Sociální pracovník na úřadě práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.02.18 12:44
Sociální pracovník na úřadě práce

Ahoj.

U nás ve městě se uvolnilo místo na sociální pracovníka PnP. Obor man vystudovaný, VOŠ. Do výběrového řízení jsem se přihlásila, ALE… Roky jsem ze školy a roky bez místa v oboru, tudíž v hlavě nic není. Snažím se na výběrové řízení připravit, ale moc to nejde.

Jak je to, prosím, s pracovní dobou? Pondělí a středa jsou mi jasné: 8-17 hodin určitě z toho hodina pauza. Ale zbytek? Chápu, že hodiny pro veřejnost jsou jiné, než pracovní doba.

Bylo mi spěšně řečeno, že doba je flexibilní 6-17 hodin každý den s tím, že musí být týdne splněno 40 hodin…

Jak to máte, prosím, vy? Případně, zkušenosti s touto pozici? Do teď jsem pracovala rukama a vyhovovalo mi to. Ale místo skončilo. Jsem ráda za práci od po-pá s pevnou pracovní dobou a práci, že si udělám svoje a jdu s čistou hlavou domů.

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4231 příspěvků 21.02.18 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj.

U nás ve městě se uvolnilo místo na sociální pracovníka PnP. Obor man vystudovaný, VOŠ. Do výběrového řízení jsem se přihlásila, ALE… Roky jsem ze školy a roky bez místa v oboru, tudíž v hlavě nic není. Snažím se na výběrové řízení připravit, ale moc to nejde.

Jak je to, prosím, s pracovní dobou? Pondělí a středa jsou mi jasné: 8-17 hodin určitě z toho hodina pauza. Ale zbytek? Chápu, že hodiny pro veřejnost jsou jiné, než pracovní doba.

Bylo mi spěšně řečeno, že doba je flexibilní 6-17 hodin každý den s tím, že musí být týdne splněno 40 hodin…

Jak to máte, prosím, vy? Případně, zkušenosti s touto pozici? Do teď jsem pracovala rukama a vyhovovalo mi to. Ale místo skončilo. Jsem ráda za práci od po-pá s pevnou pracovní dobou a práci, že si udělám svoje a jdu s čistou hlavou domů.

No kamarádka to měla tak, že v práci kromě těch hodin, co píšeš musela být mezi 8 - 13, takže záleželo na ní, jak si to poskládala.

Anonymní  21.02.18 14:01

No, s cistou hlavou to asi uplne nebude…nevim jak ty, ale me to srotovalo i doma, obcas i v noci. Pevna pracovni doba je myslim centralne 7:30-13:00, jinak se muzes domluvit na pracovisti, ale musi byt samozrejme zajisten chod kancelare.

Danielss
Stálice 76 příspěvků 24.02.18 19:07

Chci oživit téma. Řeší úřad práce, když se nedostavim na pohovor u nich? Jde o to, že mám zájem pracovat manuálně, ve firmě kde dřív. Nemám nic jistého, ale raději bych dala přednost tomuto

P4ja
Závislačka 4231 příspěvků 25.02.18 16:20

@Danielss ano, dojít musíš, ale nastoupit ne, pokud máš důvod. Je dobré to říct tvé úředníci. Někde to omluví ale někde musíš dojít. Kamarád tak musel v létě obcházet firmy, i když v září nastupoval na VŠ.

Danielss
Stálice 76 příspěvků 25.02.18 16:42

@P4j Popravdě, o místo nesotjim, nic neumím a popravdě mám od soboty asi nachlazení ledvin a nějakou virózu… Omluva lékař dá se?

iiiv
Extra třída :D 10531 příspěvků 25.02.18 16:54

@Danielss tak jasně, když budeš nemocná, tak nebudeš chodit přeci po schůzkách

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama