Sociální práskač?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 08:11
sociální práskač ?

Tak jsem si myslela že jsem udělala dobře podle svého svědomí a teď nějak nevím… Mám „kamarádku“ vyč…ou šíleně. Holka šikovná si dokáže vyřídit od státu každou korunku. No a mě už fakt dopálilo, že všechno má „na černo“ Teď mě teda dostala úplně. Potřebovala si odkoupit byt. Přišla za mím manželem, který i zaměstnává aby ji potvrdil příjem pro banku který si vymyslela ( bavíme se o dvojnásobku skutečnosti) Manžel odmítl a spustil se děsný řev od urážek po vyhrožování kdečím. Nakonec opravdu došla na pracák a nahlásila manžela pro porušování pracovní smlouvy, proběhlo šetření a výsledek byl že nic takového se nekoná. Nicméně to na vztazích nepřidalo protože ona teď samozřejmě vykládá po okolí kde co. Zvedla jsem telefon abych s ní promluvila a chtěla jen ať to řeší pracovně a ne pomluvama dětí a podobně. No jasně poslala mě do pr… s tím že jsem vyžírka a kde co. No tak jsem si řekla že pokud si dokáže přivydělat od státu k výplatě skoro 14 000 tak ať si to obhájí. ( příspěvek na bydlení, příspěvek na benzín a péči o nemocnou dceru která bydlí u babičky,…) takže jsem neužívání dávek oznámila… ano hlavní roly hrál vztek a ublíženost, ale…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 10.11.14 08:14
@Anonymní píše:
Tak jsem si myslela že jsem udělala dobře podle svého svědomí a teď nějak nevím… Mám „kamarádku“ vyč…ou šíleně. Holka šikovná si dokáže vyřídit od státu každou korunku. No a mě už fakt dopálilo, že všechno má „na černo“ Teď mě teda dostala úplně. Potřebovala si odkoupit byt. Přišla za mím manželem, který i zaměstnává aby ji potvrdil příjem pro banku který si vymyslela ( bavíme se o dvojnásobku skutečnosti) Manžel odmítl a spustil se děsný řev od urážek po vyhrožování kdečím. Nakonec opravdu došla na pracák a nahlásila manžela pro porušování pracovní smlouvy, proběhlo šetření a výsledek byl že nic takového se nekoná. Nicméně to na vztazích nepřidalo protože ona teď samozřejmě vykládá po okolí kde co. Zvedla jsem telefon abych s ní promluvila a chtěla jen ať to řeší pracovně a ne pomluvama dětí a podobně. No jasně poslala mě do pr… s tím že jsem vyžírka a kde co. No tak jsem si řekla že pokud si dokáže přivydělat od státu k výplatě skoro 14 000 tak ať si to obhájí. ( příspěvek na bydlení, příspěvek na benzín a péči o nemocnou dceru která bydlí u babičky,…) takže jsem neužívání dávek oznámila… ano hlavní roly hrál vztek a ublíženost, ale…

dpravila si dobre..a ja bych taketo krasky hlasila hned-nie az ked by sa ma to osobne tykalo..vdaka takymto maju slusny ludia dane take ake maju atd atd atd…

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 10.11.14 08:14

Tak co řešíš? už se stalo.. a ve své podstatě ji v tom podporujete, tak se nediv :nevim: jediné štěstí, že jí chlap nepotvrdil ty papíry.. :zed:

ka2ka
Extra třída :D 14178 příspěvků 10.11.14 08:15
@Anonymní píše:
Tak jsem si myslela že jsem udělala dobře podle svého svědomí a teď nějak nevím… Mám „kamarádku“ vyč…ou šíleně. Holka šikovná si dokáže vyřídit od státu každou korunku. No a mě už fakt dopálilo, že všechno má „na černo“ Teď mě teda dostala úplně. Potřebovala si odkoupit byt. Přišla za mím manželem, který i zaměstnává aby ji potvrdil příjem pro banku který si vymyslela ( bavíme se o dvojnásobku skutečnosti) Manžel odmítl a spustil se děsný řev od urážek po vyhrožování kdečím. Nakonec opravdu došla na pracák a nahlásila manžela pro porušování pracovní smlouvy, proběhlo šetření a výsledek byl že nic takového se nekoná. Nicméně to na vztazích nepřidalo protože ona teď samozřejmě vykládá po okolí kde co. Zvedla jsem telefon abych s ní promluvila a chtěla jen ať to řeší pracovně a ne pomluvama dětí a podobně. No jasně poslala mě do pr… s tím že jsem vyžírka a kde co. No tak jsem si řekla že pokud si dokáže přivydělat od státu k výplatě skoro 14 000 tak ať si to obhájí. ( příspěvek na bydlení, příspěvek na benzín a péči o nemocnou dceru která bydlí u babičky,…) takže jsem neužívání dávek oznámila… ano hlavní roly hrál vztek a ublíženost, ale…

no myslím, že se tu strhne pěkná hádka, ale podle mě jsi udělala dobře :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 08:19

@martina.se jak podporujeme tím že u nás musí mít ofiko smlouvu a ne levotu. Jedině možná tím že jsem o "přivýdělku " věděla. Co řesím? Vím že už se stalo jen chci popovídat a upustit páru a znát názor ostatních.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 10.11.14 08:19

Podle mě jsi taky udělala dobře, navíc bych jí vyhodila. Smlouvu má na dobu určitou nebo neurčitou?

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 10.11.14 08:20
@Anonymní píše:

Podle me taky dobře doufám ze ji to všechno seberou a bude něco muset zpětne vrátit.
A to je kamarádka? Ja byt manželem v první chvíli a možnosti ji vyhodím tohle je vrchol.

Šarlota4
Extra třída :D 10642 příspěvků 10.11.14 08:20

Udelala jsi dobre. Docela by me zajimalo jak to cele dopadne nebo dopadlo :)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 10.11.14 08:20
@Anonymní píše:
@martina.se jak podporujeme tím že u nás musí mít ofiko smlouvu a ne levotu. Jedině možná tím že jsem o "přivýdělku " věděla. Co řesím? Vím že už se stalo jen chci popovídat a upustit páru a znát názor ostatních.

počítej s tím, že tu bude mela.. za mě? mělas ji prásknout už dávno.. nesnáším vychcance.. :poblion: jinak přesně - vědělas o „přivýdělku“. Doteď Ti to přišlo v pohodě?

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 10.11.14 08:22
Strhne se tu mela, s tím počítej a možná ošklivá, ale prostě být zaměstnavatelem není jednoduché, musíš počítat s tím, že loajalita v této zemi nefunguje a že od zaměstnanců se někdy dočkáš věcí, kterým bys ani nevěřila.
@Anonymní píše:
Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 10.11.14 08:23

@martina.se
Myslím ze nepřišlo jen to člověk neresi ale když usila takovou boudu a ještě dela zle a naschvály taky bych se tak zachovala a nahlasila ji…

mmmmm02
Stálice 85 příspěvků 10.11.14 08:25

Zakladatelko, muzes mi napsat prosim SZ? Zvazuju neco podobneho :) a at si rika kdo chce, co chce, kazdeho vec…

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 10.11.14 08:26

Kamarádka takhle nahlasila když mela podezření na šikanu a dom. nasili na dětech u sousedů bohužel se potvrdilo. Paní na socce ji dekovakla ze takových je potřeba vic.
Proste jsi udělala dobře škoda ze nedojde i na další vyzirk!

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 08:26

Mě by také zajímalo, proč jsi jí „práskla“ až teď. A jestli výčitky svědomí máš z toho, že jsi „mlčela o podvodu“, o kterém jsi věděla, když jsi jí nehlásila, a nebo jestli t zoho, že jsi „práskla kamarádku“ teď.
Nedávno tady byla diskuse, kde jedna nahlásila neoprávněné pobírání podpory sousedky, té podporu vzali a na onu ženu, která vše nahlásila, tak začalo celé okolí nadávat, že si měla všímat jen svého. A spousta místních uživatelek s názorem „hleďme si jen svého“, souhlasilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 08:27

Smluovu má na dobu určitou do 30.11 dnes nastoupila na PN co taky jiného, že. Právě tady byl přítel( žijíci s ní nehlášený v bytě už mimimálmě půl roku co je ONA u nás) přinesl neschopenku s tím, že je tedy nemocná a rozčiloval se, že by bylo slušné se zeptat co ji je. řekla jsem mu že pokud je to infekční obešle nás hyg. stanice a pokud ne nenáleží mi se vyptávat. Nejsem její zaměstnavatel já ale manžel. Neschopenku jsem řekla at dá přímo jemu nebo pošle poštou, že ji nechci tak mi ji strčil pod dveře :? a pravil že jsem hovězí zvíře

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >