Ahoj všem! ???? rozhodla jsem si dodělat nástavbu (maturitu) obor sociální činnost, kdysi jsem tento obor studovala, bohužel už nemám materiály… najde se někdo ochotný kdo toto studoval a poslal by mi různé materiály? ❤️ Jinný obor si vybírat nechci a pomalu ani na výběr nemám, studuji ošetřovatelství, sestra být nemohu kvůli očnímu postížení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
488
24.8.20 08:35

Jaké materiály konkrétně? Něco bych možná ještě našla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.8.20 11:11

@meduzka23 maturitní otázky, sešity :) zápisky :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
24.8.20 11:51

@AndreaRe No ale jaké předměty. Každá škola tento obor učí trochu jinak. Měla bych zpracovanou speciální pedagogiku. Cca 200 maturitních otázek. Od somatopedie až po psychopedii. Mám i čtenářský deník ale výběr knih je na každé škole taky jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.8.20 12:06
@meduzka23 píše:
@AndreaRe No ale jaké předměty. Každá škola tento obor učí trochu jinak. Měla bych zpracovanou speciální pedagogiku. Cca 200 maturitních otázek. Od somatopedie až po psychopedii. Mám i čtenářský deník ale výběr knih je na každé škole taky jiný.

To vam opravdu nereknu, jelikoz to sama nevim a na strankach to bohuzel vubec nemohu najit :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
24.8.20 12:09

@AndreaRe Opravdu tam není přehled předmětů? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.8.20 12:10
@meduzka23 píše:
@AndreaRe Opravdu tam není přehled předmětů? 8o

Nikde sem to nenasla, vcera jsem na to koukala ale mrknu jeste jednou, mohu vas poprosit o mail pro lepsi komunikaci? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama