Sociální dávky, doplatek na bydlení, příspěvek na bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Enonym
Povídálka 14 příspěvků 02.03.14 15:39
Sociální dávky doplatek na bydlení príspevek na bydlení

Chtěla jsem se zeptat co dělat v mé situaci..Jsem s přítelem máme dvě děti jedno chodí do školy a druhé do školky. Bydlíme v jeho bytě a nyní jsme se rozešli. Takže se máme odstěhovat a chtěla bych se zeptat co dělat? když vlastně nemám ani bydlení ani vybavení prostě nic.do práce jsem nastoupila min. měsíc ale tam budu asi muset skončit protože zase nebude hlídaní a bohužel se chci stěhovat do vedlějšího města tudíš tato práce je nerealná. Tak bych se chtěla zeptat jak postupovat co dělat :nevim: Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Aditiv
Kecalka 370 příspěvků 02.03.14 15:43
@Enonym píše:
Chtěla jsem se zeptat co dělat v mé situaci..Jsem s přítelem máme dvě děti jedno chodí do školy a druhé do školky. Bydlíme v jeho bytě a nyní jsme se rozešli. Takže se máme odstěhovat a chtěla bych se zeptat co dělat? když vlastně nemám ani bydlení ani vybavení prostě nic.do práce jsem nastoupila min. měsíc ale tam budu asi muset skončit protože zase nebude hlídaní a bohužel se chci stěhovat do vedlějšího města tudíš tato práce je nerealná. Tak bych se chtěla zeptat jak postupovat co dělat :nevim: Děkuji

Asi priste vic planovat a nerozchazet se s chlapem kdyz mas dve deti a zadnej majetek ani jistoty…

Ali-Ali
Extra třída :D 11133 příspěvků 02.03.14 15:46

„mame se odstehovat“? jsou to sand i jeho deti, ne?
to je jeho predstava, ze pujdou na ulici?

KamiNika
Kecalka 291 příspěvků 02.03.14 15:46

Nevim, co chces slyset, kazdopadne budes muset situaci nejak zvladnout. Pokud jsou deti pritele, neni snad takove hov…,ze by ti nedal aspon detsky pokojik a zakl. veci-lednicka, pracka…Pokud mas deti ve skole, ve skolce, tak snad neni problem najit si praci na 8h denne, ne? Jinak muzes zadat o pr.na bydleni, ale to az po 3mes, muzes zkusit hmotku, ale tam musis mit soudne vyzivne atd, pridavky zkus taky…proste to vse oblitej a uvidis.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21627 příspěvků 02.03.14 15:46

Tak mu nech deti :nevim:

sophinka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.14 15:49

Proč se chceš stěhovat do jiného města, když v tom kde jsi mají děti školu, školku? To jim budeš v březnu měnit všechno?

Maden
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 02.03.14 15:50

@Enonym rozchod je definitivní? proč se musíš stěhovat někam, kde nemáš práci?

karfice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.14 15:54
@pikola píše:
Tak mu nech deti :nevim:

Jsem pro, děti mu na nějakou dobu nech, ať se stará a ty se mezitím zařiď.

kubykula
Kelišová 5345 příspěvků 02.03.14 15:58

V jiném městě budeš mít práci jistou? co nová školka, škola?? představuješ si to nějak jednoduše ne? :nevim:

KamiNika
Kecalka 291 příspěvků 02.03.14 15:59

Co kdyz tam ma rodinu, pratele? :nevim:

Enonym
Povídálka 14 příspěvků 02.03.14 15:59

Tak já pokud bych zustala i v tomhle meste tak tu práci mít nebudu moct, protože kdo by mi ty děti hlídal to fakt nevím už ted je problém to nějak vymyslet aby je měl kdo vyzvednout a pokud bych bydlela jinde tak ty děti nebudu mít na noc nikdy protože mám směny takové, že by to nešlo. V tomto městě neznám nikoho a představa, že ho tu budu potkávat s nějakou jinou…a děti mu nechat? to né to bych nedokázala bez nich nevydržím ani jednu noc…

Enonym
Povídálka 14 příspěvků 02.03.14 16:00

A tam mam rodinu..

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30800 příspěvků 02.03.14 16:01

Jistě jsi měla nějaký záložní plán, když sis s ním do takto nastavených podmínek pořizovala dvě děti.

karfice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.14 16:02
@Enonym píše:
Tak já pokud bych zustala i v tomhle meste tak tu práci mít nebudu moct, protože kdo by mi ty děti hlídal to fakt nevím už ted je problém to nějak vymyslet aby je měl kdo vyzvednout a pokud bych bydlela jinde tak ty děti nebudu mít na noc nikdy protože mám směny takové, že by to nešlo. V tomto městě neznám nikoho a představa, že ho tu budu potkávat s nějakou jinou…a děti mu nechat? to né to bych nedokázala bez nich nevydržím ani jednu noc…

Pár dní bez dětí vydržíš, dokud se nezařídíš! To mi zas nevykládej.
Když je dáváš na víkend k babičce, taky bez nich vydržíš.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21627 příspěvků 02.03.14 16:02

Tak pokud budes bydlet u nich, tak na davky zapomen. Navic co alimenty, tatinek deti vidat nebude ze je pusti tak daleko?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama