Sociální pracovník a výslech dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 21.02.17 08:22
Socialni pracovnik a vyslech ditete.

Mam dva syny ve sve peci. Starsi mel chvilkovy vykyv v jidle a ja to ve slabe chvilce rekla svemu ex ten se ani nezajimal o co jde. Pak ale bez meho vedomi dotahl petileteho syna na OSPOS a nechal jej tam vyslychat jejich pracovnikem. Jde mi o to, ze sama jsem v uzkem kontaktu s OSPOS jen s jinou pracovnici pod kterou spadame kvuli trvalemu pobytu, a strasne me nastvalo, byl syn u jejich pracovnika bez meho vedomi a jeste ho pak vezl muj ex na setreni. Tak, ze ma otazka, mam pravdu kdyz si myslim, ze mne musi informovat o takovychto krocich predem kdyz mam dite ve vyhradni peci. A druha otazka da se brat to ze ex vozi socialniho pracovnika po setreni jako zaujatost? Nebo to jen me prijde minimalne nevhodne :cert: :cert: :cert:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 10998 příspěvků 21.02.17 08:27

Podle mne muze. Kdyz ma pochybnosti o tve vychove ma se jit ptat tebe jestli to muze resit? Otcovska prava jsou stejna jako materska a predpokladam, ze je nema omezena soudem

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 08:28

@helbell nemusíš o tom vědět - aji on je zákonný zástupce.. to že někde vozí soc prac je divný, ale proč to hned bereš jako útok? :think: pokud si s dítětem ten člověk popovídal, nic se neděje, ne? :think:

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 21.02.17 08:36

To by bylo v poradku samozrejme, teda pokud by mel o syny zajem a nechtel jen utocit na me ale to by bylo na dlouhe vypraveni. Me jde o to jestli musi informovat o tomto vyslechu socialni pracovnik? Ma byvala ospodacka tvrdila, ze musi. Ja se klidne necham prosetrovat nebylo by to poprve nemam co skryvat. Ale pokud mam deti v peci nemela bych o tom vedet. A kdyz je to domluvene tri dny predem mela bych to vedet stejnou dobu ne? Nikdo me z niceho neobvinil tak nevim jakym pravem. Pred rozvodem jsem mela nehlasena setreni v celku bezne. Proste stali pred domem vse prosli byly ve skolce vsude a jen rekli ze to je pozdrav od manzela (ktery se tim ani netajil).

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 21.02.17 08:37

@helbell pokud mas vyhradni peci a ne celkovou muze…pokud ne nemel by bez tebe nic pokud si vse z pojistovny nehradil ty vysetreni…pokud nesel k dr co chodite neni registrovana a tudiz si musi hradit navstevu jinak je to pojistny podvod…a bez karticky by ho nemeli ani prijmout…to, ze vozi soc. pracovnik bych pouzila pac to normalni neni..tak ze to musel byt znami a to bych uz zahodila za hlavu pokud je rozumna soudkyne (pokud budete u soudu ) se akorat vysmeje…

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 21.02.17 08:40
@martina.se píše:
@helbell nemusíš o tom vědět - aji on je zákonný zástupce.. to že někde vozí soc prac je divný, ale proč to hned bereš jako útok? :think: pokud si s dítětem ten člověk popovídal, nic se neděje, ne? :think:

Me jde o to ze manzel mi nic nerekne a ze socialky taky ne. Tak co vlastne tedy znamna, ze je mam v peci? Nejak nerozumim svym pravum. Povynostem ano

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 08:44
@helbell píše:
Me jde o to ze manzel mi nic nerekne a ze socialky taky ne. Tak co vlastne tedy znamna, ze je mam v peci? Nejak nerozumim svym pravum. Povynostem ano

a on snad není otec? má stejná práva a povinnosti jako Ty, že je máš svěřené v péči neznamená, že on nic nemůže… je to otec, je, hotovo.. Ano, nic Ti ani on, ani socka nemusí, pokud by něco zjistili, pak se staneš účastníkem řízení.

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 21.02.17 08:49

Holky aby jste rozumely nejsem zadna matka co chce synum vzit tatu. Naopak je ma vic nez je mam mit (je to velka chyba jak se ukazuje ale je mi lito deti). My jsme si s nim ale vazne uzili strasne zleho az jsme skoncili v azilaku. A kdyz vidi ze jsem se zvedla mam svuj byt mela jsem praci vse i bez nej zacal zase kopat. Me ani tak nevadi, ze vzal syna na pohovor na socialku ale proc me o tom socialka informovala az potom a ne predem. Pritom nas spis zna cely prazsky OSPOD.

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 21.02.17 08:52
@martina.se píše:
a on snad není otec? má stejná práva a povinnosti jako Ty, že je máš svěřené v péči neznamená, že on nic nemůže… je to otec, je, hotovo.. Ano, nic Ti ani on, ani socka nemusí, pokud by něco zjistili, pak se staneš účastníkem řízení.

Tak ze pokud ma i stejne povinnosti proc neplati detem co ma a proc je to nevymahatelne? Zajimava prava ma…

tynaterezka
Závislačka 2864 příspěvků 21.02.17 08:59

@helbell jen nechapu jak pises, ze nema zajem a pritom sel s nim k dr ma tedy nejaky styk nebo ne?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 09:01
@helbell píše:
Tak ze pokud ma i stejne povinnosti proc neplati detem co ma a proc je to nevymahatelne? Zajimava prava ma…

a didi… pokud Ti dluží alíky, máš páky, jak to vymáhat atd.. nic není nevymahatelné.. tohle jsou jen pomsty, jak tak koukam :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49192 příspěvků 21.02.17 09:09
@helbell píše:
Mam dva syny ve sve peci. Starsi mel chvilkovy vykyv v jidle a ja to ve slabe chvilce rekla svemu ex ten se ani nezajimal o co jde. Pak ale bez meho vedomi dotahl petileteho syna na OSPOS a nechal jej tam vyslychat jejich pracovnikem. Jde mi o to, ze sama jsem v uzkem kontaktu s OSPOS jen s jinou pracovnici pod kterou spadame kvuli trvalemu pobytu, a strasne me nastvalo, byl syn u jejich pracovnika bez meho vedomi a jeste ho pak vezl muj ex na setreni. Tak, ze ma otazka, mam pravdu kdyz si myslim, ze mne musi informovat o takovychto krocich predem kdyz mam dite ve vyhradni peci. A druha otazka da se brat to ze ex vozi socialniho pracovnika po setreni jako zaujatost? Nebo to jen me prijde minimalne nevhodne :cert: :cert: :cert:

a jak to vnímáš ty? Kdyby jsi něco takového chtěla udělat ty, nechat dítě promluvit s nějakým odborníkem, požádala by jsi o souhlas otce dítěte?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49192 příspěvků 21.02.17 09:14
@helbell píše:
Me jde o to ze manzel mi nic nerekne a ze socialky taky ne. Tak co vlastne tedy znamna, ze je mam v peci? Nejak nerozumim svym pravum. Povynostem ano

to, že je má v péči neznamená, že on byl zbaven rodičovské zodpovědnosti. Může úplně to samé, co ty. Jen s dětma tráví méně času. Má jen právo na styk, ne povinnost pečovat. Rodičovská práva nejsou nijak omezena. takže se přesně v souladu s rozsudkem o ně starat nemusí a má právo je vozit po jakých vyšetřeních a sociálkách, jak si vzpomene, stejně jako ty. Pokud jsi chtěla, aby se staral, měla jsi chtít střídavou péči.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49192 příspěvků 21.02.17 09:14
@helbell píše:
Tak ze pokud ma i stejne povinnosti proc neplati detem co ma a proc je to nevymahatelne? Zajimava prava ma…

alimenty vymyhatelné jsou.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 09:26

No zakladatelko nevím jak teda to máte mezi sebou, ale v zájmu dětí je prostě jediné a to, domluvit se v míru. I když si budeš připadat jako největší idiot, prostě vždycky se snaž o smír. Ať se ti to líbí nebo ne. Aby na mě někdo posílal sociálku opakovaně jen tak z plezíru, hanbou bych se propadla. Dneska teda jak vidím žijí lidé opravdu různě. Normálně si s otcem svých synů sedni a řekněte si co je možné udělat proto, aby vaše děti netrpěly rozpadem rodiny. Nic jiného by vás ani nemělo zajímat. Z nějakého důvodu to asi dělá, že je bere na šetření a z nějakého důvodu ti neposílá alimenty. To jsou ale věci, které musíte vyřešit bez účasti dětí. Tydle války a naschvály, které mají zhoršující se tendenci prostě nic dobrého nikomu nepřinesou. A asi když máte dvě děti, tak jste se někdy spolu bavit museli, ne? :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >