Sociální práce s duševně nemocnými

11.3.17 15:55

Sociální práce s duševně nemocnými

Dobrý den,
zajímalo by mě konkrétně jaká je konkrétní náplň práce sociálního pracovníka s duševně nemocnými. Jak prakticky vypadá pracovní týden. Jaký je poměr práce se samotnými lidmi a administrativní práce. Ráda bych časem v této oblasti možná hledala práci, ale bojím se, že je spíše potřeba určitá praktičnost a organizace než potřeba empatičnosti a umění s těmi lidmi komunikovat.(chtěla jsem racovat jako psycholožka, ale nakonec mě studium zavedlo jinam a teď ujž je trochu pozdě a tohle mi přišlo jako zajímavá možná varianta).Moc děkuji hlavně za osobní parcovní zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.3.17 16:04

Dobry den, rada bych vam poskytla potrebne info, pracovala jsem s temito lidmi x let a byla to ta nejlepsi prace co me potkala. Je to ale na dyl pokud mate zajem rada vam napisu zitra vecer popr v tydnu. Dnes jsem na chate a psat pres telefon neni nic moc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 16:07

Moc děkuju. Kdykoliv se Vám to bude hodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11329
11.3.17 21:33

Jestli studujete, tak si především najděte praxi a nebo začněte při studiu dobrovolničit. Bez toho oboru neporozumíte.

Náplň sociálního pracovníka v oblasti dušenvího zdraví se jaksi liší podle toho v jaké organizaci dělá a v jaké oblasti, že. Dost odlišné je práce v léčebně, v terénní či komunitní práci a nebo v rámci krizové intervenci, poradenství a podobně. Stejně tak jaksi na různých pozicích - koordinátor projektu bude dělat něco jiného, než terénní pracovních.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 20:28

Dobrý den, mohla bych poprosit o slíbenou osobní zkušenost s duševně nemocnými? Moc děkuji
Pěkný víkend
Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama