Sociální práce ve veřejné správě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 04.03.17 17:32
Sociální práce ve veřejné správě

Ahoj :mavam: Mam dotaz ohledně studia tohoto oboru, hlavně na JČU. Ráda bych si podala přihlášku, ale koukala jsem, že není na výběr z jauyků a studuje se pouze angličtina. a já neumím anglicky ani kváknout…jen německy. Je ta angličtina hodně těžká?? díky za odpovědi :)

Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 04.03.17 17:56

Jako státní zaměstnanec nemusíš umět nic. Státní úředníci se za neschopnost nevyhazují, ale povyšují.

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 04.03.17 18:06

@AlphaOmega no,tak dekuju, ale to je mi k nicemu…

odlaska
Kecalka 298 příspěvků 04.03.17 19:08

No angličtina je těžká z pohledů časů - nevím, kolik jich má němčina, ale anglina docela dost.. :D
Jinak samozřejmě, pokud je píle, tak se dá vše naučit a rozhodně je třeba anglina snadnější než francouzština, učila jsem se oba, tak mohu porovnat..
Ale nejsem si jistá, zda na ten obor nebude již potřeba nějaká úroveň znalostí?

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 04.03.17 19:11

@odlaska ja mam svagrovou v anglii, budou tu zase cely prazdniny, neco bych se snad naucila, ale mam z toho strach no… nemcina je pry slozitejsi, ale nemuzu porovnat, takze tezko rict :)

nozu
Extra třída :D 11673 příspěvků 04.03.17 19:26

@Lejlinka88 hele, co mám zkušenost před mnoha, mnoha lety z VŠ, tak tam sice byl jeden jazyk, ale možnost výběru z více úrovní. Zkus si zavolat na studijní oddělení na školu a vyptej se na to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >