Sociální práce Voš nebo Bc?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 12:17

Sociální práce Voš nebo Bc?

Studoval jste někdo? případně kde a jak jste byli spokojeni? Ráda bych studovala kombinovaně, zvažuji VOŠ nebo Bc., dost lidí mi říká, ať jdu rovnou na Bc, ale v případné práci to bude jedno i co se týče financí, ne?
Jsem z Prahy, blíže mám samozřejmě Vošku, kombinovaně to lze snad jen v Hradci, což je dál..
Jinak budu ráda za jakékoliv zkušenosti.
Ano, vím, že finanční stránka asi nejlepší není, ale nechci to dělat pro peníze.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7295
17.10.21 12:32

Vždy máš lepší v jakémkoli oboru studovat Bc. pro případ, že bys chtěla pokračovat na Mgr. Obojí máš na 3 roky, výhody Vošky mi jsou neznámé. Snad krom toho, že na Vošku se asi nemusí dělat přijímačky, ale to si nejsem jistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
17.10.21 12:38

Vždy je lepší jít na Bc. v tomto rozhodování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4582
17.10.21 12:40

Ahoj, studovala jsem VOŠ sociálně právní, bylo to fajn, hodně praxe, atd. Ale pak jsem stejně šla ještě na VŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13983
17.10.21 13:10

Mám Vos i VŠ. VOŠ je moc fajn, doporučuji, jenže, stejně tě to donutí, i tak nějak vnitřně, abys šla dál.
Hele, ale na většinu pozic ta VOŠ fakt stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13983
17.10.21 13:13

@Saffiraa sla jsi na navazující?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4582
17.10.21 14:36

@g.sandova Ne, šla jsem na speciální pedagogiku, tzn. dalších 5 let studia na Mgr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13983
17.10.21 14:47

@Saffiraa aha, takže specka. Taky jsem ten obor chtěla, ale nakonec budu podávat přihlášku na nmgr, na sociální pedagogiku.
Specku bych samozřejmě musela taky celou od začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4582
17.10.21 14:55

@g.sandova Mě ta práce moc baví, takže jsem ráda, že jsem vystudovala celý magisterský obor a mám plnou kvalifikaci. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
17.10.21 15:34

@Saffiraa Nestudovala si obor v Prerove? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7642
17.10.21 15:40
@Anonymní píše:
Studoval jste někdo? případně kde a jak jste byli spokojeni? Ráda bych studovala kombinovaně, zvažuji VOŠ nebo Bc., dost lidí mi říká, ať jdu rovnou na Bc, ale v případné práci to bude jedno i co se týče financí, ne?
Jsem z Prahy, blíže mám samozřejmě Vošku, kombinovaně to lze snad jen v Hradci, což je dál..
Jinak budu ráda za jakékoliv zkušenosti.
Ano, vím, že finanční stránka asi nejlepší není, ale nechci to dělat pro peníze.

Jestli chceš pracovat jako sociální pracovník, tak tam je jedno, jestli máš vošku nebo vejšku. Já jsem na vošce a když budu chtít (a jestli tu školu vůbec dodělám :mrgreen: ), tak můžu nastoupit na vejšku do třeťáku a toho bakaláře si dodělat.

Jinak VŠ sociální je dálkově i v Ústí nad Labem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4582
17.10.21 16:19

@Mgree Ne, VOŠ jsem studovala v Praze a specku v Hradci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13983
17.10.21 16:56

@PetraJ tak šla i na UK a na UHK též, vos také kombi studium. Možnosti jsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13983
17.10.21 17:34
@Saffiraa píše:
@g.sandova Mě ta práce moc baví, takže jsem ráda, že jsem vystudovala celý magisterský obor a mám plnou kvalifikaci. :palec:

Ja ti to rada věřím. Mě baví ta sociální práce asi víc, no, takže teď bych ráda dokončila vzdělání tím, že si dodělám nmgr, a vybrala jsem sociální pedagogiku. Je to hezký propojení a ten obor mě zase posune trošku jinam, ale tam, kam chci :)
Nejdříve jsem si myslela, že e mi bude stačit bakalářské, ale chci to zkusit, ten magisterský titul zase otevírá další možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat