Reklama

Sociální pracovník na úřadě práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 12:44
Sociální pracovník na úřadě práce

Ahoj.

U nás ve městě se uvolnilo místo na sociální pracovníka PnP. Obor man vystudovaný, VOŠ. Do výběrového řízení jsem se přihlásila, ALE… Roky jsem ze školy a roky bez místa v oboru, tudíž v hlavě nic není. Snažím se na výběrové řízení připravit, ale moc to nejde.

Jak je to, prosím, s pracovní dobou? Pondělí a středa jsou mi jasné: 8-17 hodin určitě z toho hodina pauza. Ale zbytek? Chápu, že hodiny pro veřejnost jsou jiné, než pracovní doba.

Bylo mi spěšně řečeno, že doba je flexibilní 6-17 hodin každý den s tím, že musí být týdne splněno 40 hodin…

Jak to máte, prosím, vy? Případně, zkušenosti s touto pozici? Do teď jsem pracovala rukama a vyhovovalo mi to. Ale místo skončilo. Jsem ráda za práci od po-pá s pevnou pracovní dobou a práci, že si udělám svoje a jdu s čistou hlavou domů.

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 21.02.18 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj.

U nás ve městě se uvolnilo místo na sociální pracovníka PnP. Obor man vystudovaný, VOŠ. Do výběrového řízení jsem se přihlásila, ALE… Roky jsem ze školy a roky bez místa v oboru, tudíž v hlavě nic není. Snažím se na výběrové řízení připravit, ale moc to nejde.

Jak je to, prosím, s pracovní dobou? Pondělí a středa jsou mi jasné: 8-17 hodin určitě z toho hodina pauza. Ale zbytek? Chápu, že hodiny pro veřejnost jsou jiné, než pracovní doba.

Bylo mi spěšně řečeno, že doba je flexibilní 6-17 hodin každý den s tím, že musí být týdne splněno 40 hodin…

Jak to máte, prosím, vy? Případně, zkušenosti s touto pozici? Do teď jsem pracovala rukama a vyhovovalo mi to. Ale místo skončilo. Jsem ráda za práci od po-pá s pevnou pracovní dobou a práci, že si udělám svoje a jdu s čistou hlavou domů.

No kamarádka to měla tak, že v práci kromě těch hodin, co píšeš musela být mezi 8 - 13, takže záleželo na ní, jak si to poskládala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 14:01

No, s cistou hlavou to asi uplne nebude…nevim jak ty, ale me to srotovalo i doma, obcas i v noci. Pevna pracovni doba je myslim centralne 7:30-13:00, jinak se muzes domluvit na pracovisti, ale musi byt samozrejme zajisten chod kancelare.

Danielss
Stálice 76 příspěvků 24.02.18 19:07

Chci oživit téma. Řeší úřad práce, když se nedostavim na pohovor u nich? Jde o to, že mám zájem pracovat manuálně, ve firmě kde dřív. Nemám nic jistého, ale raději bych dala přednost tomuto

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 25.02.18 16:20

@Danielss ano, dojít musíš, ale nastoupit ne, pokud máš důvod. Je dobré to říct tvé úředníci. Někde to omluví ale někde musíš dojít. Kamarád tak musel v létě obcházet firmy, i když v září nastupoval na VŠ.

Danielss
Stálice 76 příspěvků 25.02.18 16:42

@P4j Popravdě, o místo nesotjim, nic neumím a popravdě mám od soboty asi nachlazení ledvin a nějakou virózu… Omluva lékař dá se?

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 25.02.18 16:54

@Danielss tak jasně, když budeš nemocná, tak nebudeš chodit přeci po schůzkách

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >